Skocz do zawartości
IGNOROWANY

JeleniA4 spot info w pierwszym poście


arre

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W styczniu jak bylismy u Was na spocie to bylo -18 i daliśmy rade :)

:decayed:

Ty to dobrze zagrzany jeszcze byles :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pekinie go wyczaiłem koło elektronika

widać że modzone, bixa ma nawet ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad takimi lampami,dobrze swieca?no i jak to bedzie z halogenami bo ich nie mam w zderzaku a w reflektorach...

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zastanawiam sie nad takimi lampami,dobrze swieca?no i jak to bedzie z halogenami bo ich nie mam w zderzaku a w reflektorach...

Tapnięte z LG G3

Twoje obecne lampy to swieczki w porownaniu z dobrymi bixami...

halogeny dokladasz - chyba zderzak trzeba by wymienic bo w przedliftowych nie bylo w dolnej czesci

tak czy siak polifty na bixie lepsze niz swieczki z opcja pseudo halogenow w lampach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zgadza się w zderzaku są kratki pełne więc nie mam miejsca na halo, nie chce tylko żałować tak jak w przypadku golfa kiedy zmieniłem lampy seria na hella projektory, światło tak słabe że tylko się modlić że na drodze jeżow- Czernica nie zobaczę w ostatniej chwili niespodzianki na ulicy...

waterproof xperia Z

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zmieniles na zle jak wynika z Twojej wypowiedzi...

jezdzilem praktycznie na wszystkim

i na takich jak Ty teraz masz i na zwyklych poliftach i na zenonach sronach pierdonach itp itd

wiele jest czynnikow odpowiedzialnych ze lampa slabo swieci

musi byc dobra soczewka ( niewypalona )

dobry zarnik

w dobrym stanie lampa ( szkola idealnie czyste)

i przede wszystkim porzadna przetwornica

i wtedy mozna ptaki na drzewach w nocy ogladac i trawe wypalac na poboczu :decayed:


z reszta zobacz przyklad u Michalosa jak jego pazdzierz wygladal z przedliftami a jak wyglada teraz :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, 98 rok lampy dzielone z kierunkami

waterproof xperia Z

Też tak miałem :) obecnie jeżdżę na poliftowych bixach bez halo :) te halogeny przy bixach są niepotrzebne. będziesz miał wrażenie jakbyś na długich jeździł :D

Do przedliftowych zderzakow też były halogeny, ale tylko w wersji amerykanskiej

http://olx.pl/oferta/audi-a6-s6-rs6-recaro-tuning-rarytas-zam-a8d3-do-konca-roku-cena-CID5-ID7kI9D.html#d33cd0680e ooooo na taka moglbym zmienic :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zderzak poliftowy do sprzedania jak co. Halo też mogę załatwić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek twój? znalazłes juz jakis ze spryskami??kiedys sie pytałes o mój wiec jakis xenon wskoczył czy bedzie wskakiwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chetnie zrobilbym cos w aucie ale pomijajac uklad wydechowy i cewke zaplonowa to w domu z narzeczona mamy do wymiany cala instalacje elek. tak wiec niestety sa sprawy wazne i wazniejsze...

Tapnięte z LG G3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

misiek twój? znalazłes juz jakis ze spryskami??kiedys sie pytałes o mój wiec jakis xenon wskoczył czy bedzie wskakiwał?

bixenon już jest dawno :D

Zderzak ze spryskami wziąłem od Alana ze 2 tygodnie temu ale strasznie poobijany i troche musiałem powalczyć żeby go odratować. teraz już pomalowany i sie sezonuje w piwnicy :) może w sobote założe na auto bo elektryka już podpięta na orginalnym przekaźniku :wink:

btw miałem już nic nie rezać w tym roku ale coś mnie podkusiło żeby na olx'ie przejrzeć alusy i dzisiaj przywiozłem komplet 17 calowych "s linów" do odnowienia :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Yes, 98 rok lampy dzielone z kierunkami

waterproof xperia Z

Też tak miałem :) obecnie jeżdżę na poliftowych bixach bez halo :)te halogeny przy bixach są niepotrzebne. będziesz miał wrażenie jakbyś na długich jeździł :D

Do przedliftowych zderzakow też były halogeny, ale tylko w wersji amerykanskiej

http://olx.pl/oferta/audi-a6-s6-rs6-recaro-tuning-rarytas-zam-a8d3-do-konca-roku-cena-CID5-ID7kI9D.html#d33cd0680e ooooo na taka moglbym zmienic :)

tutaj sie nie zgodze

halogeny halogenami bixy bixami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...