Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:polew: ja tez spadam :) narka :decayed:
  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:polew: ja tez spadam :) narka :decayed:

Marcin staż na forum masz dłuższy niż Tomek, to jak najmłodszy?

Opublikowano
Witam Panowie:hi:

Jak nie macie nic przeciwko nowym to i ja też wlecę, pewnie dupsko slo zabiorę ze sobą ;)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

wpadaj wpadaj, skurwimy Bart-sowy multitronic :D

Hhahaa go for it... Jest nówka funkiel więc nawet we dwójkę będziecie musieli się postarać :wink:
Opublikowano

Jak mi urwali lusterko to nie ma stresu

- 0,000000000001 do współczynnika aerodynamicznego = bezcenne :decayed:

---------- Post dopisany at 23:16 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

no wez ja przyjabalem w mur golfem pod kątem 45 stopni i mialem z 10km/h mysle..

uszkodzenia:

http://i.imgur.com/nC3E2IA.jpg

dziwisz sie golf III czy pasek BIII,IV to jeszcze pancerne auta.

pamietam jak miałem spotkanie z tirem potem krawężnik, barierka i znalazłem sie na przeciwległym pasie. przy predkości około 60km/h pasek był poobijany, ale nic poważnego.

no.. nie ma sie co dziwic, na gestampie teraz takie blachy klepią :decayed::decayed::decayed::decayed:

Twoje B7 było na zamówienie - robiliśmy mu blachę... Żebyś widział co się na poprawkach działo :whistling: ... :grin:

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:16 ----------

Ja polece jak Bart-s poleci, a barts poleci jak poleci madas i koło się zamyka :D

efekt motyla :polew:

zartuje.. z checia bym się przejechał, obczaje terminy i dam znać

Nic nie obiecuję - zobaczy się.
Opublikowano

Jak mi urwali lusterko to nie ma stresu

- 0,000000000001 do współczynnika aerodynamicznego = bezcenne :decayed:

po prostu zazdrościsz.. :whistling:

:polew:

Opublikowano

No my też może zawitamy na spot:decayed:

Opublikowano

Jak mi urwali lusterko to nie ma stresu

- 0,000000000001 do współczynnika aerodynamicznego = bezcenne :decayed:

po prostu zazdrościsz.. :whistling:

:polew:

Przecież dobrze wiesz że ja aby uzyskać ten sam efekt - wystarczy, że przekręcę joy o 180 stopni. W golfie tego nie ma więc rwałeś lustro... :grin:

Opublikowano

po co krecic dżoj o 180st jak można mieć to na zawsze ? ... bezsensu masz i tyle. :D

Opublikowano
No my też może zawitamy na spot:decayed:

No to Lechu - wpisuj siebie i Twojego ptaszka :wink::decayed:

---------- Post dopisany at 23:31 ---------- Poprzedni post napisany at 23:30 ----------

po co krecic dżoj o 180st jak można mieć to na zawsze ? ... bezsensu masz i tyle. :D

W sumie masz rację - na ch** mi fotochrom, teraz z lewej już nic mnie nie oślepi. Pewnie wewnętrzne też wyrwę :decayed:

Opublikowano

to oczywiste przecież ;)

Opublikowano
Witam Panowie:hi:

Jak nie macie nic przeciwko nowym to i ja też wlecę, pewnie dupsko slo zabiorę ze sobą ;)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

wpadaj wpadaj, skurwimy Bart-sowy multitronic :D

Hhahaa go for it... Jest nówka funkiel więc nawet we dwójkę będziecie musieli się postarać :wink:

Nie mów hop bo będziesz miał jeszcze nowszy po naszych testach ;) A tak przy okazji, dzięki za użyczenie zniżek w ASO, chociaż trochę mniej, bo ceny części do S-line... :facepalm:

Opublikowano
Witam Panowie:hi:

Jak nie macie nic przeciwko nowym to i ja też wlecę, pewnie dupsko slo zabiorę ze sobą ;)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

wpadaj wpadaj, skurwimy Bart-sowy multitronic :D

Hhahaa go for it... Jest nówka funkiel więc nawet we dwójkę będziecie musieli się postarać :wink:

Nie mów hop bo będziesz miał jeszcze nowszy po naszych testach ;) A tak przy okazji, dzięki za użyczenie zniżek w ASO, chociaż trochę mniej, bo ceny części do S-line... :facepalm:

Nie ma problemu - zamawiam graty codziennie więc chętnie pomogę.

Opublikowano

Może i ja bym wpadł na spota... ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
Może i ja bym wpadł na spota... ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

No zapraszamy :decayed:
Opublikowano
Może i ja bym wpadł na spota... ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

No zapraszamy :decayed:

Od razu mi lepiej:-D poznalbym wszystkich ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano
Może i ja bym wpadł na spota... ;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

No zapraszamy :decayed:

Może i mnie się uda.:eusathink::eusathink:

Opublikowano

To szykuje się większą liczbę aut widzę;)

Wysłane z mojego S3 za pomocą tapatalka.

Opublikowano

Powitać Panowie :hi:

Opublikowano

Witam :) ale sypie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.