Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

a jakby zrobić spota o 18-19 ? Czy nie bardzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

a jakby zrobić spota o 18-19 ? Czy nie bardzo ?

chodzi Ci o godzinie tej wieczornej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a jest 18-19 rano ? :polew:

może o datę Ci chodziło:doh:no mi pasuje cały dzień w niedziele bo mam wolne ;) ale pytanie gdzie :jerk:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Cross jest ok. Pytanko tylko o godzinę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

King Cross jest ok. Pytanko tylko o godzinę..

chyba że zrobimy gdzieś bliżej :) żebyśmy spotkali się konkretnie ekipą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S przyuważony dzisiaj o 15.40 we Wrześni rondo Daszyńskiego/Gnieźnieńska :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-S przyuważony dzisiaj o 15.40 we Wrześni rondo Daszyńskiego/Gnieźnieńska :naughty:

LOL - to mr.mark1 i HiRide śmigali moim autem po WRZ :grin: Ja siedziałem w garażu i pracowałem nad skrzynią Mariusza...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bokiem prawie przez to rondo szli.. na dwóch kołach !! :banan:

Bartek apropo mojego problemu i diagnostyki vag.. Przegoniłem dzisiaj autko po autostradzie, przy 170-180km/h łapie prawdopodobnie notlauf. Po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy..

Zauważyłem też że samochód inaczej reaguje pedał gazu. Trochę ospale, ale jak wkręci się na obroty jest wszystko w normie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bokiem prawie przez to rondo szli.. na dwóch kołach !! :banan:

Bartek apropo mojego problemu i diagnostyki vag.. Przegoniłem dzisiaj autko po autostradzie, przy 170-180km/h łapie prawdopodobnie notlauf. Po ponownym odpaleniu wszystko wraca do normy..

Zauważyłem też że samochód inaczej reaguje pedał gazu. Trochę ospale, ale jak wkręci się na obroty jest wszystko w normie.

To nie prędkość ma znaczenie przy notlaufie tylko obroty... W niedzielę powinienem mieć wreszcie trochę czasu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję, w takim razie wszystkie biegi jest ok, każdy zakres obrotów, mocne przeciąganie do odcinki.. Podczas luźnej jazdy np 100km/h na 5 biegu raz na jakiś czas jest tak jakby spadek mocy na małą część sekundy.. No i odcinka przy piłowaniu na autostradzie.

Okej, byłoby idealnie bo się wybieram do Poz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję, w takim razie wszystkie biegi jest ok, każdy zakres obrotów, mocne przeciąganie do odcinki.. Podczas luźnej jazdy np 100km/h na 5 biegu raz na jakiś czas jest tak jakby spadek mocy na małą część sekundy.. No i odcinka przy piłowaniu na autostradzie.

Okej, byłoby idealnie bo się wybieram do Poz

No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czaję, w takim razie wszystkie biegi jest ok, każdy zakres obrotów, mocne przeciąganie do odcinki.. Podczas luźnej jazdy np 100km/h na 5 biegu raz na jakiś czas jest tak jakby spadek mocy na małą część sekundy.. No i odcinka przy piłowaniu na autostradzie.

Okej, byłoby idealnie bo się wybieram do Poz

No to widzimy się w niedzielę - jeśli nie będzie czasu na lusterko to chociaż silnikowi się przyjrzymy...

Super, BT i lusterko to sprawa drugorzędna, silnik musimy ogarnąć :)

Bart-s a Ty mnie w końcu odwiedzisz czy tylko SLO ma być stałym bywalcem w Vario Customs ???

:) po drodze jest to zawsze wpadam na szybką kawkę i fajeczkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bart-s a Ty mnie w końcu odwiedzisz czy tylko SLO ma być stałym bywalcem w Vario Customs ???

W przedświątecznym natłoku zajęć nie było kiedy wlecieć Bartku - nadrobię po nowym roku :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...