Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Skubii co do Baleno ( sam mam Swifta ) bo pytałeś się we wcześniejszych postach - raczej bezproblemowe , części w miarę tanie jedyny mankament to gnijąca rama przedniego zawieszenia , pozostaje spawanie lub nowa koszt 800 zł ( bez robocizny )

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Znajomy w pracy miał Baleno, nawet 4x4 ...

jak miał stłuczke to części do mojej B7 byłe tańsze i do tego dostępne od ręki (używane) :)

ale to tak ze 3-4 lata temu było - nie wiem jak teraz

Opublikowano

vario - szkoda, ze nie mieszkam w takim razie blizej Ciebie :)

Opublikowano

Banan dzieki za info. Juz troche poczytalem na forum suzuki. Kumpel ma cos takiego na handel od 8 lat w rodzinie dlatego sie zastanawiam jutro pojade go obejzec. Patrzylem na czesci jakies tam filtry czy klocki to pikus. Z blachą moze byc troche gorzej.

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

jeździłem dzisiaj troche po poznaniu i ku*** masakra następne auto musi mieć Q albo traktor sobie kupie

Opublikowano

Witam

Opublikowano

No widać jak ośkom słabo idzie w tych warunkach ;)

Opublikowano

No nie wiem, wiadomo że q lepiej ciągnie, ale na ośke nie narzekam, przejedża w każdych warunkach. Myślę że opony mają tu wiele do powiedzenia.

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

:hi:

jaka jest średnica montażowa wydechu w b6 sline ? od silnika to zależy ?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

vario, co robisz jutro ok 11 ?

Opublikowano

mechanizm wycieraczek zamontowany , godzinka pracy - zamiennik za 58 zł bardzo dobry mogę śmiało polecić , wszystko pasowało , wycieraczki machają teraz jak szalone :decayed: nie wiedziałem że tak szybko mogą działać

Opublikowano
:hi:

jaka jest średnica montażowa wydechu w b6 sline ? od silnika to zależy ?

---------- Post dopisany at 21:58 ---------- Poprzedni post napisany at 21:32 ----------

vario, co robisz jutro ok 11 ?

Jeśli myślisz o końcówkach RS Ultera to bodajże 55mm pasuje.

Opublikowano

:hi:

90mm srednicy styknie si ?

Opublikowano
:hi:

90mm srednicy styknie si ?

100wa juz nie pasi - też chciałem 90tki .. ale takie bez napisów ... powciskają ULTERY czy inne gówna ;)

Audi robi .. ze zniżką pewnie ze 250PLN za komplet ... i jest fi 90 i lekko pościnane i do dokładki pasują

za Ultera wydasz ze 180PLN - moze warto w oryginale se pić

Opublikowano

kit z napisem - byle ładnie leżały. mówisz ze do zderzaka s-line b6 avant nie zmieści się 90mm ?

kurde myślałem że będzie luz jeszcze

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

za ultera na allegro 125zl sztuka wiec jak bylby ori audi za 250 to byłoby idealnie

Opublikowano
kit z napisem - byle ładnie leżały. mówisz ze do zderzaka s-line b6 avant nie zmieści się 90mm ?

kurde myślałem że będzie luz jeszcze

---------- Post dopisany at 22:39 ---------- Poprzedni post napisany at 22:37 ----------

za ultera na allegro 125zl sztuka wiec jak bylby ori audi za 250 to byłoby idealnie

90tka zmieści się .. pweni nawet 100ka .. :)

ori kosztuje w katalgo 300PLN ... chyab że to za jedną było :)

Opublikowano

90mm jest idealnie - 100mm już za duże. Karol od Ultera się odczep - jak tylko ustawiasz końcówkę równo ze spojlerem zderzaka to napisu nawet nie widać :tongue4: Chociaż nie powiem - widziałem tłumiki na krańcowej i wyglądały nieźle (tylko te wystawione nie kosztowały 250zł :decayed:).

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.