Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
:hi:
Opublikowano
no ja wiem, ze przetestowal - zle sie wyrazilem - no ale przynajmniej wiedzialbym o co chodzi(jak radio wyciagne :facepalm:)

no raczej nie jest grzane (od strony kierowcy mam taka kreske na szkle - to chyba wlasnie od grzania - a od strony pasazera jej wlasnie nie mam :(

ok

Ta kreska to nie grzanie tylko asferyczne szkło... Po stronie pasażera jest wypukłe bez podziałki - 90% aut w VAGu ma taką konfigurację.

Opublikowano
  • Autor

:hi:Michał (Banan) wszystkiego dobrego stary :drinks:

---------- Post dopisany at 09:30 ---------- Poprzedni post napisany at 09:26 ----------

a co jest jutro? na 14 do pracy...

podłączam się pod pytanie :D

mam tak samo....

mam tak samo jak wy :grin:

Opublikowano

Dzięki chociaż nie ma się z czego cieszyć ;-)

Opublikowano

Również życzę wszystkiego najlepszego Banan:)

Bart-S - dzięki za informację w takim razie. A w B6 seryjnie wychodziło grzanie w dwóch szkłach czy w jednym?

Opublikowano

Witam kolegów:-) no to pokazało -11 a audi odpalila jak traktor;-)

Sent from my Windows Phone 8S by HTC using Tapatalk

Opublikowano

dzisiaj dzień traktora :decayed: i mistrzostwo świata akumulator oryginał 11 lat :whistling:

Opublikowano

szymanek - jak grzane to dwa

banan - moj 9 lat i jeszcze daje rade :) no i 100-ówa ode mnie leci :) i ciesz sie ... ze to nie 67 :) w sumie wtedy tez bedziesz sie cieszyc, bo emeryturka Ci wpadnie :)

Opublikowano
  • Autor
Dzięki chociaż nie ma się z czego cieszyć ;-)

jesteś jeszcze młody i piękny :grin:

Opublikowano

To czemu u mnie jedno nie grzeje;(

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Co tam panowie?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

:hi:Nudy w robocie trochę, ale już niedługo fajrant :)

Opublikowano
szymanek - jak grzane to dwa

banan - moj 9 lat i jeszcze daje rade :) no i 100-ówa ode mnie leci :) i ciesz sie ... ze to nie 67 :) w sumie wtedy tez bedziesz sie cieszyc, bo emeryturka Ci wpadnie :)

I tak pewno po emeryturze człowiek będzie pracował bo co najwyżej na waciki starczy będąc na własnej działalności i płacąc zus ;-)

Opublikowano

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Opublikowano
:bry: panowie saxo też było w ocynku?
Opublikowano

:siema:

No no jaka ekipa :kox::banan:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. Rometer

8. emil899

9. Maciej 6001

10. rosool88(tak na 90 %)

11. Piechol

12. Lele

13. Papuga

14. Szymanek 31

15. Madbar

16. Pepin

17. jaguś

18. skubiii89

19. Arki

20. Tycjan

21?. Maxcudo

:naughty:

Opublikowano
Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Dobra spoko to w takim razie jak by co sprawdzimy moje na spocie a jak by było twoje dobre to może bym zabrał;) Chyba ze u mnie jakiś styk nie trybi też. W najgorszym wypadku tez nowe kupie;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

witam:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.