Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
zegary przestawcie sobie na forum, jest 23.45 a wasze posty pokazuje, że wysłane 00.45

u mnie wszystko dobrze hmmm.. pisze że wysłane 23:45

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
zegary przestawcie sobie na forum, jest 23.45 a wasze posty pokazuje, że wysłane 00.45

U mnie wszystko dobrze pokazuje :tongue4:

Opublikowano
:whistling: plany są

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Tycjan, zmienił się kolor, rocznik, silnik, skrzynia, pakiet :) Czyli wszystko co możliwe oprócz zmiany modelu hehe :)

Jeżeli tak. to z przyjemnością rzucę okiem...:)

to masz dupkę :decayed:

UoglOV9.jpg

Opublikowano
:whistling: plany są

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Tycjan, zmienił się kolor, rocznik, silnik, skrzynia, pakiet :) Czyli wszystko co możliwe oprócz zmiany modelu hehe :)

Jeżeli tak. to z przyjemnością rzucę okiem...:)

to masz dupkę :decayed:

http://i.imgur.com/UoglOV9.jpg

Coś mi się zdaje, że jak wycieraczkę tylną ściągniemy to razem z szybą :grin:

Opublikowano

slo, jescze masz wycieraczke do robienia :)

Opublikowano

wiem, wycieraczka out :)

Opublikowano

No widzę że Slo mnie wyprzedził.

Czytałem, że piec ten sam co w b6, co do skrzyni to interesuje mnie tylko manual z tym silnikiem.

U mnie czas też dobrze pokazuje.

Opublikowano

barts- ona przytrzymuje szybe, zeby tomasza tylem nie wywialo :grin:

Opublikowano

coś pusto na tym tyle ...

Porsche-911_Turbo_2002_photo_0e.jpg

:polew::polew:

Opublikowano

w tesco widzialem :grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew:

Opublikowano

Slo. dupka jest najważniejsza...:)

:whistling: plany są

---------- Post dopisany at 23:42 ---------- Poprzedni post napisany at 23:42 ----------

Tycjan, zmienił się kolor, rocznik, silnik, skrzynia, pakiet :) Czyli wszystko co możliwe oprócz zmiany modelu hehe :)

Jeżeli tak. to z przyjemnością rzucę okiem...:)

to masz dupkę :decayed:

http://i.imgur.com/UoglOV9.jpg

Opublikowano

dzisiaj po pracy wchodziny do auta.. a on mi ledwo rychnął... a rozrusznik mialem wywalac juz latem :facepalm: teraz w te mrozy mi sie dostanie...

Opublikowano

na zegarze mam 23.58

forum.jpg

Opublikowano
w tesco widzialem :grin::grin::grin::polew::polew::polew::polew:

muszę za***ać z jakiejś 911 albo panamery :D

Opublikowano
dzisiaj po pracy wchodziny do auta.. a on mi ledwo rychnął... a rozrusznik mialem wywalac juz latem :facepalm: teraz w te mrozy mi sie dostanie...

Eeeee tam... Mój Pasek pali nawet na aku z Golfa slo :grin:

Opublikowano

hmm, no to u Ciebie może o godzine się jebnęło i masz źle ustawiona strefę ?

---------- Post dopisany at 23:59 ---------- Poprzedni post napisany at 23:59 ----------

dzisiaj po pracy wchodziny do auta.. a on mi ledwo rychnął... a rozrusznik mialem wywalac juz latem :facepalm: teraz w te mrozy mi sie dostanie...

Eeeee tam... Mój Pasek pali nawet na aku z Golfa slo :grin:

no to było ciekawe :)

Opublikowano

coś się ogólnie porąbało, bo w jednym wątku wyświetlam i nie kasuje mi, że przeczytane

Opublikowano

ale slo jeszcze o tym nie wie?

Opublikowano
ale slo jeszcze o tym nie wie?

o czym? No ja mu przytargałem z golfa do paska to akku i zapalił elegancko :)

Opublikowano

No i jeszcze pedobear na zderzaku

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.