Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] REMIX = RIEGER + VOTEX 19" 9,5j Milltek + 034 HFC itd.


Remik-A4

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry silnik i ładna fela :good: Ale te wszystkie udziwnienia bodykitu bym eksmitował :thumbdown: Zapodać body od S4 i będzie aut jakich mało :good: Szkoda że brak quattro przy takich planach z mocą :przebiegly:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zapodać body od S4 i będzie aut jakich mało :good:

Body S4 jak dla mnie nie robi szalu :kox: skromne i tysiace audic takich jezdzi

przynajmniej takie jest moje zdanie... :wink4: [br]Dopisany: 10 Październik 2010, 17:32_________________________________________________

500 kunia z 1.8T??

To prawda????

tak to prawda :> - http://www.audizine.com/forum/showthread.php/266477-***-034-Motorsport-Audi-A4-B5-B6-1.8-20V-Turbo-KITS-200whp-to-550-whp-***

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna furka...ale po obejrzeniu zdjeci wiedzialem ze beda chlopaki Cie kierowac w strone S4 lub s-line...taka specyfika forum :tongue4:

Mi sie widzi!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

piekna furka...ale po obejrzeniu zdjeci wiedzialem ze beda chlopaki Cie kierowac w strone S4 lub s-line...taka specyfika forum :tongue4:

Mi sie widzi!!

Tez tak myslalem bo przegladalem wczesniej auta tzw. Moje A4 :> Choc ja uwazam, ze kazda Audica wyglada lepiej po tzw. stylizacji tuningowej doslownie kazda

nawet R8 :notworthy:

Firm takich moze nie ma za wiele ale robia dobra robote :good: w wiekszosci niemiecka :good:

Auto dostaje nowe body :) i co najwazniejsze bryla auta nabiera charakteru :>

Masywniejsza, szersza, obnizajaca optycznie auto itp. w stylizacji masz wiecej opcji wyboru i oto chodzi :good: ( wiekszy wybor :gwizdanie: )

Przeciez wazne aby kierowca byl zadowlony... jednym wystarcza " popularne " S innym nie :no: :no: :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez potwierdzam ze wszycy by tu wciskali s4 albo s-line i wszystko w serii..a ja lubie jak jest cos innego i przezto twoja fura mi sie podoba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mi sie tez podoba,swojego czasu tez szukalem takiego zderzaka ale dalem sobie spokoj tylko te znaczki z klapy out :naughty:

no i jakas dobra gleba i bedzie git :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz wymontowalem i wysle dzisiaj pierwsza klasa :polew:[br]Dopisany: 12 Październik 2010, 07:45_________________________________________________

jakas dobra gleba i bedzie git :decayed:

gleby juz wiekszej nie bedzie bo wylupie tylne nadkola przy 3,4 osobach :>

przypominam ze mam 19" 9.5 J !!! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mi sprzedaj ta dokladke tylna ms design z porfilem na 2 dyfuzory :evil:

David przeciez ty masz taka dokladke i nawet udalo ci sie jakos dopasowac ten wydech do tego :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mi sprzedaj ta dokladke tylna ms design z porfilem na 2 dyfuzory :evil:

David przeciez ty masz taka dokladke i nawet udalo ci sie jakos dopasowac ten wydech do tego :>

tak myslisz :rolleyes: to co nic w watku nie napisales :bicz: nie wiem co ludzie mysla o tym :gwizdanie:

z profilami zdecydowanie lepiej :good: ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac :rolleyes: no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :>

nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny

moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam

mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wez mi sprzedaj ta dokladke tylna ms design z porfilem na 2 dyfuzory :evil:

David przeciez ty masz taka dokladke i nawet udalo ci sie jakos dopasowac ten wydech do tego :>

tak myslisz :rolleyes: to co nic w watku nie napisales :bicz: nie wiem co ludzie mysla o tym :gwizdanie:

z profilami zdecydowanie lepiej :good: ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac :rolleyes: no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :>

nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny

moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam

mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black :evil:

tą lotkę spojler S4 kupujesz ori :chytry: ???

bo też się rozglądam i szukam jakiegoś sprawdzonego zamiennika bo jeszcze mnie nie pogięło żeby 1500zł za kąsek plastiku dać :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty za ta kase to juz wole kiere TT ktora tez jest w planach,mysle nad zaryzykowaniem jakies z laminatu, nawet jakby ori byla za 500-600zl to tez uwazam ze za duzo jak za plastik na klape

Remik nie wiem czy ten zderzak jest do b6 ale wez kup taki a mi dokladka :evil:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-rieger-tuning-i1255496694.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co Ty za ta kase to juz wole kiere TT ktora tez jest w planach,mysle nad zaryzykowaniem jakies z laminatu nawet jakby byla za 500-600zl to tez uwazam ze za duzo jak za plastik na klape

Remik nie wiem czy ten zderzak jest do b6 ale wez kup taki a mi dokladka :evil:

http://allegro.pl/zderzak-tyl-audi-a4-s-line-rieger-tuning-i1255496694.html

no właśnie... tylko trzeba zaryzykować jest napewno parę osób na forum które ryzykowały i im się trafiło... jeśli ktoś na takową osobę trafi dajcie znac :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nic nie sprzedaje :decayed:

Kur... chlopaki laminaty chcecie kupowac :polew: :polew: :polew::thumbdown: :thumbdown: :thumbdown:

Jak nie chcecie wydawac na orginalne to przynajmnie zamienniki ale z plastiku tzw. ABS !!! :good:

tutaj macie takie cos ale wyglada o wiele :thumbdown:http://cgi.ebay.co.uk/Audi-A4-S4-8E-B6-Sport-Boot-Spoiler-Lip-Trim-S-Line-DTM-/220679838257?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item33618b1a31

ten moze i lepiej ale nie jest ori i to pieprzony laminat za 300 :polew: :polew: :polew:

http://cgi.ebay.co.uk/AUDI-A4-B6-BOOT-LIP-SPOILER-S4-LOOK-/200525816498?pt=UK_CarsParts_Vehicles_CarParts_SM&hash=item2eb04522b2

Ja mam oczywiscie ori :> na klapie...

Dziwi mnie to, ze jestescie zaszokowani cenami ori :gwizdanie:

Wiem, troche to kosztuje ale lepiej aby przemiana przebiegala " wolniej " niz badziew zakladac na szybko...

[br]Dopisany: 13 Październik 2010, 07:27_________________________________________________

z profilami zdecydowanie lepiej :good: ja mam takie male wyciecia w dokladce,jakby ktos widzial taka dokladke z profilami to dac znac :rolleyes: no ale lotke na klape bede wrzucal dzieki za bezposrednie porownanie :>

nasze a4 sa podobne do siebie dokladki tyl fele 19 czarne w srodku rant srebrny

moze pomaluj/wymien sobie ta listwe czarna pod tablica jak ja mam

mi zostalo tylko wymienic chrom wokol szyb i bedzie cala black :evil:

no troszke sa podobne... :tongue4:

a z ta listwa srebrna to dobry pomysl :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy S4 na drzwi takie jak mam kosztuja jakies 1700zl - nie malowane !

Przesadziles :) Ja kupowalem w serwisie i wyszly 1400~

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

listwy S4 na drzwi takie jak mam kosztuja jakies 1700zl - nie malowane !

Przesadziles :) Ja kupowalem w serwisie i wyszly 1400~

ja dalem 300 euro :> wiec prawie tyle samo co ty ale normalnie kosztuja wiecej

w salonie audi UK - 350 funtow !!!

tutaj masz niemiecki ebay prawie 400 euro !!!

http://cgi.ebay.de/Audi-S4-8E-Turleisten-Schweller-A4-B6-B7-/400079009138?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item5d26913572

no i tansze :polew: za 360 euro !!!

http://cgi.ebay.de/OEM-Audi-S4-Turleisten-Schutzleisten-A4-RS4-8E-01-08-/360304242120?pt=Autoteile_Zubeh%C3%B6r&hash=item53e3ce6dc8

wiec miales chyba mega promocje !!![br]Dopisany: 13 Październik 2010, 14:27_________________________________________________

to Ty wszystko sam zakladales po tych cenach :shocked: ja za dokladke moja na tyl na allegro dalem 350zl :decayed:

no tak a teraz chcesz ja wymienic na taka jak moja :>

tutaj jest taka z archiwum allegro.

Gosc sprzedaje taka jak masz za 400 zl UZYWKA !

a na zdjeciu orginalnym ( z ta srebrna audica ) ma moja hi hi - ta ktora chcesz kupic

http://allegro.pl/audi-a4-b6-s4-s-line-01-04-8e0-zderzak-spoiler-i1168019328.html

Pytales czy tyle kasy wydalem - prawie tyle bo pare rzeczy kupilem troszke taniej :wink4:

a obecne ceny dokladnie tak sie przedstawiaja ( oczywiscie nie za uzywki ) do tego dochodzi lakierowanie no i montaz a wiec sporo wiecej...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...