Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Jak do jutra nie przejdzie mi pójdę sobie kupić kołnierz i tyle

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

jak kupic ? to chyba lekarz zakłada i przepisuje.. ?

Opublikowano

panowie padł mi żarnik mam d1s, kupować od razu 2? i jakie najlepiej...widziałem, że hammer na razie nie ma nic na stanie:eusathink:

Slo jest częściowa refundacja na taki sprzęt...kumpel rozwalił kostkę i musiał nosić ortezę za ponad 600pln a z refundacją dał trochę ponad 200

Opublikowano

panowie co z Bukowiną robimy ?

Opublikowano

rosol, mam jedna uzywke d1s ale nawet nie wiem jak swieci... a od hamerka polecam, ori za super cene ...

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja mam hrapke na bukowine... nawet zonke namowilem :)

Opublikowano
  • Autor
panowie co z Bukowiną robimy ?

ja jestem na liście zaliczka poleciała już :decayed:

Opublikowano

Marcin no właśnie.. fajnie byłoby się bujnąć

Opublikowano
  • Autor
jak kupic ? to chyba lekarz zakłada i przepisuje.. ?

można kupić jak masz receptę podobno

---------- Post dopisany at 22:23 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

rosol, mam jedna uzywke d1s ale nawet nie wiem jak swieci... a od hamerka polecam, ori za super cene ...

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja mam hrapke na bukowine... nawet zonke namowilem :)

Doktorze Marcinie jedź :grin:

Opublikowano
golf jest naprawdę kochany. może jest stary jak węgiel, brudny i buczy łożysko z tyłu jak pada deszcz (jak jest wilgotno)..

Ale zrobiłem już nim 8000km i jeździ bez problemu. Troche piszczy wspoma ale chodzi. Nie odpala jak troche przesadzę z rezerwą na benzynie. Ale wtedy wrzucam jedynke, kręcę rozrusznikiem i odpala na pych na gazie. Nie myślałem że 22letnie auto może tak służyć :)

Jak przyjebie w mur to nie ma stresu

Jak mi urwali lusterko to nie ma stresu

Jak przelece za szybko na garbie to nic sie nie dzieje :)

Mogę wszędzie nim wjechać, pod każdy krawężnik..

.. i za 50zł robi 200km :naughty:

Mam dokładnie to samo ze swoim Suzuki Swiftem 1.0 z 95 roku - jak ojciec wycofał w tył swifta dostawczakiem to myślałem że się popłaczę ze śmiechu , zderzak dostał z kopa i wskoczył w swoje miejsce , zatrzasnąłem sobie kluczyki w aucie - no problem wyrwałem klamkę ( nowa 24 zł ) itd. itp. po prostu auto które ma jeździć się nim nie przejmujesz

Opublikowano
panowie padł mi żarnik mam d1s, kupować od razu 2? i jakie najlepiej...widziałem, że hammer na razie nie ma nic na stanie:eusathink:

Slo jest częściowa refundacja na taki sprzęt...kumpel rozwalił kostkę i musiał nosić ortezę za ponad 600pln a z refundacją dał trochę ponad 200

tak powinno zmieniac sie parami.

jak coś to mam nowe ori philipsy około 110zł szt.

uzywane tez napewno znajde.

Opublikowano

arek leci, grzesiek leci, to jak Ty slo polecisz to i ja za wami :decayed:

Opublikowano

Ja polece jak Bart-s poleci, a barts poleci jak poleci madas i koło się zamyka :D

efekt motyla :polew:

zartuje.. z checia bym się przejechał, obczaje terminy i dam znać

Opublikowano

:hi:Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

8. Maciej 6001

9. rosool88(tak na 90 %)

10. Piechol

Opublikowano
  • Autor
Ja polece jak Bart-s poleci, a barts poleci jak poleci madas i koło się zamyka :D

efekt motyla :polew:

zartuje.. z checia bym się przejechał, obczaje terminy i dam znać

to wpiszcie się chociaż zaliczkę do końca lutego można wpłacić bo lista z dnia na dzień coraz mniejsza

Opublikowano

slo... ale mi tu hierarchią poleciales :decayed: nie musisz mi ciagle przypominac ze jestem tu najmlodszy :polew::polew::polew:

Opublikowano

Polski Fiat 125 z silnikiem R32 - Sadistic.pl

Pepin wstawiał ostatnio fotkę tego cacka:decayed:

Opublikowano

arek pojade ale masz nie skakac po moim bex :polew:

Opublikowano
  • Autor
arek pojade ale masz nie skakac po moim bex :polew:

ja nie bede skakał nie martw się :decayed:

spadam do łózka bo kark napier.. :facepalm:do juterka :hi:

Opublikowano
slo... ale mi tu hierarchią poleciales :decayed: nie musisz mi ciagle przypominac ze jestem tu najmlodszy :polew::polew::polew:

:polew: no nie swiruj :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.