Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 ASN] Moja :)


LuNaTi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Z powodu, ze mam mało postów i nie mogę sie wypowiadać w niektórych działach postanowiłem przedstawić Wam swoje Audi, co mam nadzieje do prowadzi do zwiększenia mojego licznika postów i pozwoli na uczestniczeniu w dyskusjach.

Auto, którym jeżdżę to Audi A4 3.0 Avant Quattro z 2003r.

W niedalekiej przyszłości zamierzam wprowadzić małe zmiany miedzy innymi "pakiet" s4 (zderzaki, listwy, progi (kolor), lusterka oraz zegary s4 z kolorowym fisem). Na pewno nie zamierzam naklejać znaczków s4, "pakiet" podoba mi sie tylko wizualnie, a nie ze względu ze jest tak jak w s4 czy tez chce udawać coś czymś, czym nie jest.

Auto w chwili robienia zdjęć było na 18 calowych felgach oraz na amorkach firmy KONI i sprężynach APEX. Jednak doszedłem do wniosku, ze komfort tez jest ważna rzeczą i zmieniłem felgi na 17calowe oraz sprężyny na oryginalne. Amortyzatory pozostały.

Póki co posiadam w nim radio concert II, do końca roku planuje wstawić rns-e.

audi1.jpgaudi2.jpg

audi3.jpgaudi4.jpgaudi5.jpg

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zdjecia chyba jeszcze te z aukcji na allegro, pamietam ja ;)

Bryka ladna, masz to czego mi brakuje - felgi 18" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko ladne :th: ale jak dla mnie ta fela nie pasuje do B6. Wyglada zbyt lekko.. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie ta fela nie pasuje do B6. Wyglada zbyt lekko.. :rolleyes:

Oj bluznisz przyjacielu, bluznisz... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna fura, felgi rewelacjia :-) co do zmian jakie chcesz zrobic to jak najbardziej na +, wrzuć fotki wnętrza jeszcze.... pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na zdjeciu jest 18". Jak zalozyl 17" i seryjne sprezynki, to efekt jest pewnie znacznie gorszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajna, ale felgi można było zostawić :afro:

W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W sumie racja, ale najpierw zmieniłem felgi na 17 (jednak przy sprężynach obniżających mało to dało). Felgi sprzedałem, po czym zmieniłem sprężyny. Po zimie chyba wrócę do 18 :)

Tak 3mać :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...