Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
moją już raz skurwiłem do 130km/h, ale na blacie od razu 100 stopni.

No i jak potem w Poznaniu zostane ? :)

do wrześni po golfa ?

Gośka pojedzie do WRZ :wink:

---------- Post dopisany at 20:15 ---------- Poprzedni post napisany at 20:14 ----------

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5 MADAS

:D

No i prezes będzie - zaraz się okaże, że na poniedziałek do pracy UŻ będzie potrzebny :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

takiego spota opuscic to grzech klubowicza :)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

musialem edytowac :)

a wlasciwie... dlaczego bart-s jest pierwszy ?? :decayed:

Opublikowano

łosz ale ekipa. biorę aparat ;)

Barts w ten sposób. ok pogadamy jeszcze

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Arek

Tak się organizuje spoty ! :D

zartuje :)

Opublikowano
łosz ale ekipa. biorę aparat ;)

Barts w ten sposób. ok pogadamy jeszcze

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Arek

Tak się organizuje spoty ! :D

zartuje :)

Arka trzeba podkręcić żeby zebrał ekipę z Konina - dziś im nie wyszło więc co niektórzy mogą być głodni :wink:

Opublikowano

Postaram się być...

Weźmie ktoś kompa, chciałbym auto podpiąć...

Opublikowano

Witam .

slo gratuluje, zajebiaszcza gablota.

Opublikowano
Postaram się być...

Weźmie ktoś kompa, chciałbym auto podpiąć...

Zawsze :decayed:

Opublikowano
uuuuu, pierwsze skutki pogody na forum.. Arek rąbnął w mur ;/

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomocy-boli-szyja-312882/#post4026065

:kwasny: pier**l.... pogoda :kwasny:

arek sory

jak zobaczyłem wpis to pierwsze co mi przyszło do głowy to scenka z teledysku kazika jak koleś z w orzeszku przebija głową mur.

Opublikowano
  • Autor
łosz ale ekipa. biorę aparat ;)

Barts w ten sposób. ok pogadamy jeszcze

---------- Post dopisany at 20:18 ---------- Poprzedni post napisany at 20:17 ----------

Arek

Tak się organizuje spoty ! :D

zartuje :)

Arka trzeba podkręcić żeby zebrał ekipę z Konina - dziś im nie wyszło więc co niektórzy mogą być głodni :wink:

Ostatnio nas było 12-14 na spocie :whistling:ja odpadam bo pracuje nie ma opcji wyrwać się :facepalm:

---------- Post dopisany at 21:04 ---------- Poprzedni post napisany at 21:02 ----------

uuuuu, pierwsze skutki pogody na forum.. Arek rąbnął w mur ;/

http://a4-klub.pl/kazdy-temat-20/pomocy-boli-szyja-312882/#post4026065

:kwasny: pier**l.... pogoda :kwasny:

arek sory

jak zobaczyłem wpis to pierwsze co mi przyszło do głowy to scenka z teledysku kazika jak koleś z w orzeszku przebija głową mur.

Audi stała w garażu jechałem drugim autem peugeotem...

Opublikowano

Audi stała w garażu jechałem drugim autem peugeotem...

...i dlatego zostanie Ci wybaczone :thumbup1:

Opublikowano

To się dziadek wkurzy :wink:

Opublikowano
  • Autor

Audi stała w garażu jechałem drugim autem peugeotem...

...i dlatego zostanie Ci wybaczone :thumbup1:

gadałem z koleżanka która ma ubezpieczenia i powiedziała że mogę iść do spółdzielni o odszkodowania itp.. Jej koleżanka urwała koło na drodze miedzy blokami i wygrała zrobiła dokładne zdjęcia miejsca przedstawiła dowody i wygrała

---------- Post dopisany at 21:08 ---------- Poprzedni post napisany at 21:07 ----------

To się dziadek wkurzy :wink:

Dziadek nie żyje od 2,5 roku

[*]:confused4:

Opublikowano

Pogoda straszna i ma tak być do połowy tygodnia

Opublikowano

Arek jak nie wezwałeś pałek to chyba nic nie zdziałasz

Opublikowano

Witam Panowie:hi:

Jak nie macie nic przeciwko nowym to i ja też wlecę, pewnie dupsko slo zabiorę ze sobą ;)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

Opublikowano
  • Autor
Arek jak nie wezwałeś pałek to chyba nic nie zdziałasz

jak gadałem z kumpelą od ubezpieczeń mówi że policja nawet papierka by nie wypisała podobno ale nie wiem

Opublikowano
Witam Panowie:hi:

Jak nie macie nic przeciwko nowym to i ja też wlecę, pewnie dupsko slo zabiorę ze sobą ;)

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

wpadaj wpadaj, skurwimy Bart-sowy multitronic :D

Opublikowano
  • Autor

efekt drogi miedzy blokami:whistling:

Podzwoniłem po kilku kumplach i jakby ubezpieczania nie dała ani grosza to tu wyjdzie jakoś 400 zł za wsio po znajomości

lnac.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.