Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] Wymiana filtra paliwa

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam mam zamiar wymienic filtr paliwa prosze o rade czy trzeba na cos uwazac czy sciagam weze odkrecam filtr i zakladam nowy

Opublikowano

Nie zapomnij zalać nowego filtra ropą :cool1:

Opublikowano

Nie zapomnij zalać nowego filtra ropą :cool1:

Nie ma takiej potrzeby, ale jak chcesz to możesz.

Opublikowano

Nie trzeba nic zalewać. Wymieniałem już 3x filtr sam sie odpowietrza. Nie ma żadnych problemów z rozruchem.

Pozdrawiam.

Opublikowano

mozna zalac mozna nie zalewac. przekrecenie kluczyka powoduje napelnienie filtra

Opublikowano
przekrecenie kluczyka powoduje napelnienie filtra

Kurcze,nie zabardzo :no:-mw.rok temu wymienialem bez zalania i tez myslalem ,ze po przekreceniu kluczyka zadziala pompka elektyczna i zaleje filter.

Niestety , tak sie nie stalo i musialem dobra chwile pokrecic...Moze cos nie tak robilem? :mysli:

Opublikowano

pompa powinna przynajmniej czesciowo napelnic filtr.

Opublikowano

mi kazano krecic stacyjka z 10 razy ( bez uruchamiania,swieca gasla i od nowa ) i bylo okej :) nie zgasl czuc bylo male dlawienie , ale nie zgasl

Opublikowano

ja ostatnio wymienialem filtr paliwa znajomemu z tym ze w passacie ale tez 2.0TDI niestety byłem zmuszony robic za pompe paliwa i musiałem sam mu podac paliwa bo pompa w BQ cos nie chciała...-a powinna... wiec cos tu nie fafa jak powinno...

Opublikowano

jezeli pompa nie daje rady mozna zdjac wezyk z filtra na tandem pompe wlaczyc zaplon (bez rozrusznika) i pompa musi podac paliwo. jakies naczynie trzeba podstawic

Opublikowano

no właśnie - musi , a tak pieknie nie było... a problemów z odpalaniem zadnych nie ma...

Opublikowano

no właśnie - musi , a tak pieknie nie było... a problemów z odpalaniem zadnych nie ma...

mozna kilka razy jak ktorys z kolegow napisal wlaczyc i wylaczyc zaplon. paliwo musi poleciec.

ew. podlaczyc na krotko zasilanie na konektor bezpiecznika pompy spietrzajacej

Opublikowano

jak komuś nie szkoda aku i rozrusznika to nie trzeba zalewać

przedwczoraj wymieniłem i musiałem kręcić dobre 25 sek.. oczywiście z przerwami

następnym reazem napełnie

Opublikowano

Ja zalewam przy każdej wymianie,odpala bez problemu.Tak na prawdę to nie wiedziałem że można bez :shocked:

Opublikowano

VAG kaze napelniac filtr. ja podlaczam zasilanie pompy spietrzajacej, odlaczam waz prowadzacy z filtra do vacuum pompy, w jego miejsce jakis wezyk pasujacy na krociec filtra , wtedy pompa spietrzajaca napelnia mi fitr...

Opublikowano

Dzięki :good: człowiek uczy się całe życie.

Opublikowano

Wymieniałem filtr tydzień temu w 2.0 BLB i nic nie napełniałem i bez problemu zapalił i chodził i nie zgasł

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

panowie co jaki czas powinno się wymieniać filter paliwa?? mam zamiar wymienić, jaki najlepiej kupić? doradźcie coś..

pozdrawiam

Opublikowano

filtr paliwa najlepiej wymieniać co max 30tys km. Polecam Bosch :good:

Opublikowano

filtr paliwa najlepiej wymieniać co max 30tys km. Polecam Bosch :good:

jaki najlepiej sklep polecasz w internecie?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.