Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, przecież wiązki mają te same kostki...

wiem ze kostki są te same ale czy sterowniki które mam beda mialy na tyle pinow zeby dzialaly swiatelka i klamki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To czyli do montaży light pakietu tył pod korby potrzebuję dwóch wiązek o nr 8E0 971 693 B bo kolega mi załatwił takie dwie wiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie mam taki mały problem chce sobie zrobić podswietlenie drzwi co będę mi potrzebne ?

Mam juz z tego so se dowiedziałem i jakie informacje będa wam potrzebne :

1. Moduł z konfortu końcówka bq

2. przód i tył szyby elektryczne

Czy da się jakoś podłączyć te oswietlenie bez ciągnięcia dodatkowych kabli?

Czy da się to zrobić nową wiązką ?

Pozdraiwam i czekam na osobę która pomogła by mi to ogarnąć tu w temacie lub na prv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie potrzebna ci wiązka kabli i lampki. Wiązkę musisz wpiąć 3 piny w silniczek elektryczny szyby zrobić adaptacje i wszystko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bedzie potrzebna ci wiązka kabli i lampki. Wiązkę musisz wpiąć 3 piny w silniczek elektryczny szyby zrobić adaptacje i wszystko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

A że tak spytam wiązke kabli jakąś specjalna adaptacje w komforcie 61? Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To juz zależy od ciebie sa dwa rozwiązania. Albo szukać wiązki boczków pod światło albo same lampki z wtyczkami i samemu dorabiasz instalacje. A co chodzi o adaptacje to na pierwszych stronach postu masz opisane jak ta adaptacje zrobić.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok to zostaje teraz znaleźć mi gotowych wiązek heh Najlepiej już poszukać też z podświetleniem klamek chyba to jest obojętne i z klamka nie będzie też problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd mamy wiedzieć, jaki masz kolor wnętrza? Czarne klamki znajdziesz, granatowych zapomnij, a inne to loteria.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki za odpowiedzi już sobie poradziłem i dodałem do swej be7 pakiecie oświetlenia wszystko pięknie zrobione pozdrawiam i dziękuję za manualna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po zlutowaniu kabla w przegubie miedzy dzwiami a słupkiem podłączam wszystko i słyszę że głośnik wys.tonowy ccho gra. Ide do domu to sprawdzić pod innym źródłem. Wracam podpinam wszystko atu nie Działa różowa kość czyli lampki drzwi i sterowanie szybą.(lewe drzwi przód0 sterowanie od kierowcy tą szyba działa. Do wymiany mam silnik sterowania szybami czy musze grzebać w module komfortu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielka prośba o podpowiedz.Przed końcem roku chce w końcu przerobić te szyby z tyłu na elektryczne bo części już ponad pół roku leżą w garażu i pomału mnie drażnią .Jako że jest przy tym niemało zabawy chce odrazu zrobić instalacje pod oświetlenie nóg .Wszystko znalazłem gdzie i co tylko małe pytanie odnośnie złącza 2 w module komfortu mam korby czyli fizycznie te zlacze jest a jak wygląda sprawa z pinami 5,6,13,14 są one w tej kostce? tylko bez doprowadzonych kabli czy tylko puste pola do ich włożenia?Znalazłem gdzieś że piny maja być 000 979 121E(żeńskie) jakieś zamienniki tego są bo w sklepie w którym mam zamówienie na przewody i piny do szyb tych pinów nie maja.W podpiętych w elektryce ktoś podał że jest jakaś tabelka zamienników dla 000 979 xxx tylko tamte zaczynają się N xxx nigdzie nie mogę znaleźć .Jaki kolor przewodów jest oryginalnie dla tych lampek podświetlenia nóg?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koledzy powiedzcie mi taką rzecz, czy po zdjęciu boczka drzwiowego z mechanizmem "korbotronika" i zamontowaniu boczku z "elektryką" (narazie brak siłowników i wiązki z modułem oraz resztą potrzebnych rzeczy) szyby w tych tylnych drzwiach nie będą samoczynnie opadać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na 100 % procent podczas jazdy bedą sie opuszczać.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

o masz Ci klops :/

jest jakiś sposób żeby doraźnie to zablokować? (do czasu założenia silniczków i podłączenia wiązki)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W środek włożyć jakieś listwę drewniana wypierając szybę. Bo bez korby bedzie sie opuszczać. Kiedys w korbie pękł mi tryb i szyba sie opuszczała a u ciebie jak jej nie ma to tym bardziej bedzie sie opuszczala.

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdybym założył ten mechanizm do którego umocowana jest korba? da to coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...