Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Thx Raker ;)

Aha Panowie pomyslalem sobie tak... by z tymi ulotkami wypalilo to zrobimy sobie taki mini spocik rekrutacyjny :evil:

tzn spotykamy sie we czterech, bierzemy mape, typujemy miejsca gdzie najwiecej a4 mozna spotkac, dzielimy sie na dwa teamy wsiadamy w dwie maszyny i jazda... :naughty:

w ten sposob szybko oblecimy miasto a teamy dwuosobowe beda bardziej efektywne ( jeden jezdzi drugi wysiada wlozyc ulotke ) wystarczy ze kazdy z teamow znajdzie 20 maszyn w 2 godzinki co da 40 zaproszen i z tych zaproszen przyjedzie 10 procent co da nam 4 nowe maszyny na spocie...

Prosze o wypowiedz na temat tego pomysla oraz kiedy macie czas na taka zabawe? :kox::hi:

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,3 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Wesołych Świąt chłopaki !

Ja Wam życzę przede wszystkim zdrowia, bo jak zdrowia nie będzie to i się nie spotkamy i nie zapracujemy na aluski letnie do naszych OOOO :tongue4:

Wszystkiego co najlepsze no i oczywiście nowiutkich A4 Wam życzę pod choinkę :>

Może się spotkamy jeszcze przed sylwestrem i sobie jakiegoś szampana chlapniemy co by nam się lepiej jeździło w Nowym Roku. Tylko furki trza odstawić wcześniej

Opublikowano

Co do propozycji Arka to jestem za.Moze nawet jutro sie uda cos takiego zrobic wieczorem?A jak nie to dopiero w nowym roku. A co do Mańka to sam chlopak wie ze ja zawsze:)

To co?Jutro gdziec kolo 19.30 pod Matexem?

Opublikowano
  • Autor

No to chlopaki drukujemy ulotki i jazda jutro tylko by nas 4 bylo by dwa zespoly byly ;)

Maniek85 dzieki za zyczenia ;)

Opublikowano

:hi: Witam Panowie. Widzę ambicje są, także gratuluję organizacji spocików w J.G---w końcu.Postaram się pojawić swoim bambusowym klekocikiem :polew:

Pozdrawiam :> Karol

Opublikowano
  • Autor

:hi: Witam Panowie. Widzę ambicje są, także gratuluję organizacji spocików w J.G---w końcu.Postaram się pojawić swoim bambusowym klekocikiem :polew:

Pozdrawiam :> Karol

Witamy serdecznie i zapraszamy jeszcze bardziej... nowe twarze zawsze mile widziane na spotach tym bardziej ze widze iz kolega na forum nie od wczoraj :)

Opublikowano

Panowoie zawsze chętnie mogę się spotakć dajcie tylko znaka kiedy albo na gg albo tutaj i juz :) moje gg 10577296

zawsze chetnie poznam nowych ludzi z A4 :)

Opublikowano
  • Autor

Panowoie zawsze chętnie mogę się spotakć dajcie tylko znaka kiedy albo na gg albo tutaj i juz :) moje gg 10577296

zawsze chetnie poznam nowych ludzi z A4 :)

Kolego Ciebie rowniez witam serdecznie NAJBLIZSZY SPOCIK TAK JAK W INFO NA GORZE 21.01.2011 :evil:

PANOWIE ROZUMIEM ZE TERAZ 6 autek na najblizszym spociku WIDZE? :kox:

Stara zaloga co jest z wami SPICIE? :gwizdanie:

Opublikowano

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Opublikowano

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Dokładnie. Grunt to systematyczność bez względu na okoliczności, no i brak nudy :decayed:

Trzymam za Was kciuki :good:

Mam nadzieję, że będąc w kraju będę mógł wpaść na chwilkę :embarrassed:

Opublikowano
  • Autor

Zaczyna sie szybciej rozkrecac niz myslelismy.Teraz juz tylko lepiej i wiecej :wink4:

HE he chlopaki zobaczycie jak bedziemy sie co miesiac spotykac to do wiosny 10 maszyn bedzie co spota tylko troszke cierpliwosci a akcje z tymi ulotkami trzeba zrobic koniecznie :kox:

Dokładnie. Grunt to systematyczność bez względu na okoliczności, no i brak nudy :decayed:

Trzymam za Was kciuki :good:

Mam nadzieję, że będąc w kraju będę mógł wpaść na chwilkę :embarrassed:

Oczywiscie kolego zapraszamy :) juz ja przypilnuje ta ferajne... ode mnie sie zaczelo to przewodze tym balaganem ;P

Opublikowano

Bałagan to byl ostanio!Niby stała brygada była ale dwie Renie i dwa Audiki :kox: Wczoraj juz kolo 50 ulotek zem narobil wiec mozna ruszac. Moze nawet dzisiaj wieczorem? Molochy pewnie otwarte wiec wieczorem ludzie nie beda mieli co robic to zapewnia sobie spacerek po TESCO czy Carefourze wiec i pewnie pare A4 sie znajdzie. To moze tak kolo 18 dzisiaj pod Matexem?W sumie dwoch by starczylo ale jak bedzie wiecej to tez sie nic nie stanie:) Pisac!!! A co do NOWYCH w JG to wypowiadac sie nie trzeba! Kazdy mile widziany :hi: Wiec również zapraszam :decayed:[br]Dopisany: 06 Styczeń 2011, 11:28_________________________________________________Az sie ryj usmiecha kiedy widac ze cos sie rusza z tymi naszymi spotami:)

Opublikowano
  • Autor

Hmm dzisiaj Dogasso to chyba wsio zamkniete :mysli: zreszta ja dzisiaj nie specialnie moge... predzej jutro... :gwizdanie:

Beda spoty konkretne beda tylko troszke podzialac musimy ;P

Opublikowano

Ja jutro na Czechy lece posmigac na dechach. Chyba ze jakos tak pozniej tj kolo 20-21?

Opublikowano
  • Autor

Jak sie na 20 wyrobisz to mozna polatac tak godzinke 1.5h ;)

Opublikowano

To o 20.10 dzwon jakbym sie nie pojawil wczesniej:) Ale bede sie staral. Jutro najwyzej jeszcze dorobie tych ulotek. W koncu firma nie zbiednieje jak pare kartek pokseruje:P

Opublikowano
  • Autor

Ok bede dzwonil mistrzu ;P

Opublikowano

I cale zabobrze odskoczone :cool1: W sumie jak na zlosc A4-ek cos marnie bylo :disgust: ale okolo 30ulotek za szybka sie pasie :good: zobaczymy co z tego wyjdzie... Trzeba by jeszcze raz sie wybrac miasto obskoczyc i byloby. No i te parkingi wieksze pod sklepami to tak kazdy w ramach zakopow :naughty:[br]Dopisany: 08 Styczeń 2011, 12:09_________________________________________________Na deser maly start spod swiatel... 2.6 v 1.8T... Mokro, slisko, oba FWD :evil:!!

Wynik: TURBO czyni cuda, ale trzeba sie sprawdzic na suchym :naughty:

A tak swoja droga to ciekaw jestem jak 2.6 Arre poradzi sobie z 2.5 TDI Raker... Moze byc ciekawie:)

Opublikowano

Na chwile obecna to szans niemam.Gdzies kolo kolektora dziura sie zrobila i uklad nieszczelny :confused4:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.