Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Kielcach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie szlachta sie coś zebraś nie może hehe :) miejsce to sie zawsze znajdzie tylko pogoda żeby była to jest większa niewiadoma.. no i ten odzew coś słaby czyżby każdy był taki zawalony zbijaniem majątku??

no właśnie..leje i leje a gril rdzewieje.. co powiecie o najbliższyb weekendzie? to jest 26..28 czerwiec? pogoda moze si epoprawi do tego czasu a zaplanowąć nie szkodzi co??

Ja się pisze! Ale pytanie gdzie szlachta ma ochote się spotkać??

  • Odpowiedzi 6,1 tys.
  • Wyświetleń 324,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

a skoro tak mówił to zadzwoń tu:

Kieleckie zakłady naprawy samochodów - serwis

Krakowska 62 (wjazd z orlena na krakowskiej)

tel 041 34-511-10

Trzeba się wcześniej umówić na wizytę bo są zawaleni. Ceny umiarkowane - ale muszą z czegoś żyć.

Fachowość - jest,

Doświadczenie - jest

Spełnianie zachcianek - jest (skręcanie wahaczy w pozycji roboczej)

Kawa - nie ma :no:

robiłem u nich w zimie całą zawiechę i widziałem co tam robili, i jak to robili. Mogę polecić. Tym bardziej ze fotę mają blisko

dzięki Doman13 jutro tam zadzwonię i się spóbuję umówić

Opublikowano

to kiedy ten spot?

czy w deszcz jest aktualny?

Opublikowano

czy w deszcz jest aktualny?

czyzby kolega zakupil sobie to krzeselko z namiotem na deszcz? :gwizdanie: :cool1::polew:

Opublikowano

no właśnie jakoś sie nie podejmują tematu koledzy i tak nei wiadomo nic..

Opublikowano

Tadzik olej sprawę.

W sobotę możemy zrobić sobie spota od samego rana.

Z grillem oczywiście żeby go trochę odrdzewić.

Ja mam do wymiany tarcze a i twoje zaciski też trzeba pozdejmować.

Pooglądamy ten zderzak i podumamy. Ciekawe co nam z tego wyjdzie. Dorwałem super klej do plastiku.

Opublikowano

Zubilewicz mówi ze w sobote ma być zajebiaszcza pogoda :beach: ok 30 stopni i co najwazniejsze ma nie padać, dał mi to na piśmie, więc robimy co ?.......

Opublikowano

robimy - rozkręcamy zaciski i wymieniamy tarcze i klocki w dwóch A4

grill się pali obok

Taki sobie aktywny spocik w Jędrzejowie

Opublikowano

robimy - rozkręcamy zaciski i wymieniamy tarcze i klocki w dwóch A4

grill się pali obok

Taki sobie aktywny spocik w Jędrzejowie

to se wymyslili.... :chytry:
Opublikowano

Z tym zderzakiem RS4 to chlopaki najsensowniejszy jest masa klejaca-uszczelniajaca wurth'a ... schnie w cholere czasu ale trzyma w kupie ten zderzak ... One sa niespawalne , sztywne polaczenie odpada bo plastik jest bardzo plastyczny i peknie...

Jutro/pojutrze/niedziela spot na mostkach ?

Opublikowano

Jutro/pojutrze/niedziela spot na mostkach ?

Ja bym się pisał :gwizdanie:

Opublikowano

Nosb czy tam masa co mówisz to jest kles do szyb ten pliuretanowy? to jest tosamo co ten zderzak i tez jest taki miekki jak zastygnie.. czytałem ze tym ponoć to kleją..

co do spota to tak sobota zajęta na szperanie przy autkach zostaje niedzielka wieczór..

Opublikowano
robimy - rozkręcamy zaciski i wymieniamy tarcze i klocki w dwóch A4

Tył przód? Jak tył to chętnie pomoge ma dość duże doświadczenie :decayed:

Opublikowano

obydwa przody.

Z przodem ja też mam doświadczenie :cool1: (i pękniętą osłonę na przewodzie, którą muszę szybko wymienić)

Opublikowano

i znowu mam problem, w Golfie Moje Kobiety zapaliła się lampka od hamulcy-płyn dolałem po kilku km po mocniejszym hamowaniu znowu się pali!!! jak silnik wystygnie gaśnie lampa, ale za chwilę znowu sie pali- co to za cholerstwo???

hellp Me

Opublikowano
:vaglogi:
Opublikowano
  • Autor

Marcin trochę więcej info by się przydało, właśnie skończyłem dudiego auto poszło patentów ale wszystko mu działa:)

zdjcie023l.jpg

zdjcie024p.jpg

Opublikowano

golf tak jak mówię wczoraj rano zapaliła się kontrolka od hamulcy-został dolany płyn hamulcowy i lampka zgasła,ale wieczorem jak jechałem autem mocniej zahamowałem i lampka zowu zaświeciła się. zgasiłem silnik -odpaliłem od nawa lampka po 5 minutach zapaliła się sam,ale hamulce działają świetnie-o co kaman?

ps pokażcie wynik finalny karety dudiego[br]Dopisany: 27 Czerwiec 2009, 08:15_________________________________________________już wiem że to czujnikjest walnięty, mógłby mi to ktoś wyłączyć?? :wallbash:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.