Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BGB] Projekt czerwień [KOLEJNY RAZ NA SPRZEDAŻ]


bajk

Rekomendowane odpowiedzi

Swoją drogą założył ktoś nakładkę rs'ową na pedał gazu bez jego wyjmowania? Męczyłem się z tym z 15 minut i odpuściłem :wallbash:

Wrzuć do b.gorącej wody to się zrobi miękka jak nie pomoże to dodatkowo umyj pedał i posmaruj silikonem :wink4:

Ja we wrzatku moczylem nakldaki :D guma wtedy oddala :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te OZ Ultraleggery są świetne..

Tragiczne nie są - d*py jakoś szczególnie nie urywają w 18", ale zależało mi na wadze oraz wytrzymałości..

Mnie zaraziło tymi felgami to zdjęcie:

72976d1223511092-experiences-oz-ultraleggera-hlt-wheels-2840653581_290b462573_b.jpg

Swoją drogą założył ktoś nakładkę rs'ową na pedał gazu bez jego wyjmowania? Męczyłem się z tym z 15 minut i odpuściłem :wallbash:

Wrzuć do b.gorącej wody to się zrobi miękka jak nie pomoże to dodatkowo umyj pedał i posmaruj silikonem :wink4:

Ja we wrzatku moczylem nakldaki :D guma wtedy oddala :kox:

Próbowałem moczyć, ale chyba za krótko - wkładałem do prawie wrzątku na kilka sekund - spokojnie mogę dłużej przetrzymać mówicie? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za linka, ale póki co nie chce mi się już inwestować w to auto :wink4:

swoją drogą tylnego jeszcze ciągle nie założyłem :polew:

zbieram na nowe :wink4:[br]Dopisany: 09 Wrzesień 2011, 09:54_________________________________________________kilka przypadkowych fotek telefonem znajomego :wink4:

photo1tj.jpg

photo11y.jpg

photo2le.jpg

photo4ve.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładniutki jest, szkoda sprzedawać bedzie. Jak dasz pakiet dtm to daj dla porównania obok siebie zdjęcia z s-linem i z dtm z tego samego ujęcia . :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bajk zobacz u mnie jakie ja mam felgi teraz lekki ale jak chcesz mogę pomoc zalatwić jeszcze lżejsze tylko ceny czasem porażają

ats racelight flowforming lekka fela i wytrzymała

http://paultan.org/2010/06/15/stoptech-bmw-m3-track-car-stronger-nimbler-and-lighter/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, nie planuję zmieniać OZ :kox: Co najwyżej na zimę :wink4:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 12:48_________________________________________________A te ATSy to wyglądają jak skopiowane OZy :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OZ mozesz mi pozyczyc na zime, skoro zmieniasz :decayed:

nigdy :kox:[br]Dopisany: 14 Wrzesień 2011, 13:06_________________________________________________auto znowu na sprzedaż :polew:

:kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:polew: mlody jeszcze z wiekiem mu przejdzie, ale w smumie raz w zyciu warto sobie na chwile takie auto sprawic.Ja juz w sumie chyba ztego wyroslem i juz mnie tego typu auta nie jaraja jak kiedys , nawet chyba sprzedam STI i wymienie na cos bardziej cywilizowanego........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...