Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

poka wykres czy ja mam wrzucic :gwizdanie:

agr190.th.jpg

:buahaha: to nie mój mojego nie ma moc bliżej nieokreślona ale odczuwalna i to wch...j :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś słaby niuton wyszedł :naughty: Solar nie udało Ci się :polew: Ale ładnie datę wstawiłeś i wymazałeś dane :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś słaby niuton wyszedł :naughty: Solar nie udało Ci się :polew: Ale ładnie datę wstawiłeś i wymazałeś dane :polew:

tylko tytuł mógł zmienic bo to wykres 1.9 :polew: :polew: silnik AGR :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś słaby niuton wyszedł :naughty: Solar nie udało Ci się :polew: Ale ładnie datę wstawiłeś i wymazałeś dane :polew:

ładnie ładnie :naughty:[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 19:25_________________________________________________

Pany boxy boxy :naughty: to chyba tylko na chwile??

narazie lata zobaczymy co dalej.... :gwizdanie: narazie lektura :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno Solar to kiedy to było robione? :polew: 03.01.2011 12.30? czy 06.04.2006 17.18? :polew: I coś ciepło tam było, dobre grzanie zimą mają :polew: Wyższa temperatura niż pokojowa w mieszkaniu :polew: wilgotność też taka se :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takie ustrojstwo siedzi :kox:http://cgi.ebay.pl/Audi-A4-B5-2-5-TDI-V6-Diesel-150PS-Chiptuning-Box-/400167812945?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d2bdc3f51 :kox: zdam relacje jak to działa.... narazie banan[br]Dopisany: 03 Styczeń 2011, 20:51_________________________________________________szukaj a "za flaszke" (dosłownie :polew:) znajdziesz powiadają i się znalazło :kox:

ooooai.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

szukaj a "za flaszke" znajdziesz powiadają i się znalazło :kox:

ooooai.jpg

a taki dobry byl z niego herbatnik, a teraz box chlapacze :wallbash:

Kowiiiiii pan do Ciebie :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

box siedział ale bez bezpiecznika... 15A i narazie jest :kox: a chlapacze to sezon jesień- zima także milcz :baseball::wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a taki dobry byl z niego herbatnik, a teraz box chlapacze :wallbash:

Kowiiiiii pan do Ciebie :polew:

:polew::good: pojeb@ło go do reszty :naughty: już my go w niedzielę doprowadzimy do porządku :naughty:

Kooooowiiiiiiiiiiiiii!!! :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Jestem

Panie miałem taki komplet niedawno, było sie odzywać to kupujesz od nieznajomych :bag: przejął pałeczke chlapacza forumowego po mnie :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Jestem

Panie miałem taki komplet niedawno, było sie odzywać to kupujesz od nieznajomych :bag: przejął pałeczke chlapacza forumowego po mnie :polew: :polew:

jak sie zorientowałem to już nie miałeś :tongue4: a na zime mi w niczym nie przeszkodzą :tongue4: będą i ch...j!!!!!!!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________presją mnie łobuzy chcecie wziąść... i Kowiego nasyłacie :tongue4: :tongue4: już ja wam pokaże :polew: :polew: :polew: :polew: jutro day laity zakładam i chromy na na metry i wszystko w chrom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Jestem

Panie miałem taki komplet niedawno, było sie odzywać to kupujesz od nieznajomych :bag: przejął pałeczke chlapacza forumowego po mnie :polew: :polew:

jak sie zorientowałem to już nie miałeś :tongue4: a na zime mi w niczym nie przeszkodzą :tongue4: będą i ch...j!!!!!!!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________presją mnie łobuzy chcecie wziąść... i Kowiego nasyłacie :tongue4: :tongue4: już ja wam pokaże :polew: :polew: :polew: :polew: jutro day laity zakładam i chromy na na metry i wszystko w chrom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

daj lajcie ty!

chlapacz forumowy, Kowi ma szczescie ze nie przyjezdza na WOSPa bo za taka oblege , chlapacz forumowy, to w ryj dal bym dal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: :polew:

Jestem

Panie miałem taki komplet niedawno, było sie odzywać to kupujesz od nieznajomych :bag: przejął pałeczke chlapacza forumowego po mnie :polew: :polew:

jak sie zorientowałem to już nie miałeś :tongue4: a na zime mi w niczym nie przeszkodzą :tongue4: będą i ch...j!!!!!!!! :gwizdanie:[br]Dopisany: 04 Styczeń 2011, 14:48_________________________________________________presją mnie łobuzy chcecie wziąść... i Kowiego nasyłacie :tongue4: :tongue4: już ja wam pokaże :polew: :polew: :polew: :polew: jutro day laity zakładam i chromy na na metry i wszystko w chrom :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

daj lajcie ty!

chlapacz forumowy, Kowi ma szczescie ze nie przyjezdza na WOSPa bo za taka oblege , chlapacz forumowy, to w ryj dal bym dal :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

:polew: :polew:

jak miałem chlapacze to to czasem przez miesiąc mi to wypowiadali na battalionie i w ogóle :polew: :polew: :polew:

EOT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lata mnie to bo w nim nie jestem :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4: :tongue4:

no pochwal sie dzisiejszymi zakupami tjuningowymi :naughty::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chodzi Ci o mąke na ciasto z wiUUUrkami kokosowymi :polew: :polew: :polew: :polew:[br]Dopisany: 05 Styczeń 2011, 18:28_________________________________________________zdj281cie104.jpg

innej nie było :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...