Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli załatwisz sobie kawałek ORI wiązki idącej od przodu pojazdu do modułu PDC to :

1 - czarno/czerwony (zasilanie po wstecznym, bezpiecznik S5/10A)

2 - żółto/czerwony (głośnik tylny)

3 - czerwono/fioletowy (stały plus, bezpiecznik S17/10A)

7 - pomarańczowo/brązowy (CAN Low)

8 - brązowy (masa sterownika)

10 - brązowo/czerwony (głośnik tył)

12 - zielono/niebieski (diagnostyka -> pin 15 złącza diagnostycznego)

14 - pomarańczowo/zielony (Can High)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:04_________________________________________________CANy ciągnij z zegarów bo ja z początku dla próby podłączyłem sobie przy navi i za ch*** nie chciało działać a jak tylko podłączone zostały przy zegarach tak od razu poszły :wink4: Oczywiście cyferki przy kolorach kabli to numery pinów do modułu PDC :wink4:

powodzenia w instalacji :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli załatwisz sobie kawałek ORI wiązki idącej od przodu pojazdu do modułu PDC to :

1 - czarno/czerwony (zasilanie po wstecznym, bezpiecznik S5/10A)

2 - żółto/czerwony (głośnik tylny)

3 - czerwono/fioletowy (stały plus, bezpiecznik S17/10A)

7 - pomarańczowo/brązowy (CAN Low)

8 - brązowy (masa sterownika)

10 - brązowo/czerwony (głośnik tył)

12 - zielono/niebieski (diagnostyka -> pin 15 złącza diagnostycznego)

14 - pomarańczowo/zielony (Can High)[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 08:04_________________________________________________CANy ciągnij z zegarów bo ja z początku dla próby podłączyłem sobie przy navi i za ch*** nie chciało działać a jak tylko podłączone zostały przy zegarach tak od razu poszły :wink4: Oczywiście cyferki przy kolorach kabli to numery pinów do modułu PDC :wink4:

powodzenia w instalacji :wink4:

dzięki, pytanie jeszcze gdzie seryjnie moduł parktronica jest montowany?

dajesz kpl DTM??

parktronik fajna akcja... brakuje mi zderzaka z przodu z parktronikiem + spryski + Sline

kompletu raczej nie - tylko tylny zderzak.. :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk z tyłu w bagażniku z lewej strony pod lampą o ile dobrze pamiętam :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zderzak tylny może wyglądać, ale wydaje mi się że będzie widac że to nie od kompletu.

albo walnij sobie przód ala RS4 i tył od Hofele :P

efekt na czerwonym?:

http://otomoto.pl/audi-rs4-fsi-C18373368.html

:kox::decayed:...jakby ta rs4 miała czerwony z black pakietem to by był koks. wówczas eresowe 19stki w czerń lub grafit ciemny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sam zderzak tylny może wyglądać, ale wydaje mi się że będzie widac że to nie od kompletu.

albo walnij sobie przód ala RS4 i tył od Hofele :P

efekt na czerwonym?:

http://otomoto.pl/audi-rs4-fsi-C18373368.html

:kox::decayed:...jakby ta rs4 miała czerwony z black pakietem to by był koks. wówczas eresowe 19stki w czerń lub grafit ciemny.

Hofele na tył ma tylko dyfuzor do zderzaka s-line i jest cienki w stosunku do ich przodu :thumbdown: praktycznie nie różni się zbytnio od dyfuzora votex.

Tylny zderzak od DTM'a wygląda :kox:

[br]Dopisany: 06 Maj 2011, 14:32_________________________________________________bajk, na pewno zahaczyłeś o drzwi tym błotnikiem :mysli::kox:

http://moto.onet.pl/1643152,1,auto-za-1-3-mln-zl-rozbite-w-polsce,artykul.html?node=2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mgtan nie kombinuj - ostatnią rzeczą jeśli chodzi o wygląd będzie tylny zderzak i więcej nic nie ruszam - w sumie nie do końca chce mi się to robić, ale przyda się parktronic :wink4:

mystic.pl :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wyglądu zewnętrznego napisałem :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8043ec89165958cf.jpg

bajk taka gleba będzie??? nie ukrywam ale to auto mam na tapecie od dłuższego czasu, fajny projekt czerwień :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8043ec89165958cf.jpg

bajk taka gleba będzie??? nie ukrywam ale to auto mam na tapecie od dłuższego czasu, fajny projekt czerwień :)

ja lubię zostawić "na jeden palec" pomiędzy kołem a błotnikiem :wink4:[br]Dopisany: 07 Maj 2011, 07:39_________________________________________________dobra w końcu potestowałem u Wróbla stabilizatory i jednak zostają - jest bardzo dobrze :wink4:

przy okazji pojeździłem na prawym z Trelą jego driftowozem - fajną nową furmankę ogarnął :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz już jakiś karnet zniżkowy u wróbla?? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink4:

ogólnie mam teraz ciśnienie na doskonalenie techniki jazdy - wykupiłem karnet na RCW oraz każdy wolny weekend będzie spędzany u Wróbla :wink4:[br]Dopisany: 08 Maj 2011, 09:35_________________________________________________dorwałem listwy carbon do środka :polew::evil::banan:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

te z ułamanym plastikiem kupiłeś ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

e tam :wink4:

w sobotę wylatuje katalizator i wpada test-pipe by sporttig.pl :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to będzie się działo... ładnie się prezenci ci parch... wydeszek gra przyjemnie... widzę że tak jak u Malika... do około 3tys obrotów jest dźwięk a potem wraca do serii niemal.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...