Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

"Sprężyny Vogtland -40 + jakieś amorki o krótszym skoku"

Mam to i na 18" szału nie ma - wrzuciłem zdjęcie na Battalion

Bierz FK :wink4:

Opublikowano

albo AP (to nie to samo co chińskie gwinty z niemiecką nazwą).

niżej nie schodź, będziesz się wkurzał że masz miękki gwint :wink4:

_________________________________________________

W sumie ja bym wziął AP - produkowany jest przez KW :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Ap najbardziej za mna przemawia ale szukam opinii o reszcie :wink4:

Opublikowano

a KW? :mysli:

Opublikowano

Ja mam KW i ten polecam...

Opublikowano
  • Autor

a KW? :mysli:

a czytasz ze zrozumieniem?

Opublikowano

a KW? :mysli:

A post Buby czytaliście czy tylko ankietę?

Opublikowano

Czytałęm ale mi umknęło :wink4:

Opublikowano

Buba masz S4 więc jak cię nie stać na pożądny gwint to olej jakieś tam półśrodki, ja polecam Bilstein.

Opublikowano
  • Autor

Buba masz S4 więc jak cię nie stać na pożądny gwint to olej jakieś tam półśrodki, ja polecam Bilstein.

dlaczego półśrodki? Ja nie potrzebuje wyczynowego KWv3 czy Pss9 czy innych wynalazków za tysiące złotych bo auto nie jest na tor tylko do codziennej jazdy. jakbym miał kupić nowe KWv1 to wole dorzucić tysiaka lub dwa i mieć graty na 450KM :wink4:

Opublikowano

A skad targasz tego AP jak cos :mysli: bo ja obecnie myśle nad supersportem tylko czekam aż euro zejdzie do normalnych cen

Opublikowano
  • Autor

W lomiankach jest koles co ma te gwinty. Ma jeszcze apex'a ale o tej firmie juz w ogole nie ma opini. Cena 100 zl mniejsza chyba. Moze jak wezmiemy dwa to zejdzie z ceny :gwizdanie:

Opublikowano

Buba masz S4 więc jak cię nie stać na pożądny gwint to olej jakieś tam półśrodki, ja polecam Bilstein.

dlaczego półśrodki? Ja nie potrzebuje wyczynowego KWv3 czy Pss9 czy innych wynalazków za tysiące złotych bo auto nie jest na tor tylko do codziennej jazdy. jakbym miał kupić nowe KWv1 to wole dorzucić tysiaka lub dwa i mieć graty na 450KM :wink4:

No sorry stary, ja się nie znam ale za te pieniądze (wartośc gwintu + 3 tyś) czyli 4/5tyś nie kupisz gratów na 450PS :kox:

Opublikowano

weź szukaj używanego kw lub hr bo to najczęściej się trafia i nie kombinuj

Opublikowano

weź szukaj używanego kw lub hr bo to najczęściej się trafia i nie kombinuj

Tylko gdzie tego szukac :kwasny: Wypadało by trafic na jakiegoś julka co kupił auto w DE na gwincie i w kraju to on chce komfortu na 15 calach i sprzedaje.. ale to takie okazje do quattro to raz na sto :disgust:

W ogóle to takie amory używki da rade zregenerowac ?

Opublikowano

W ogóle to takie amory używki da rade zregenerowac ?

oczywiście

Opublikowano
  • Autor

Buba masz S4 więc jak cię nie stać na pożądny gwint to olej jakieś tam półśrodki, ja polecam Bilstein.

dlaczego półśrodki? Ja nie potrzebuje wyczynowego KWv3 czy Pss9 czy innych wynalazków za tysiące złotych bo auto nie jest na tor tylko do codziennej jazdy. jakbym miał kupić nowe KWv1 to wole dorzucić tysiaka lub dwa i mieć graty na 450KM :wink4:

No sorry stary, ja się nie znam ale za te pieniądze (wartośc gwintu + 3 tyś) czyli 4/5tyś nie kupisz gratów na 450PS :kox:

nowy gwint KW ok 4k

Graty na 450KM 6-7k

weź szukaj używanego kw lub hr bo to najczęściej się trafia i nie kombinuj

szukam od kilku miesięcy i nie mogę znaleźć :kwasny: do FWD to nie problem ale do Q to masakra :wallbash:

gadałem z kilkoma osobami i chyba AP wyląduje. Jeżdżą w Polsce fury i na świecie na tym i nikt nie narzeka. Jest nowy i ma gwarancję i pewność że nie zacznie lać za miesiąc.

Regenerować można. Ceny od 250zł- 350zł za sztukę tylko to już nie będzie to samo i za tą cene wole coś nowego z gwarancją.

Opublikowano

Rychu jaki koszt tego AP ?

Opublikowano
  • Autor

Rychu jaki koszt tego AP ?

2k :good:

Opublikowano

Słodko ..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.