Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

Nie napisali przyczyny nie zatrzymania się do kontroli kierowcy audi... z tego co wiem to Miron zgłosił na policji kradzież więc po VIN-ie powinni dojść, gdyby to było jego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to szybkie działanie i uruchomienie jak największej ilości możliwych źródeł informacji.... memory 5.... Miron i wszystko jasne :wink:

A tak na serio to dobry ten patent z telefonem, trzeba tylko pamiętać żeby co jakiś czas go ładować

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najważniejsze to szybkie działanie i uruchomienie jak największej ilości możliwych źródeł informacji.... memory 5.... Miron i wszystko jasne :wink:

A tak na serio to dobry ten patent z telefonem, trzeba tylko pamiętać żeby co jakiś czas go ładować

---------- Post dopisany at 00:02 ---------- Poprzedni post napisany at 00:00 ----------

a ten telefon to był schowany jako dodatkowe zabezpieczenie do trackingu po GPS ?

Myślę raczej że telefon namierzyli na podstawie logowania się do podstacji telefonii komórkowej i na tej podstawie zawężyli obszar poszukiwań samochodu

tfu, GSM miałem na myśli :)

---------- Post dopisany at 00:06 ---------- Poprzedni post napisany at 00:05 ----------

:banan::banan: czapeczka :banan::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

można mieć coś takiego byle nie pre paida, miałem kiedyś coś takiego, że smsem można było wyłączyć pompę paliwową, działało do czasu jak pre paid był aktywny, tzn. nie zapomniałem go doładować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Polska Telefonia Cyfrowa S.A. („Operator”) niniejszym informuje o wycofaniu ze swej oferty z upływem dnia 19 czerwca 2012r. „Warunków oferty promocyjnej "ROK ważności konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników Heyah”. Równocześnie w ofercie Operatora znajdzie się analogiczna usługa świadczona na warunkach nieznacznie zmienionych w stosunku do warunków wycofanych. Prawa nabyte abonentów pozostają zachowane"

Uwaga! Zmiana w warunkach oferty promocyjnej "ROK ważności konta po każdej rozmowie" dla Użytkowników Heyah

od 9 sierpnia 2012r. Szczegóły dotyczące znajdującej się obok oferty znajdziesz tutaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Startery

[h=6]Cena startera: 49 zł[/h]Na karcie SIM: 5 zł, które można wykorzystać na dowolne usługi w sieci mBank mobile.

Ważność startera wynosi 370/400 dni (usługi wychodzące/przychodzące) - liczone od momentu aktywacji.

---------- Post dopisany at 00:26 ---------- Poprzedni post napisany at 00:24 ----------

Oferta - Karta dla nowych klientów - Play na Kartę Rok Ważności Konta | Play

o tu też

[h=2]Play na Kartę Rok Ważności Konta[/h]Wybierz Play na Kartę Rok Ważności Konta i dzwoń przez rok po każdym doładowaniu. Korzystaj z atrakcyjnych cen połączeń do wszystkich sieci!

  • [h=3]Szczegóły[/h]W tej ofercie każde doładowanie przedłuża ważność o 365 dni.
    Ważność konta
    [TABLE=class: default reverseZebra, width: 450]

    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Wartość
    doładowania[/TH]
    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń wychodzących[/TH]
    [TH=bgcolor: transparent, align: center]Ważność połączeń przychodzących[/TH]


    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]5-300 zł[/TD]
    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]365 dni[/TD]
    [TD=bgcolor: #ECECEC, align: center]455 dni[/TD]

    [/TABLE]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

muszę to obczaić, może się przydać, szczególnie wam, moje auto raczej nie jest popularne u złodziei, u Mirona zdało egzamin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zwłaszcza że chciałem jakoś po nowym roku montować inne zabezpieczenie. to wydaje się idealną opcją ..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli troche rezania jest..

Jest już stuprocentowa odpowiedź czy poducha z b7 działa w b6 ? Rozumiem, że zmiana z 4-ramiennej bez Multi na 3-ramienną bez multi jest bez zmieniania niczego? Pasuje plug&play ?

Nie ma 100% potwierdzenia. Całość pasuje PNP ale potrzebna jest także taśma i moduł kolumny kierowniczej z B7. Na koniec podmiana adaptera poduszki (w B7 jest 4 pinowy - trzeba przełożyć piny). Jak się zdecydujesz - daj znać, potrzebne graty mam.

mhm rozumiem. Tak gdybam i ew planuje mody z wyprzedzeniem. Ale jeśli nie ma 100% potwierdzenia to chyba odpuszczam

Rozsądnie :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zapodam 3-ramienną z b6 zwykłą i będzie ok póki co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...