Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, w Pozku sypie ?

U mnie tylko marznący deszcz narazie. Czyli to co w Pozku było wczoraj :decayed:

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

W slupcy deszcz marznacy a za 30 min jade do poz, bedzie ciekawie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

auto pod chmurka cale w lodzie ... wiec pewnie na drogach znowu gololedz... wiec uwazajcie...

Opublikowano
rosol, mam jedna uzywke d1s ale nawet nie wiem jak swieci... a od hamerka polecam, ori za super cene ...

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja mam hrapke na bukowine... nawet zonke namowilem :)

hmmm czy oby na pewno .. a może masz chrapkę na żonkę a na Bukowinę się namówiłeś :P?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

16 cali wejdzie ?

ja mam 16 cali na 320tce ... - tylko trzeba mieć "dobre" 16tki ;)

Opublikowano

cicho Karol.... :decayed::decayed::decayed: ze na masce obtarcie to od razu chrapke :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano
rosol, mam jedna uzywke d1s ale nawet nie wiem jak swieci... a od hamerka polecam, ori za super cene ...

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja mam hrapke na bukowine... nawet zonke namowilem :)

hmmm czy oby na pewno .. a może masz chrapkę na żonkę a na Bukowinę się namówiłeś :P?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

16 cali wejdzie ?

ja mam 16 cali na 320tce ... - tylko trzeba mieć "dobre" 16tki ;)

Pepin, nie dowcipkuj, tylko dopisz się do spotowej listy na przyszłą niedzielę... :grin:

Opublikowano
rosol, mam jedna uzywke d1s ale nawet nie wiem jak swieci... a od hamerka polecam, ori za super cene ...

---------- Post dopisany at 22:17 ---------- Poprzedni post napisany at 22:17 ----------

ja mam hrapke na bukowine... nawet zonke namowilem :)

hmmm czy oby na pewno .. a może masz chrapkę na żonkę a na Bukowinę się namówiłeś :P?

---------- Post dopisany at 09:13 ---------- Poprzedni post napisany at 09:12 ----------

16 cali wejdzie ?

ja mam 16 cali na 320tce ... - tylko trzeba mieć "dobre" 16tki ;)

Pepin, nie dowcipkuj, tylko dopisz się do spotowej listy na przyszłą niedzielę... :grin:

Nagram jakąś płytkę albo dwie :P

---------- Post dopisany at 09:18 ---------- Poprzedni post napisany at 09:16 ----------

Slo, troche zawodowo .. zdjęcie panny młodej ...????

http://www.doba.sk/wp-content/uploads/2014/01/funny-perfectly-timed-pictures-13.jpg

Opublikowano
Nagram jakąś płytkę albo dwie :P

Jeśli to dla mnie, to :notworthy:. Przyjmę z radością. Jeśli łaska, to i wschód i zachód poproszę. Dostałem Twojego SMS-a, ale ostatnimi czasy to taki zajob, że nie zawracałem Ci głowy, bo i tak nie miał bym kiedy się spotkać, a teraz już ciut luźniej, więc chyba i mój pierwszy spot od może roku wypali( nie licząc technicznego mikrospota z Gwertym w grudniu na wymianę soczewek i odbłyśników).

Opublikowano

Witam

Dopisuje się do listy na spocik

Opublikowano

Dzień dobry :hi:

Aktualizacja listy obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. Rometer

8. emil899

9. Maciej 6001

10. rosool88(tak na 90 %)

11. Piechol

12. Lele

13. Papuga

14. Szymanek 31

15. Madbar

16. Pepin

17. jaguś

Opublikowano

O ja jeti sporo osob.. uwazajcie bo 92 srednio odsniezona

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Opublikowano
  • Autor

:hi:

---------- Post dopisany at 11:51 ---------- Poprzedni post napisany at 11:51 ----------

Dzień dobry :hi:

Aktualizacja listy obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. Rometer

8. emil899

9. Maciej 6001

10. rosool88(tak na 90 %)

11. Piechol

12. Lele

13. Papuga

14. Szymanek 31

15. Madbar

16. Pepin

17. jaguś

będę z wami duchem :grin:

Opublikowano

o to trafiłem na listę :)

Opublikowano
O ja jeti sporo osob.. uwazajcie bo 92 srednio odsniezona

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Wczesniej bylo gorzej - małżonka z pracy wracała i wycieraczki jej przestały działać musiałem ją z Nekli zgarnąć. Udało mi się uruchomić ale się okazało że pękł wspornik wycieraczki od strony kierowcy - albo się zatarł na ośce i silnik złamał albo gdzieś się lód dostał

Opublikowano
o to trafiłem na listę :)

pamiętaj też o płytce dla mnie :wink: musimy się też na czyszczenie lasera zgadać...

Opublikowano

Dziekuje Karol... :)

Opublikowano

Udało mi się fotkę zrobić:

IMG_20140120_135149.jpg

Już kupiłem na Allegro nowy mechanizm - 77 zł z przesyłką ( w IC 82 zł jakiś AKUSAN ) jutro będzie u mnie w domu , zobaczymy co przyjdzie :eusathink: ma ktos jakies doświadczenia z takimi zamiennikami?

Opublikowano

moze Tycjan wpadnei jeszcze na spot ... dzwoniłem dzisiaj do niego

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.