Skocz do zawartości
IGNOROWANY

SPOT POZNAŃSKI - NIEDZIELA godzina 17:00


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

pozatym skoro BUMiE wybaczamy.... :cool1::)

_________________________________________________

jak tak dalej pójdzie to za rok będę musiał kupić Veyrona :polew::wink4:

ale idac tym tropem, oprocz wiekszej mocy masz przyrost dlugosci auta... musisz poszukac tez czegos dluzszego :wink4:

hamowales furacza? robisz jakies mody?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 103.6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • Madas

    16552

  • nike21

    8875

  • Musashi

    5707

  • variocustoms

    5052

Top użytkownicy w tym temacie

w mordę, teraz tylko w marketach będę robił zakupy bo tam mogę zająć 2 miejsca na długość...

jeszcze nie hamowałem i nie mam gdzie się wybrać, szukam po okolicach hamowni 4x4. modów żadnych prawdopodobnie nie będzie, poza zmianą oleju i rozrządu :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w mordę, teraz tylko w marketach będę robił zakupy bo tam mogę zająć 2 miejsca na długość...

tylko nie stawaj na miejsca dla niepełnosprawnych teraz jest 500 mandatu i 4 pkt karne....mnie osobiście to cieszy!! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tomek Ive czemu nie pochwalisz się że mandat obskoczyłeś od pracowitej straży miejskiej....a niech ich chudy byk!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

by się czymś konkretnym zajeli a nie głupoty im we łbach.....ja za postój za blisko pasów kiedyś dostałem 50 zl i 1 pkt.[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 13:16_________________________________________________a w ogóle co macie dzisiaj na obiad? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeszcze mi zdjęcie ładne wysłali j**ańcy z kamery monitującej. a za mną zakaz parkowania buahahahaha

:wallbash::decayed: ci to by sie lepiej porzadkiem w miastach zajeli. miotly do reki. a nie ludzi nekac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tylko miasto poprzez to że kupili uposażenie dla tych nicponi to na miotły już brakło.....chyba w czynie społecznym im kupie kilka dobrze na tym wyjdziemy :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pytanie czy ktoś jest kibicem piłki nożnej ? I czy ktoś jest kibicem jakiegoś sportu, jeśli tak to jakiego.....można by się hurtem wybrać np. na PSŻ MILION POZNAŃ (żużel jakby co) kiedyś!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na żużlu byłem raz w życiu i bardzo mi się podobało. najbardziej zapadł mi w pamięć dźwięk silników i dość specyficzny zapach (jak przypuszczam, spalin i gumy)

ale rozumiem że jak byłoby pospolite ruszenie na żużel to byś był za?! Zapomniałeś dodać że żwir lata po trybunach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale rozumiem że jak byłoby pospolite ruszenie na żużel to byś był za?! Zapomniałeś dodać że żwir lata po trybunach.

w miarę wolnego czasu tak :)

a tutaj ciekawy filmik z wnętrza cylindra :shocked:http://www.metacafe.com/watch/861936/incredible_footage_from_inside_working_engine/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmik :good:[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 14:47_________________________________________________

Żużel jest ok, możemy się przejechać. Dziś na torze są zawody, też można było by się tam kiedyś pojawić.

zuzel?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...