Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Banan i Bart-s pytanie

kto we wrześni dobrze klei plastiki ? Chodzi o poklejenie zderzaka i czegoś w obudowie wentylatorów

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja mam w Swaju speca

Opublikowano

as dobrze ogarnie i w miare czasowo ok ?

Opublikowano

+48 503 315 613 Artur, powołaj się na Bartka od wiśniowego pick up'a

Opublikowano
+48 503 315 613 Artur, powołaj się na Bartka od wiśniowego pick up'a

dzięki, zawalony robotą do końca tygodnia. Ale jak nic nie znajdę to podwiozę mu.

Bart-s, masz kogoś we wrześni ?

Opublikowano
+48 503 315 613 Artur, powołaj się na Bartka od wiśniowego pick up'a

dzięki, zawalony robotą do końca tygodnia. Ale jak nic nie znajdę to podwiozę mu.

Bart-s, masz kogoś we wrześni ?

Miałem jednego dziadziusia ale chyba już nie żyje.

Opublikowano

Aktualizacja listy obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. Rometer

8. emil899

9. Maciej 6001

10. rosool88(tak na 90 %)

11. Piechol

12. Lele

13. Papuga

14. Szymanek 31

15. Madbar

16. Pepin

17. jaguś

18. skubiii89

:bry: Slo bede miał sprawe ale to na "żywca" pogadamy i w końcu Ci film oddam :facepalm:

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:04 ----------

Miał ktoś kiedyś do czynienia z suzuki baleno? Rocznik 97-98. Chcialem coś takiego dla mojej pani

Opublikowano

k**wa w miescie paraliż czy ci ludzie nie umieją jeździć kurwaaaaaaaaa

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

No same cioty na drogach

Opublikowano

Aktualizacja listy obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. Rometer

8. emil899

9. Maciej 6001

10. rosool88(tak na 90 %)

11. Piechol

12. Lele

13. Papuga

14. Szymanek 31

15. Madbar

16. Pepin

17. jaguś

18. skubiii89

19. Arki

Opublikowano

Barts co robisz? Faja?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Aaa Ty w robocie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Przestało mi grzać siedzisko fotela, plecy grzeją, a nawet parzą, błędów w HVACu nie ma.

Jako jedna z opcji szukam panelu klimatronika B6/B7 na test pożyczyć ... ktoś może coś ma?

Opublikowano
Barts co robisz? Faja?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

---------- Post dopisany at 17:55 ---------- Poprzedni post napisany at 17:49 ----------

Aaa Ty w robocie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

...@ work :wink: No i wiesz, mam zapierdol na fejsie :grin:

Opublikowano

:hi:

o wpiździec ile ludu się zjedzie...i s4 też:decayed:...żeby tylko pikawa mi wytrzymała:grin:

Opublikowano

Bartek to dobrze ten dziadzia robi? I jak z czasem?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Przestało mi grzać siedzisko fotela, plecy grzeją, a nawet parzą, błędów w HVACu nie ma.

Jako jedna z opcji szukam panelu klimatronika B6/B7 na test pożyczyć ... ktoś może coś ma?

Klima Karolu nie będzie miała nic do tego - obwód grzania jest jeden (maty są ze sobą zmostkowane). Oparcie Ci teraz napieprza bo cały prąd idzie w ten konkrenty obwód - da się naprawić ale musisz wywalić fotel i zdjąć tapicerkę siedziska.

---------- Post dopisany at 18:19 ---------- Poprzedni post napisany at 18:17 ----------

Bartek to dobrze ten dziadzia robi? I jak z czasem?

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jak potrafił mi rolety w boczkach przejebać to zderzak Panie to je dla niego pikuś :wink:

Opublikowano

Masz tel? Zapytam sie jak terminy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
Masz tel? Zapytam sie jak terminy

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wyślę Ci wizytówkę na tel - dzwoń do niego jutro ok. 10:00.

Opublikowano

Dobra

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Slo mój sąsiad klei zderzaki - mi pokleił dokładkę , nie mam tel. musiałbym podejść ale z terminami nie powinno byc problemów. Jest jeszcze gość na działkach za wieżą ciśnień - może to ten dziadzia?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.