Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
90mm jest idealnie - 100mm już za duże. Karol od Ultera się odczep - jak tylko ustawiasz końcówkę równo ze spojlerem zderzaka to napisu nawet nie widać :tongue4: Chociaż nie powiem - widziałem tłumiki na krańcowej i wyglądały nieźle (tylko te wystawione nie kosztowały 250zł :decayed:).

:P

tak samo jak mi bardzo pasuje mieć kierownicę taka samą jak S-line, ale bez tego napisu .. to samo z fotelami ;)

szukam tego newsletera z Krańcowej i numeru części

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Karol... nie zansz sie... tylko czery ramiona ale tylko w grzanej kierownicy :decayed::decayed::decayed::decayed:

a fotele ... fakt, preferowalbym jedynie napis ... recaro :decayed:

---------- Post dopisany at 23:53 ---------- Poprzedni post napisany at 23:41 ----------

slo, Ty tego bexa masz w quatro?

Opublikowano

slo, Ty tego bexa masz w quatro?

jeszcze nie :):evil:

Opublikowano

slo, Ty tego bexa masz w quatro?

jeszcze nie :):evil:

:decayed:

Opublikowano

Witam.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Ale pizgawica :jerk: A to tylko -7.

Opublikowano

slo, Ty tego bexa masz w quatro?

jeszcze nie :):evil:

4x4 jest jakwiezie z tyły co najmniej 2-óch pasażerów i da im kije do odpychania ;)

Opublikowano

hehehe.... bez komentarza...:grin:

Opublikowano

:hi:

No nic - trzeba zacząć odmrażać auta bo na 14:00 do pracy :decayed:

Opublikowano

Witam. Dokładnie Barts widzę ta sama najgorsza zmiana...

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

dzisiaj już nie było tak źle z rozmrażaniem na szczęście

Opublikowano

Dzisiaj nie, ale wczoraj kułem auto przez 40 minut bo stało od niedzieli. Masakra. Lód na pół centymetra.

Opublikowano
dzisiaj już nie było tak źle z rozmrażaniem na szczęście

Z zaskoczeniem stwierdzam to samo :thumbup1:

Opublikowano

:hi:

Gwerty, mam prośbę o odebranie kółek od Audi bo szykują mi się przenosiny

Jak byście wiedzieli o jakimś ciekawym lokalu do wynajęcia w dobrej cenie pod moją działalność to dajcie znać, max 80-100 m2 Swarzędz/Poznań do Śródki (Nowe Miasto)

Opublikowano
:hi:

Gwerty, mam prośbę o odebranie kółek od Audi bo szykują mi się przenosiny

Jak byście wiedzieli o jakimś ciekawym lokalu do wynajęcia w dobrej cenie pod moją działalność to dajcie znać, max 80-100 m2 Swarzędz/Poznań do Śródki (Nowe Miasto)

1. Zagadaj do Musashiego

2. Mogę podać Twój numer znajomemu e Style , który coś z nieruchomościami ma wspólnego - ale takimi biurowo-przemysłowymi ?

Opublikowano

Pepin potrzebuję lokal na kosmetykę samochodową ale nie tak duży jak teraz i w lepszym logistycznie miejscu

Opublikowano
Pepin potrzebuję lokal na kosmetykę samochodową ale nie tak duży jak teraz i w lepszym logistycznie miejscu

no to rozumiem, ale od razu pogadacie i wyjaśnicie co dokałdanie miałeś i jak .. może jutro będę się z nim widział tylko muszę wiedzieć czy mogę dać Twój numer - jeśli On będzie zainteresowany ?

Opublikowano

Spox, jak będzie zainteresowany niech zadzwoni do mnie. Thnx

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.