Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

JeleniA4 spot info w pierwszym poście

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeszcze nie wymienilem :tongue4: Mecze teraz lampy i nie mam pojecia jak wyciagnac silniczek i przetwornice :wallbash:

  • 3 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Wyświetleń 202,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

widze że tu sie dzieje :gwizdanie:

jest dzisiaj jakiś spot

Opublikowano

Raczej nie ma,cos ostatnio wszyscy poumierali

Opublikowano

Cześć Chłopaki,

Czy ktoś mógłby sprawdzić dla mnie to auto: http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

Będę wdzięczna za oględziny, nie chcę jechać na marne przez pół Polski. :wink4:

Sprawdziłam VIN i jest ok, serwisowany do końca w ASO, realny przebieg, także się trochę napaliłam na nie. :P

Oczywiście lusterka, grill oraz S4 ze srodka do śmieci. :kox:

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Opublikowano

a skąd dokłądnie jest ten ktoś?? Faktycznie jakby lusterka, grila i S4 wyrzucić to nawet to wygląda. możliwe że będę w Jeleniej na weekend to moge podjechac to zbadać o ile nie będzie za późno...

Opublikowano

a skąd dokłądnie jest ten ktoś?? Faktycznie jakby lusterka, grila i S4 wyrzucić to nawet to wygląda. możliwe że będę w Jeleniej na weekend to moge podjechac to zbadać o ile nie będzie za późno...

A Jelenie jest aż tak duża? :kox:

Byłabym wdzięczna jakby ktoś obejrzał jak najszybciej... ;)

Opublikowano

cześc Alona kurcze w ten week byłem w twoich rejonach:) dzisiaj nad ranem wróciłem dokladnie z Wejherowa:) Gdzie stoi ten wózek to podlece po arre i oblukamy furmanke:) :good::hi: a najlepiej to zostaw do siebie numer kontaktowy :gwizdanie: Pozdrawiam :hi:

Pany coś zamilkneliśmy w ostanim czasie :thumbdown:

dogass kiedy bedziesz w Jelonce??

Opublikowano
  • Autor

sie widze w koncu ktos obudzil ;P

Ja z Burusiem i Dogasem to w kontakcie a reszta umierala? czy okres macie? ;P

Opublikowano

Kto umieral to umieral,ja dwa razy bylem pod matexem i nikt sie nie zjawil.

Opublikowano

kiedy teraz spotkanko? :mysli:

Opublikowano

będzie ktoś dzisiaj

Opublikowano

Dzisiaj spot jest?

Opublikowano

a ktoś to wie jak coś moge podskoczyć do maka coś zjeść

Opublikowano

Pany jak tak na weekend to rzadko kiedy jestem. Jak już jestem to albo zarobiony do nocy albo żeby grzebnąć swoje autko. Jak będę następnym razem to popisze do was dzien wcześniej to może takie delikatny spontan się zrobi... może wtedy zjawi się parę osób więcej :) może być??

Opublikowano

Chłopaki czemu w dolnośląskim nie mamy 'bazarku lokalnego" mam parę rzeczy do sprzedania i nie mam nawet jak tego zrobić ?

Opublikowano
  • Autor

Bania poniewaz ja jako moderator tego watku mam ograniczone uprawnienia... nawet ankiety sciagnac nie moge ;P

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Szkoda bo ja mam trochę klamotów po przekładce i na allegro ciężko to idzie a na ogólnej giełdzie nie mam możliwości xD mam no kolumnę kierowniczą pod nowszą kierownice , kompletną nagrzewnice climatronic ang , itp

Opublikowano

a czy ktos wchodził na naszą Jeleniogórską stronę??? Zajrzyjcie do galerii :gwizdanie: :kox:

http://allegro.pl/show_item.php?item=1968042138

Opublikowano

Cześć Chłopaki,

Czy ktoś mógłby sprawdzić dla mnie to auto: http://moto.allegro.pl/audi-a4-1-9tdi-s-line-xenon-6bie-skory-po-oplatach-i1910528936.html

Będę wdzięczna za oględziny, nie chcę jechać na marne przez pół Polski. :wink4:

Sprawdziłam VIN i jest ok, serwisowany do końca w ASO, realny przebieg, także się trochę napaliłam na nie. :P

Oczywiście lusterka, grill oraz S4 ze srodka do śmieci. :kox:

Z góry dziękuję za pomoc! :)

Dzisiaj sie dowiem dokładnie , ale wydaje mi się że kolega malował to cudo ostatnio . Jak ją przywieźli jakiś miesiąc temu to malował tylny błotnik i przednie , ale nie były mocno walnięte tylko obtarte . a w zeszłym tygodniu jakieś listewki malował jeszcze . Ogólnie koleś mnie przewiózł tym czymś i powiem że lata to jak mały samolot , no kopa ma cudownego . I zawiecha ok . Wyglądał na org . s-line . Tylko coś się buja długo z sprzedaniem . Cena ? Coś wspominał że może wujek jego ma kupić , ale nie wiem dokładnie czy poszło .

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.