Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

NO to może żeby was tak nie pili to piątek 18 30. Jak będzie landa pogoda to WTC a jak nie to różowy sektor w tesco ale raczej WTC :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie nie ma ktos moze przeciwsłonecznika od pasazera ? :D:naughty: i need bardzo :decayed:

Na spot moze zawitam :) Chyba ze mnie zassie montowanie bixenonu do poliftów i dalej ich na przód ;)

PS : za jakis czas będą do sprzedania moje przednie lampy z soczewką bixenonową ;) tak pisze jakby był ktos zainteresowany :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

grzanek byłbym dzwieczny ;) moi szrociaze wywalają na smieci a nie stoi zadna a4 na placu na razie :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh no to w piątek mnie nie bedzie :wallbash:

będę pewnie pomykał siódemką pilnie wypatrując misiaków z suszarkami, a suszą równo wtedy na siódemce

Nosb, czy te twoje stare lampy to takie plug and play, czy trzeba rezać cokolwiek, nie znam sie na elektryce.

Ja jeżdżę na H4+50% i w nocy powyżej 100/h to jadę po omacku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman te moje wkładasz i tyle... Ale to są bixenonowe z tym ze sprzedaje bez palników i przetwornic :> Tzn gołe lampy i trzeba dokupic to :) Ale na tych po omacku raczej bys nie jezdził :kox:

Jak cos zawsze mozesz do mnie podjechac i Ci zademonstruje jak swiecą itp ;) Wolałbym sprzedac komus na miejscu niz aukcje, wysylki itp ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja już nie mam swojej padaki jak mnie wpuścicie to będę mógł czasami wpadać czymś innym :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również się pojawię napewno o 18.30 na WTC tylko muszę jeszcze klape sobię zrobić. mam nadzieje tylko ze Grzanek będzie dzisiaj miał dla mnie czas, żeby pomóc mi to zrobić bo tak mi skacze i się trzęsie, że szok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

froger jak sie wyrazasz o A4 :baseball:

:naughty:

Biała była spoko tylko silnik chlał a nie ciagnał :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E Tam jak Froger wyjął granie z auta to od razu zaczęła lepiej jeździć w końcu te kilo.... :naughty: . A co do spociku jak będzie taka pogoda jak dziś to sie przemieścimy na różowy sektor do Galerii chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grzanek żebyś wiedział skrzynie ledwo z bagażnika mogłem wyciągnąć :polew: tak ciężka :decayed:

Nosb fakt dobra była ale silnik żarł a nie było czym jechać :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie będziemy mieszać, wszyscy na WTC a jak będzie piździć to zrobimy rundkę przez miasto i do Galerii :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany :) Gdzie to aso w CK ? :) Musze ich nawiedzic zamówic kostki do poliftów ;)

Postaram sie jutro byc :) Przed zlotem zamówie kostki a po skocze po mate bitumiczną do castoramiaka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aso w Kielcach jest w okolicach centrum handlowego, makro.

jest to ulica transportowców

a gdzie to trzeba podjechać żeby zobaczyć jak te Twoje lampeczki świecą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...