Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

aaaaaaaa myslalem ze pykasz na kompie.

w jedynke troche pykałem z 10 lat temu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

aaaaaaaa myslalem ze pykasz na kompie.

w jedynke troche pykałem z 10 lat temu

No ja generalnie Blizzarda bardzo lubię - wszystkie części Starcrafta, Diablo i Warcrafta (ale bez WoW bo na to nie mam czasu) mam na półce :wink: Zbieram od lat '90 :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko Diablo. W sumie widzieliśmy się na premierze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tylko Diablo. W sumie widzieliśmy się na premierze :)

No ba - fajnie było :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) graleś/grasz ?

---------- Post dopisany at 01:13 ---------- Poprzedni post napisany at 01:12 ----------

Bartek zapodałem teraz panel CLH/poziomowanie i CLH nie chodzi. to tak powinno być si ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3majcie się :hi:dziś znowu obóz pracy czeka :facepalm:mam nadzieje że niedługo to się skończy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3majcie się :hi:dziś znowu obóz pracy czeka :facepalm:mam nadzieje że niedługo to się skończy :naughty:
...dobranoc :lazy:

Bartek zapodałem teraz panel CLH/poziomowanie i CLH nie chodzi. to tak powinno być si ?

Inaczej są piny - trzeba poprzekładać znów...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, chcesz mi powiedzieć jaki gdzie ? trzeba coś dorabiać i prowadzić do MCE ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:) graleś/grasz ?
Kompletnie brak czasu... Za dużo się dzieje.

---------- Post dopisany at 01:24 ---------- Poprzedni post napisany at 01:23 ----------

ok, chcesz mi powiedzieć jaki gdzie ? trzeba coś dorabiać i prowadzić do MCE ?

Instalację mamy gotową bo regulacji lamp nie wywalałem wystarczy przepiąć piny. Zaraz to ogarnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co dokładnie nie działa? Podświetlenie 0/1? Ikona C/LH czy sama funkcja?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no działało jak miałem stary włącznik z samym CLH. Teraz włożyłem CLH + poziomowanie i CLH nie działa. Poziomowanie musimy też ogarnąć tzn zrobić instalacje tak jakby były zwykłe światła

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Podświetlanie chyba działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no działało jak miałem stary włącznik z samym CLH. Teraz włożyłem CLH + poziomowanie i CLH nie działa. Poziomowanie musimy też ogarnąć tzn zrobić instalacje tak jakby były zwykłe światła

---------- Post dopisany at 01:37 ---------- Poprzedni post napisany at 01:36 ----------

Podświetlanie chyba działa

Ten kabel który puściłem z MCE do włącznika świateł i zostawiliśmy go na moment gdy dostaniesz włącznik AUTO - zmostkuj go z pinem/kabelkiem 1 we włączniku świateł i układ powinien zadziałać. Oprócz tego zrób mostek we włączniku świateł między pinami 7 i 16 (tym samym zasilisz diodę AUTO).

---------- Post dopisany at 01:51 ---------- Poprzedni post napisany at 01:49 ----------

...generalnie za dużo wersji tam wymyślałeś i teraz już nie pamiętam jak dokładnie wygląda instalacja. Szykowałem ją pod solo C/LH. Poziomowania nie ruszałem - najważniejsze dla niego są piny 2 (szaro/fioletowy) i 3 (szaro/żółty) więc te powinny być na swoim miejscu (jutro sprawdź).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel z MCE do włącznika co zostawiłeś to lata tam sobie ? Jaki kolor powinien być ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten kabel z MCE do włącznika co zostawiłeś to lata tam sobie ? Jaki kolor powinien być ?

Nieważne jaki kolor - tnij przewód podłączony do pinu 1 włącznika świateł i podłącz mu kabel który zostawiłem luzem. To co uciąłeś i zostaje bez podłączenia, zaizoluj i schowaj gdzieś na słupku A aby się nie walało. Kabel przy pinie 1 utnij w odpowiedniej odległości od kostki - abyś miał miejsce na połączenie przewodów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...