Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

no to jak panowie robimy? cieplo sie zrobilo to mozna jakies kolejne spociki ustawiac. w koncu ladna pogoda nam sprzyja. moze jakos w weekend? albo piatek? co wy na to? bo ostatnio cos slabo :) oby wiecej :a4fan: bylo to moze jakies foty sie porobi czy cos.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

arszenik jak będziesz robił zdjęcia to i ja wpadam na sesje :D[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:19 _________________________________________________w ten piatek nie dam rady ;/ za tydzien jak najbardziej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oooo :)

Ile ona ma teraz koników ? :) Bo ostatnio miała cos koło 300 :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4364135 Jest szansa zeby ktoś z Was obejrzał to autko dla mnie, chociaż pod względem blacharskim? Cena jest nad wyraz atrakcyjna i obawiam się ,że autko było mocno rozj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na upartego moge podleciec (co nieco ogarniam temat ;) ) . Ale sa conajmniej dwie osoby ze starachowic wiec moze one podskoczą ?

Tak z fotek to : lampa od kiderowcy siedzi krzywo , maska od strony pasazera nie schodzi sie dobrze z błotnikiem i gdzies wcieło znaczek z grilla ...

Trzeba by to obejrzec na zywo... Jak sie nikt nie zaoferuje to podskocze i obejrze na zywo RS4 :slina::kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widuje to auto na mieście, ale tylko z daleka. Z bliska nie widziałem.

Nosb wpadnij to skoczymy oblukać to cudo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja na upartego moge podleciec (co nieco ogarniam temat ;) ) . Ale sa conajmniej dwie osoby ze starachowic wiec moze one podskoczą ?

Tak z fotek to : lampa od kiderowcy siedzi krzywo , maska od strony pasazera nie schodzi sie dobrze z błotnikiem i gdzies wcieło znaczek z grilla ...

Trzeba by to obejrzec na zywo... Jak sie nikt nie zaoferuje to podskocze i obejrze na zywo RS4 :slina::kox:

Dzięki, oczywiście nic na siłę bo faktycznie walony jak nic.

W każdym bądź razie będę wdzięczny za oględziny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz walony a stukniety ;) to róznica... Jak mial np pogietą mache , błotnik i skasowany zderzak to pikus...ale jak wstawian cwiara to juz gorzej... Bo kolizji nie mam zadnych oporów zeby kupic autko... ale ze spawana cwiarą nigdy bym nie kupił swiadomie (chyba ze bym nie zauwazył)...

Wnetrze tego autka w za***istym stanie wogóle.

Jak znajde chwile wsiade z kumplem w BMW 316i LPG power i kicniemy luknąc Ci tą RS4. W przedziale piatek-niedziela :) Pasuje ? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz walony a stukniety ;) to róznica... Jak mial np pogietą mache , błotnik i skasowany zderzak to pikus...ale jak wstawian cwiara to juz gorzej... Bo kolizji nie mam zadnych oporów zeby kupic autko... ale ze spawana cwiarą nigdy bym nie kupił swiadomie (chyba ze bym nie zauwazył)...

Wnetrze tego autka w za***istym stanie wogóle.

Jak znajde chwile wsiade z kumplem w BMW 316i LPG power i kicniemy luknąc Ci tą RS4. W przedziale piatek-niedziela :) Pasuje ? :)

Jasne!, rewelacja.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A spisałes moze nr do typa ? Bo ogłoszenie wygasło :/

Jasne. 606 803 562 koniecznie spróbujcie się osobiście przejechać i oddać na forum odczucią :> i nie chodzi mi o odejście, bo to powinno urywać łeb z kablami, chodzi mi raczej o odczucia z prowadzenia się,hamowania, głośności zawiasu itp. powinno być bez zastrzeżeń w aucie z takim przebiegiem. Zwróćcie też uwagę , czy przy mocniejszym deptaniu nie wyją turbiny i czy nie rwie go gdzieś w przydrożne pole :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...