Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00

Jest to część 1 dyskusji SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

a z tymi S4 to mi tylko humor popsujecie :polew::polew:

a co Ci popsuje humor ? za głośno będzie czy co :-)

  • Odpowiedzi 103,6 tys.
  • Wyświetleń 2,7 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

wiesz... S4 :slina: :slina: nie wiem sam czy Ci z auta pozniej wysiąde :polew:

Opublikowano
wiesz... S4 :slina: :slina: nie wiem sam czy Ci z auta pozniej wysiąde :polew:

będziemy siedzieć razem :D:grin:

Opublikowano

z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

Opublikowano
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

Konrad - wlecicie w niedzielę?

---------- Post dopisany at 01:21 ---------- Poprzedni post napisany at 01:21 ----------

Szumanek, u mnie prawe padło .. już zamówiłem nowe w IC

niecałe 50PLN z paragonem za grzane asferyczne do B7 .. w B6 pewnie to samo .. bez kreski pewnie byłoby taniej

jutro odbieram , ale może okazać się, że coś ze stykiem z obecnym, więc wtedy miałbym na sprzedaż :)

w sobotę pewnie beę grzebał, bo czekam jeszcze na silniczek od klapki do grzanego powetrza z lewej strony

Do B5 widzę że tez są w IC jakieś BLIC - te kupiłeś?

A ja kleiłem dwa lata temu maty :facepalm: i na dole mam taki zaciek chyba poszaleje i kupię sobie nowy komplet - lewe grzane asferyczne 36 zł i prawe 28 zł nie spodziewałem się że tak tanio

cokolwiek zamówiłem .. na pewno nie są kradzione :)

mam nadzieję, że jutro będą w InterCars do odbioru

btw.

dzisiaj słyszałem opinię .. ze ktoś ma wypasione Audi, bo ma grzane fotele i nie tylko siedziska, ale też lędźwie/plecy

były takie warianty że tylko siedzisko było grzane czy raczej "się wymądrzyłem" ?

---------- Post dopisany at 23:06 ---------- Poprzedni post napisany at 23:04 ----------

...

a na pot jeszcze chyba S4 B8 wpadnie ....

---------- Post dopisany at 23:17 ---------- Poprzedni post napisany at 23:06 ----------

Bart-s ... znalazłbyś rozpiskę wtyczek panelu kliamtronika B7 ?

A najlepiej to jak to znaleźć w ELSIE :)

To nie takie hop siup Panie... Konkretnie jaki obwód Cię interesuje. Czujniki temperatury?

Opublikowano

No toż to właśnie umawiam się z Wami :-) Miło będzie się znów spotkać :-)

Opublikowano
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

jestem za:naughty:

Opublikowano
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

jestem za:naughty:

Mówisz i masz :-)

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

Konrad - wlecicie w niedzielę?

No zanim napisałem coś o S4 to wcześniej na czacie Konrada dorwałem ;)

CO do schematów ... wyprowadzenia wtyczek na silniczki od klap plus zasianie i wentylator .. czujnik temp mnie nie interesują

Opublikowano

do:bry:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Witam,

Co do S4 to proponuję jeszcze śliniaczki zabrać, żeby koledze tapicerki nie zafajdać. Ja wezmę na pewno :wink:

Opublikowano

weź dla mnie też :D

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
Witam,

Co do S4 to proponuję jeszcze śliniaczki zabrać, żeby koledze tapicerki nie zafajdać. Ja wezmę na pewno :wink:

przy tym mrozie nei zdąży skapnąć w stanie ciekłym ... :)

Opublikowano
z siedzenia nic nie wynika , zapraszam na przejażdzke :-)

jestem za:naughty:

Mówisz i masz :-)

chyba zwariowałes :) na pewno nie wysiade :decayed:

Opublikowano

Dla tych co czasem maja problem z grzaniem tylej szyby B6 i B7 .. jest róży klimatronik - reszta będzie działać

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

Opublikowano
Dla tych co czasem maja problem z grzaniem tylej szyby B6 i B7 .. jest róży klimatronik - reszta będzie działać

http://obrazki.elektroda.pl/2154835400_1327042340.jpg

Karolu, WRC jakiś czas temu juz zamieścił w Warsztacie. Ale dobrze przypomnieć, jak się komus trafi nie ten panel :decayed:. I co, przyjeżdżasz jutro do mnie na garaż??

---------- Post dopisany at 13:02 ---------- Poprzedni post napisany at 13:01 ----------

szymanek - jak grzane to dwa

banan - moj 9 lat i jeszcze daje rade :) no i 100-ówa ode mnie leci :) i ciesz sie ... ze to nie 67 :) w sumie wtedy tez bedziesz sie cieszyc, bo emeryturka Ci wpadnie :)

I tak pewno po emeryturze człowiek będzie pracował bo co najwyżej na waciki starczy będąc na własnej działalności i płacąc zus ;-)

Michał, 100 lat i ode mnie. Ale Ty masz dalej o dyche niż ja i jako lekarz pewnie lepsze zdrowie...

Opublikowano

Madbar, ja panel już przerabiałem 5 lat temu zanim WRC miał audi pewnie ;)

a dzisiaj mi się trafiło w wyniku szukania wtyczek :)

Mam już silniczek na wymianę ... ale właśnie wróciłem z auta .. wszystkie klapki zaadoptowane .. wentylator startuje choć miał zwarcie niby ...

zdemontowałem schowek i wyjałem wtyczkę i włożyłem ... napięcia dochodzą jakieś 10 i 30... więc teraz problem - bo stan nieustalony :)

ale raczej przyjadę ... - muszę jeszcze lusterko sprawdzić prawe, zadzwonię wieczorem żeby potwierdzić na 100%

PS>

no i odkułem auto z dachu ... bo jak taki lód odpadnie i przywali w czyjąś szybę to będzie kłopot albo niedajboże w pieszego/rowerzystę :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.