Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AJM] A4 2000r 115KM xenon 18" skóra, navi, dvd SPRZEDANA...


wosiek

Rekomendowane odpowiedzi

lepiej żeby nie szedł.... bo Murzynkowi silnik odmówił posłuszeństwa.....

dlatego nie modze ajm tylko będzie zmiana awx :P[br]Dopisany: 12 Październik 2007, 22:58 _________________________________________________a dziś jechałem sobie ulicą i nagle coś mi wleciało pod podwozie,zaczeło charczeć,stoje a tu kur** co?? puszka jakaś się zaklinowała pod podwoziem,

była to karma dla psa :D najlepsze jest to że przez kilka minut próbowałem do przodu i do tyłu jechać a ta suka nie chciała wyjść... ahhh to niskie zawieszenie ale żeby nawet takie coś...szok :bicz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie co to za nagonka na AJM... to dobry silnik ja go bede modzic i zobaczycie co on potrafi... :dance:

żadna nagonka, mówię jak jest, sam mam AJM i narazie nie narzekam, ale po przeczytaniu co stało sie Murzynowi to mam obawy ( a już prawie sie zdecydowałem jechac na zmianę sotu) co co chip_owania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej panowie co to za nagonka na AJM... to dobry silnik ja go bede modzic i zobaczycie co on potrafi... :dance:

żadna nagonka, mówię jak jest, sam mam AJM i narazie nie narzekam, ale po przeczytaniu co stało sie Murzynowi to mam obawy ( a już prawie sie zdecydowałem jechac na zmianę sotu) co co chip_owania.

ej no bez przesady,murzyn miał u siebie troszkę mocniejsze modyfikacje,150km myśle że bezproblemowo by latało,ja tam na swój także nie narzekam ale jak modyfikować na więcej to wole już awx

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A moja bedzie robiona na wiecej na ile zobaczycie na wiosne bo teraz zbieram kase....145 to samym chipem...Poczytajcie na Forum Mastersa ile wytrzymuje dobrze zrobiony AJM...tylko wszystko trzeba z glowa i troche wymian a nie na seryjnych gratach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A u mnie wyglada to tak...Autko ma 160tys wiec skora zapewne tez a fotel jest zawsze uzywany :Pfotelkierowcyno9.jpg

No i tyl tylaw2.jpg Sory zaq plamke na obiektywie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz ile cie konsola wyszła pod NAVI ... czy sam stelaż wewnętrzny czy ramki zewnętrzne i klimatronik także?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cała środkowa konsola z klimatronikiem,popielniczką i przyciskami,dałem 600zł,myśle że dziś przyjdzie może,kupiłem bo widze że cieżko wogóle to dostać,raz na jakiś czas się coś pokazuje...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ma ktoś może już na forum założoną rns-e w b5?? bo chętnie zobaczyłbym jak to wygląda:) mam nadzieje że jutro dojdzie już konsola

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja troche odejde od tematu... jak wlozyles concerta2 cd do a4 z2000? na dodatek masz podswietlanie... czekam na info

http://www.audiworld.com/tech/elec86.shtml

Cena za konsolę bardzo dobra - za tyle mniejwięcej widziałem stelarz, przyciski z ramką i nie wiem czy popielniczke w to wchodziła a tym masz klimatronik jeszcze w tym i dużą ramkę ... jak sprzedasz swoje graty to wyjdzie jeszcze mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cena za konsolę bardzo dobra - za tyle mniejwięcej widziałem stelarz, przyciski z ramką i nie wiem czy popielniczke w to wchodziła a tym masz klimatronik jeszcze w tym i dużą ramkę ... jak sprzedasz swoje graty to wyjdzie jeszcze mniej.

duża ramka??takiej nie ma w komplecie, przecież jak zakładasz dużą navi nie ma żadnej ramki wokół navi, dobrze pisze??

dzięki wielkie flyer ;) nie znam za bardzo angielskiego ale czy tam nie jest o podłączeniu rns-e bez can adaptera??:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sugeruj sie tym, co jest tam napisane. Nie wiem co to jest dokladnie za instrukcja, szukales zdjecia RNS-E w B5 to Ci je pokazalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Wosiek rezał,furka miodna a on coś ucichł na forum,Wosiek nie gryziemy!!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...