Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

kolejny rez ukończony (prawie bo trzeba też zadbać o innych):evil: dope :evil:

no pamietaj pamietaj :kox::good: [br]Dopisany: 18 Styczeń 2011, 22:46_________________________________________________ale na razie to :cicho:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

elegancki DOPE tylko czego maznąłeś go na czarno, gdzie go przyczepiasz :mysli:

Jak tam felgi umalowane już :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

elegancki DOPE tylko czego maznąłeś go na czarno, gdzie go przyczepiasz :mysli:

Jak tam felgi umalowane już :chytry:

tył; narazie jest czarny dla zabezpieczenia i widoczności co jest do poprawek.... i tu jest ból jaki kolor na moje auto... może jakieś propozycje???? :gwizdanie: chrom odpada bo nie jestem w stanie go uzyskać.

a co do felg już są w czarnym macie teraz tylko je obuć :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyrezane :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox: :kox:

dupa1.jpg

f pytke :slina::shocked::kox: gud arbajt :good:

:ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad: :ad:

kolejny element układanki do gajgerka :decayed:

gauger.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

masz wosk??? do woskowania :decayed: bo mi trza szczypte :gwizdanie:

takiego wosku wosku nie mam niestety

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz ostro :decayed:

no dope jeza :decayed:

masz wosk??? do woskowania :decayed: bo mi trza szczypte :gwizdanie:

ja mam wosk ze świczki :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

był już i zaproponował :good: ja sie w metal wbiłem i jest :kox: nic nie widać a luzu ma jak trzeba tyle że zaraz za turbiną :gwizdanie: nie wiem nawet czy ma to jakieś znaczenie :chytry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

króciec siedzi :> (narazie zaślepiony) dalsza cześć zabiegu to już teraz pikuś :evil: w końcu mrogal + _Solar_ już to przerabiali :rolleyes:

:good: Ja będę inny wsadzał i chyba w plastik :) gajgerek idzie w tą kratkę co mrogal wsadził? :wink4: Wskakuj na temat o wojewódzkim :gwizdanie:

był już i zaproponował :good: ja sie w metal wbiłem i jest :kox: nic nie widać a luzu ma jak trzeba tyle że zaraz za turbiną :gwizdanie: nie wiem nawet czy ma to jakieś znaczenie :chytry:

u Marcina robiles?

jak tam?

opileczki nie polecialy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

opileczki nie polecialy?

No jak nie, ale później wsio dokręcił, odpalił i piz*@ :naughty: Zassało, przedmuchało wszystkie opiłeczki i git :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

2h i za powiedzmy wypożyczenie warsztatu + wiercenie i gwintowanie a reszta własnoręczna robota :decayed: jak to u Marcina "rozbieraj sobie" :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:yes2: rure ta czarną ta co Ci pokazyłem na stół.... i po robocie przedmuchanie ani okruszka do dolotu :evil:

kozak :kox:

dlugo? drogo ? :naughty:

2h i za powiedzmy wypożyczenie warsztatu + wiercenie i gwintowanie a reszta własnoręczna robota :decayed: jak to u Marcina "rozbieraj se" :wink4:

rozbieraj sie :polew: ostro bylo

ze idac tym tropem zapytam

nawoskowales :jerk: i zalales forme :sexinbed::sex::banan1::co:?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...