Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AGB] Mała Czarna 352 Kunie i 512 Niutków

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Czym usuwacie pozostalosc po APC i pedzelkowaniu ? Bo we wnetrzu to raczej woda nie splukujecie??

odkurzaczem

Nie pytam o dywany dla scislosci tylko o blache ;) typu w miejscu plywaka np.

Odkurzaczem wszystko wciągałem. APC fajnie rozpuszcza wszystko i nie musiałem później nic wycierać. Ani razu żadnej szmaty nie użyłem.

---------- Post dopisany at 12:05 ---------- Poprzedni post napisany at 12:02 ----------

wladi auto po 13 latach domagało się generalnego sprzątania w środku. Wożenie psa jak widać nie jest za dobre. To jest dopiero początek bo jak na razie samą podłogę zrobiłem i fotele. Zostały jeszcze boczki bagażnika i drzwi do zdjęcia i wymycie tego co jest pod nimi:decayed:

---------- Post dopisany at 12:10 ---------- Poprzedni post napisany at 12:05 ----------

Najbardziej mnie cieszy to że całe mycie kosztowało 10zł za APC, jakiś stary pędzelek i 8x1.90 za Kasztelana:kox:

Opublikowano

No to przyznam że zrobiłeś robotę no i satysfakcja-bezcenne:thumbup:;)

memory five-wladi i wszystko jasne:)

Opublikowano
  • Autor

Ładny kolorek?

309993_4114087749217_1851987854_n.jpg

Opublikowano

Brzydkie to to ale zadbane :kox:

Bravo Buba Kozak robota

Opublikowano
  • Autor

No i w końcu ogarnąłem cały tył:decayed:

Wszystko wyjąłem albo wyciąłem. Najgorzej drążki kierownicze (śmieszna nazwa jak na element z tyłu) bo śruby zwulkanizowały się z guma a nie ma jak tam wejść z diaxem a tam są k**ewsko twarde śruby do ustawiania geometrii

2013_05_11_15_34_58.jpg

No i po dwóch dniach roboty wszystko wjechało na swoje miejsce.

2013_05_11_16_17_09.jpg

2013_05_11_17_20_03.jpg

Padam na ryj ale warto było

---------- Post dopisany at 22:12 ---------- Poprzedni post napisany at 22:10 ----------

Marcin miałem na czarno pomalować ale pod ręką był tylko czerwony a nie chciałem po piaskowaniu zostawić gołych wahaczy bo zaraz rudy by się dobrał i robota psu w dupe

Opublikowano

jest :slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina::slina:

Opublikowano
  • Autor

Nikomu nie polecam robić samemu. Można się za***ać:thumbdown:

Opublikowano

ja za wnętrze muszę się wziąść ale jak sobie o tym pomyślę to aż mi słabo.

Opublikowano
  • Autor

Ale fajnie najpierw ciąć wszystko a później skręcać na nowe śruby :kox:

Opublikowano

dsc08842a.jpg

dsc08841a.jpg

ja dalem u siebie wszystko w proszek,i poszedlem za twoja rada i odpuscilem poliuretan i kupilem wszystko lema na tyl,,,,,

Opublikowano

Rychu, obejrzales dokładnie gorne mocowanie amora ?

Bo to lubi gnic...

Opublikowano
  • Autor

gora zdrowa. juz dawno zabezpieczona przed rudym

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

krzychu ale lem nie robi wszyskich elementow. trzeba brac z aso

Opublikowano

Buba, jednak macie z Gracjanem coś wspólnego (oprócz posiadania S4, rzecz jasna):wink:

Opublikowano
  • Autor
Buba, jednak macie z Gracjanem coś wspólnego (oprócz posiadania S4, rzecz jasna):wink:

ja nie mam takiej korby na temat wyglądu. Zawsze ładniej jak się odnowi jakiś element. Może go nie widać ale cóż. Nie każdy się lansuje na bulwarach jak Gracjan:grin:

Opublikowano
gora zdrowa. juz dawno zabezpieczona przed rudym

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 13:22 ----------

krzychu ale lem nie robi wszyskich elementow. trzeba brac z aso

3.łącznik stabilizatora 2 szt. (8D0505465 i 8D0505466) Lemforder 82 zł/szt

4.drążek kierowniczy 2 szt. (8D0501530) Lem 132 zł/szt,

5.tuleje górnego wahacza:

- 8D0505185A x 4 szt. Ori 60 zł/szt

- 8A0505172B x 2 Tedgum 52 zł/szt

6.tuleje dolnego wahacza:

- 8D0511247 x4 szt. Lemforder 30 zł/szt

- 8D0511523 x2 szt. Lemforder 74 zł/szt

7.tuleje w zwotnicy:

- 8D0505171 x 4 szt. Lemforder 35 zł/szt

8.tuleja tam gdzie mocowanie dyfra do zawiechy:

- 8A0599257 x 2 szt. Lemforder 30 zł/szt

lem tylko tego niema 8A0505172B x 2 Tedgum 52 zł/szt

- 8D0505185A x 4 szt. Ori 60 zł/szt

Opublikowano
  • Autor

ja w tych cenach miałem ori

tedgum wolałem nie testować

Opublikowano

buba to jaki koszt wszystkich gum na tył? możesz na PW podrzucić, będę wdzięczny :wink:

mam wahacze z rozbitka to sobie powoli będę grzebał

Opublikowano
  • Autor

oj nie pamiętam

Opublikowano
ja w tych cenach miałem ori

tedgum wolałem nie testować

naszczescie to tylko 2 tuleje,jak sie sypna wpadna ori

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.