Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AKN] black Q!


puertoss

Rekomendowane odpowiedzi

narazie pozostane przy zmeniarce+ BOSE.... a chce pobawic sie przy mocy zeby cos podciagnac :disgust:[br]Dopisany: 19 Wrzesień 2010, 21:10_________________________________________________95402491.jpg

jak widac LED zdjete i prosze nie docinajcie mi juz z nimi... to byl moj blad :wallbash: i juz go poprawilem :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam tempomat ale nie mam go gdzie używać :confused4:

nie no mozesz go uzywac przez 2 min. zanim ktos przed toba nie zwolni :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

a no okazuje sie ze tak teraz trzeba rzezbic ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra parówa :kox: jak to w 2,5 nie ma w sumie co dokładać, jedynie ten kosz 2din, a co do mocy to tu nie poszalejesz, jedynie program mozesz zrobić :good:

no wlasnie chcialbym na 180KM bo juz sie dowiedzialem ze mam serie

serie 150KM?

a no okazuje sie ze tak teraz trzeba rzezbic ;(

na c*pe to moze bardziej blizej wiosny?

PS

zona nie bedzie pocieszona :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolejny chełmiakowy rezaczu :naughty: Kiedyś jak wybiorę się do LC to możemy zrobić spocika, bo jak jadę do LC to z tymi dwoma pozostalymi leszczykami z LC zawsze się widuję :naughty: W sumie to ja do nich pomykam :gwizdanie: To wtedy obadam furacza na żywo :good: Wnętrze fajniutkie :good: Ogólnie tylko brak relingów i felunek mi się nie widzi :decayed: Pomyśl o innej feldze :wink4: Widzę nawet na oponkach takich jak ja pomykasz :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema kolejny chełmiakowy rezaczu :naughty: Kiedyś jak wybiorę się do LC to możemy zrobić spocika, bo jak jadę do LC to z tymi dwoma pozostalymi leszczykami z LC zawsze się widuję :naughty: W sumie to ja do nich pomykam :gwizdanie: To wtedy obadam furacza na żywo :good: Wnętrze fajniutkie :good: Ogólnie tylko brak relingów i felunek mi się nie widzi :decayed: Pomyśl o innej feldze :wink4: Widzę nawet na oponkach takich jak ja pomykasz :gwizdanie:

oponki cenowo dobrze stoja :chytry: a felunie sa w moim guscie (juz solar sie chcial mieniac :naughty:) brak relingów :mysli: to ja wyróznia :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz solar sie chcial mieniac :naughty:

solar to chce wszystko mieniać :decayed: ten typ tak ma :decayed:

Ale mimo wsio ja bym tu widział inszą felgę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ożeń te koła lub zostaw na zimę :gwizdanie:

zime mam 15' ori a nad zmiana :mysli:[br]Dopisany: 20 Wrzesień 2010, 14:36_________________________________________________moze ktos reflektuje zamianę moich 17' 8' ET35 BORBET na ori 17'???? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...