Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaż Licht Pakietu i elektrycznych podnośników w tylnych drzwiach


jaro4444

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź lepiej czy to przypadkiem nie są czerwone odblaski a nie lampki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce mi się boczków ściągać żeby się przekonać ale sprawdzę jutro jaki mam MK to może coś się wyjaśni,

a i tak trzeba będzie rezać więc może graty przez zimę uzbieram i na wiosnę może pakiet światło i elektryka na tył wpadnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy podważyć czerwoną lampkę/odbłysk. Nic nie trzeba ściągać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jutro sprawdzę czy niemiec przyżydził na oświetleniu, ciekawe ile w tamtych czasach licht pakiet kosztował,

bo nie ogarniam jak ktoś dokupił pełny zewnętrzny S-line razem z zawieszeniem, nawigację, kolorowy fis i grzane d*py a zaoszczędził na dodatkowych lampkach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie np. jest kolor FIS, RNS-E + Bose, zawias 1BE, fotele grzane sportowe i podświetlane tylko pokrętła kratek nawiewów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też tylko kratki podświetlane ale całe szczęście bo czytalem ze to tez opcja, u mnie to samo ale bez bose,

Taki OT

Moj nowy szef kupił nową skode rapid z salonu, totalny golas, ale 50 tys zapłacił, oglądamy auto( w środku gorzej niż w mojej bylej B5 poza zapachem nowosci) i mówię mu to pokaz silnik a on otwiera maskę podnosi recznie i bierze ten pałąk do podtrzymania i wkłada go w jakiś tam otwór żeby maska się w górze trzymala, ja tak patrze i mówię mu ze w mojej 17 letniej audi byly juz montowane siłowniki do podnoszenia maski☺

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


U mnie też tylko kratki podświetlane ale całe szczęście bo czytalem ze to tez opcja, u mnie to samo ale bez bose,

plus podłokietnik i przednia popielniczka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanie nie mam light pakietu mam tylko czerwone lampki w drzwiach i chce dorobić  pakiet oświetlania nóg. Mam moduł z końcówką AR także z tyłu nie będzie problemu. A co z przodem gdzie mogę się wpiąć z kablami? czy trzeba będzie ciągnąć kale z drzwi przednich? Czy jest jakieś miejsce w środku auta gdzie można się wpiąć żeby lampki świeciły do każdych drzwi oddzielnie tak jak ori?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak wiem kolego że nie obsługuje ale z tego co czytałem jeśli mam korby z tyłu i mam świecące czerwone lampki to za te właśnie czerwone lampki z tyłu odpowiada moduł komfortu. Jak to dobrze zrozumiałem. Nie bardzo mi się uśmiecha zmieniać mk i pchać się w koszty. Może jest jakieś obejście tego i da się wpiąć z przodu w jakieś wiązki na których jest plus po otwarciu drzwi. Bo nie wiem tego i zastanawiam się czy np. z przodu nie musiałbym ciągnąć kabli z drzwi (od czerwonej lampki do środka). Czy ktoś robił już taki patent?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, da się. MK, które masz, pozwoli Ci zasilić białe i czerwone lampki w drzwiach z tyłu, więc w ich instalację możesz się wpiąć/poprowadzić ją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok dzięki koledzy za pomoc :D Teraz już wiem że z przodu będę musiał ciągnąć kale z drzwi. A z Tyłu podepnę się pod MK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  Tak masz pewnie zrobione. Masz się wpiąć w tylne lampki

korbyL.jpg     

korbyP.jpg

 

Edytowane przez salamon
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: To w takim razie życzę przyjemnej pracy z kabelkami i udanego finiszu :hi:

W oryginale to jest podłączone przez czerwoną kostkę elektryki fotela

3fFY46i.jpg

Pin 1; N/C

-Pin 2; Zasilanie lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

-Pin 3; Masa lampki przestrzeni nóg pasażera za kierowcą

-Pin 4 ;Zasilanie elektryki fotela

-Pin 5;Masa elektryki fotela

-Pin 6;Can High (sygnał ze sterownika memo)

-Pin 7;Can Low (sygnał ze sterownika memo)

-Pin 8;N/C

-Pin 9;Linia diagnostyczna ze sterownika memo

-Pin 10;Połączenie sterownika memo ze sterownikiem drzwi kierowcy

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakie macie ledowe żarówki w boczkach do podświetlenia podłoża? Mam wewnątrz ledy dlatego  chciałbym też w drzwiach wymienić. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, tomcio12345 napisał:

Panowie jakie macie ledowe żarówki w boczkach do podświetlenia podłoża? Mam wewnątrz ledy dlatego  chciałbym też w drzwiach wymienić. 

W5W

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło bardziej o jakieś konkretne, już sprawdzone. Podobno nie wszystkie się tam mieszczą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz wyjąć lampkę i sobie zmierzyć, będzie szybciej. Ja kupowałem ledy na płaskiej płytce i każda pasowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...