Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Arek jak nie wezwałeś pałek to chyba nic nie zdziałasz

jak gadałem z kumpelą od ubezpieczeń mówi że policja nawet papierka by nie wypisała podobno ale nie wiem

papierka tobie nie wypiszą . ale jak by byli wezwani to notatke muszą sporządzić, wiec spad po zdarzeniu by był.

a w tej chwili to masz tylko ból karku i rozwalone auto.

ale nie odpuszczaj walcz , może być to długa droga.

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

kolor mi się widzi :D

to będziesz robić to auto ?

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

i nie pier**l że miałeś 15-20km/h.

Opublikowano
  • Autor
kolor mi się widzi :D

to będziesz robić to auto ?

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

i nie pier**l że miałeś 15-20km/h.

miałem tyle uderzyłem w mur czy garaż betonowy i po hamowaniu :facepalm:podpiłem się od garba jeszcze :facepalm:nie jestem aż tak głupi żeby zapie.. w taką pogodę więcej :facepalm:

byłem na pogotowiu to lekarz stwierdził nadciągnięcie mięśni i jutro mam skierowanie na prześwietlenie kręgosłupa i barku:facepalm:

---------- Post dopisany at 21:27 ---------- Poprzedni post napisany at 21:26 ----------

Arek jak nie wezwałeś pałek to chyba nic nie zdziałasz

jak gadałem z kumpelą od ubezpieczeń mówi że policja nawet papierka by nie wypisała podobno ale nie wiem

papierka tobie nie wypiszą . ale jak by byli wezwani to notatke muszą sporządzić, wiec spad po zdarzeniu by był.

a w tej chwili to masz tylko ból karku i rozwalone auto.

ale nie odpuszczaj walcz , może być to długa droga.

nie odpuszczę.. najlepsze kumpel dzwoni i ma zdjęcie jak o 15:15 jechała piaskarka i sypała całą drogę :facepalm:

Opublikowano

no wez ja przyjabalem w mur golfem pod kątem 45 stopni i mialem z 10km/h mysle..

uszkodzenia:

nC3E2IA.jpg

Opublikowano

slo jakie uszkodzenia? Aha przemyślałeś sprawę z Golfikiem?

Sorry Arek za pomyłkę :blink: z autkiem tak coś mi się zapamiętało o tym Peżociku , pamiętam że nówka z salonu była nie?

Opublikowano

Ja na 90% Bede, to chyba moge sie wpisac na liste :wink:

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

8. Maciej 6001

Opublikowano

no porysowany zderzak, troche lampa dostała i wyleciały te zaślepki obok kierunkowskazu

Opublikowano

slo.. ja tam tylko bloto widze :decayed::decayed::decayed:

Opublikowano

hmm sprawa z golfikiem.. żal mi go sprzedawać za te 2000zł...

Opublikowano

zostawisz jako 2 auto w rodzinie :)

Opublikowano
slo.. ja tam tylko bloto widze :decayed::decayed::decayed:

Mam dokładnie takie same spostrzeżenia :polew:

Opublikowano
  • Autor
slo jakie uszkodzenia? Aha przemyślałeś sprawę z Golfikiem?

Sorry Arek za pomyłkę :blink: z autkiem tak coś mi się zapamiętało o tym Peżociku , pamiętam że nówka z salonu była nie?

nom nówka z salonu była kupiona rocznik 1992 silnik 954,00 cm 4 biegowa skrzynia spalanie około 5 litrów w trasie

Opublikowano
no wez ja przyjabalem w mur golfem pod kątem 45 stopni i mialem z 10km/h mysle..

uszkodzenia:

http://i.imgur.com/nC3E2IA.jpg

dziwisz sie golf III czy pasek BIII,IV to jeszcze pancerne auta.

pamietam jak miałem spotkanie z tirem potem krawężnik, barierka i znalazłem sie na przeciwległym pasie. przy predkości około 60km/h pasek był poobijany, ale nic poważnego.

Opublikowano

golf jest naprawdę kochany. może jest stary jak węgiel, brudny i buczy łożysko z tyłu jak pada deszcz (jak jest wilgotno)..

Ale zrobiłem już nim 8000km i jeździ bez problemu. Troche piszczy wspoma ale chodzi. Nie odpala jak troche przesadzę z rezerwą na benzynie. Ale wtedy wrzucam jedynke, kręcę rozrusznikiem i odpala na pych na gazie. Nie myślałem że 22letnie auto może tak służyć :)

Jak przyjebie w mur to nie ma stresu

Jak mi urwali lusterko to nie ma stresu

Jak przelece za szybko na garbie to nic sie nie dzieje :)

Mogę wszędzie nim wjechać, pod każdy krawężnik..

.. i za 50zł robi 200km :naughty:

Opublikowano
no wez ja przyjabalem w mur golfem pod kątem 45 stopni i mialem z 10km/h mysle..

uszkodzenia:

http://i.imgur.com/nC3E2IA.jpg

dziwisz sie golf III czy pasek BIII,IV to jeszcze pancerne auta.

pamietam jak miałem spotkanie z tirem potem krawężnik, barierka i znalazłem sie na przeciwległym pasie. przy predkości około 60km/h pasek był poobijany, ale nic poważnego.

no.. nie ma sie co dziwic, na gestampie teraz takie blachy klepią :decayed::decayed::decayed::decayed:

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:47 ----------

slo... on jest na gaz?

Opublikowano

no pewnie że na gaz :) a co ?

Opublikowano

a tak tylko pytam, do bex-a tez wjedzie?

Opublikowano

wyciagne z golfa i włoże do BEX :)

a tak serio to nie wiem. zastanawiam sie..

Opublikowano

Bez kitu, czasem siedzę i myślę po cholere mi takie auto, kupię sobie astre 1.6 w gazie i będę za***rdalał za 1/3 tego co teraz. A jak coś się zepsuje to za dyche kupie na szrocie i wymienie.

Ale jak sobie pomyślę że miałbym odstawić audi :thumbdown: Alcantare zamienić na dermoszpan :decayed: a rns-a na radio made in china...

Opublikowano

Lista obecności:

1. Bart-S

2. Gwerty

3. Miedzik

4. slo

5. MADAS

6. niestandardowy

7. emil899

8. Maciej 6001

9. rosool88(tak na 90 %)

Arek współczuję:kwasny:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.