Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

no to jak panowie robimy? cieplo sie zrobilo to mozna jakies kolejne spociki ustawiac. w koncu ladna pogoda nam sprzyja. moze jakos w weekend? albo piatek? co wy na to? bo ostatnio cos slabo :) oby wiecej :a4fan: bylo to moze jakies foty sie porobi czy cos.

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

albo filmik :>

Opublikowano

no spoko. tylko trzeba by jakiś termin rzucić... może piątek lub sobota?

Opublikowano

jak dla mnie moze byc piatek, piątkowe spoty...

zawsze to jakis wczesny start przed weekendem (gorzej jak ktos pracuje w weekend)

Opublikowano

no to spoko. mi piątek też pasuje. tylko jeszcze która godzina... deklarujcie się kto będzie.

Opublikowano

arszenik jak będziesz robił zdjęcia to i ja wpadam na sesje :D[br]Dopisany: 22 Kwiecień 2008, 16:19 _________________________________________________w ten piatek nie dam rady ;/ za tydzien jak najbardziej

Opublikowano

mnie tylko sobota pasuje

Opublikowano

mnie tam i w sobote pasuje...

Opublikowano

Oooo :)

Ile ona ma teraz koników ? :) Bo ostatnio miała cos koło 300 :>

Opublikowano

Witam :hi:, jak tylko będe mógł to przyjade, podziękowania dla grzanka85 za podpięcie Vaga, jeszcze logi dynamiczne i będzie git, pzdr

Opublikowano

http://www.otomoto.pl/index.php?sect=show&id=C4364135 Jest szansa zeby ktoś z Was obejrzał to autko dla mnie, chociaż pod względem blacharskim? Cena jest nad wyraz atrakcyjna i obawiam się ,że autko było mocno rozj...

Opublikowano

Ja na upartego moge podleciec (co nieco ogarniam temat ;) ) . Ale sa conajmniej dwie osoby ze starachowic wiec moze one podskoczą ?

Tak z fotek to : lampa od kiderowcy siedzi krzywo , maska od strony pasazera nie schodzi sie dobrze z błotnikiem i gdzies wcieło znaczek z grilla ...

Trzeba by to obejrzec na zywo... Jak sie nikt nie zaoferuje to podskocze i obejrze na zywo RS4 :slina::kox:

Opublikowano

Widuje to auto na mieście, ale tylko z daleka. Z bliska nie widziałem.

Nosb wpadnij to skoczymy oblukać to cudo :decayed:

Opublikowano

Ja na upartego moge podleciec (co nieco ogarniam temat ;) ) . Ale sa conajmniej dwie osoby ze starachowic wiec moze one podskoczą ?

Tak z fotek to : lampa od kiderowcy siedzi krzywo , maska od strony pasazera nie schodzi sie dobrze z błotnikiem i gdzies wcieło znaczek z grilla ...

Trzeba by to obejrzec na zywo... Jak sie nikt nie zaoferuje to podskocze i obejrze na zywo RS4 :slina::kox:

Dzięki, oczywiście nic na siłę bo faktycznie walony jak nic.

W każdym bądź razie będę wdzięczny za oględziny

Opublikowano

Wiesz walony a stukniety ;) to róznica... Jak mial np pogietą mache , błotnik i skasowany zderzak to pikus...ale jak wstawian cwiara to juz gorzej... Bo kolizji nie mam zadnych oporów zeby kupic autko... ale ze spawana cwiarą nigdy bym nie kupił swiadomie (chyba ze bym nie zauwazył)...

Wnetrze tego autka w za***istym stanie wogóle.

Jak znajde chwile wsiade z kumplem w BMW 316i LPG power i kicniemy luknąc Ci tą RS4. W przedziale piatek-niedziela :) Pasuje ? :)

Opublikowano

Wiesz walony a stukniety ;) to róznica... Jak mial np pogietą mache , błotnik i skasowany zderzak to pikus...ale jak wstawian cwiara to juz gorzej... Bo kolizji nie mam zadnych oporów zeby kupic autko... ale ze spawana cwiarą nigdy bym nie kupił swiadomie (chyba ze bym nie zauwazył)...

Wnetrze tego autka w za***istym stanie wogóle.

Jak znajde chwile wsiade z kumplem w BMW 316i LPG power i kicniemy luknąc Ci tą RS4. W przedziale piatek-niedziela :) Pasuje ? :)

Jasne!, rewelacja.
Opublikowano

A spisałes moze nr do typa ? Bo ogłoszenie wygasło :/

Opublikowano

A spisałes moze nr do typa ? Bo ogłoszenie wygasło :/

Jasne. 606 803 562 koniecznie spróbujcie się osobiście przejechać i oddać na forum odczucią :> i nie chodzi mi o odejście, bo to powinno urywać łeb z kablami, chodzi mi raczej o odczucia z prowadzenia się,hamowania, głośności zawiasu itp. powinno być bez zastrzeżeń w aucie z takim przebiegiem. Zwróćcie też uwagę , czy przy mocniejszym deptaniu nie wyją turbiny i czy nie rwie go gdzieś w przydrożne pole :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.