Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wąskie e30

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

nie ogarniam dobrze obróbki, wrzuciłem to co zgrałem, jak fotograf ogarnie to pewnie będzie znacznie lepiej :kox:[br]Dopisany: 24 Październik 2011, 14:10_________________________________________________dscf4299o.jpg

dscf4277x.jpg

dscf4241u.jpg

dscf4286j.jpg

dscf4206h.jpg

39542977.jpg

69315061.jpg

Opublikowano

Czarna jest super. mozna jakies zdjecia środka tej czarnej??

Opublikowano
  • Autor
zdsc0010.jpg
Opublikowano
:slina: :slina: :slina:
Opublikowano

zdsc0010.jpg

no ładniej niż w twojej muszę przyznać, ty klaty nie montujesz :?: :cool1:
Opublikowano
  • Autor

rollbar i szelki robią robotę :kox: mocno myślę o takim zestawie ale ciężkie przejścia mogą być przy przeglądach

zobaczymy jak to wyjdzie

Opublikowano

Są gdzieś dostępne w necie fotki w wysokiej rozdzielczości (na tapetę) Twojej fury? Bo jest piękna! :slina:

Opublikowano
  • Autor

tylko na dysku :gwizdanie: za długo by się ładowały w pełnej rozdzielce :decayed:

Opublikowano

zobacz jaki naciąg

masakraff7.jpg

Opublikowano
  • Autor

:kox:

to już się nie nazywa naciąg tylko zwalcowana opona :evil:

Opublikowano

Pięknie utrzymana bawarka ! GRATULACJE :notworthy:

Opublikowano

masakraff7.jpg

Wuju Adamo Cię podpuszcza :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor

starczy mi ten co mam

88615010.jpg

Opublikowano

Piękna Bawarka :) Na pewno kosztowała dużo czasu i kasy :) ale efekt jest miażdżący :). Ile to ma koników pod Maska i jak przy tak lekkiej budzie to odpycha się ?

Opublikowano

starczy mi ten co mam

88615010.jpg

też grubo :notworthy:
Opublikowano
  • Autor

Piękna Bawarka :) Na pewno kosztowała dużo czasu i kasy :) ale efekt jest miażdżący :). Ile to ma koników pod Maska i jak przy tak lekkiej budzie to odpycha się ?

koni trochę ponad 200 będzie, ale nie hamowane jeszcze są.. a co do odpychania daje radę :evil:

ja tam za bardzo nie mam gdzie się ścigać i z kim :>

ale poprzedni właściciel złoił s2000 które ma 6.2 do 100 :blink:

e36 turing i e46 z silnikami z m3 e46 dostały baty też :evil:

tak że krótki most daję rade :gwizdanie:[br]Dopisany: 09 Listopad 2011, 17:27_________________________________________________

starczy mi ten co mam

88615010.jpg

też grubo :notworthy:

jest akurat :decayed:

Opublikowano

widze po blachach że z okolic gostynina jestes, ta? macie jakieś spoty, chętnie bym zobaczył na żywo tą gablotę :decayed:

Opublikowano
  • Autor

widze po blachach że z okolic gostynina jestes, ta? macie jakieś spoty, chętnie bym zobaczył na żywo tą gablotę :decayed:

w 1szym poście są zdjęcia zaraz po zakupie na starych blachach :tongue4:

w wątku już masz wkz'y :>

Opublikowano

widze po blachach że z okolic gostynina jestes, ta? macie jakieś spoty, chętnie bym zobaczył na żywo tą gablotę :decayed:

w 1szym poście są zdjęcia zaraz po zakupie na starych blachach :tongue4:

w wątku już masz wkz'y :>

ou shit :P no trudno, obym spotkał Cię gdzieś na trasie :D hehe solidna betunia :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.