Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czujnik z klockami się podobno wymienia a klocki są jeszcze na długi czas!! ale podobno da się wyłązcyć ten zcujnik i aktywować go dopiero przy następnej zmianie klocków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Marcin zamknij obwód we wtyczce jakimś kabelkiem lekko go zlutuj, oszukasz w ten sposób komputer i kontrolka zniknie, ale z drugiej strony po co to robić będziesz miał tylko jedno piknięcie zawsze przy odpalaniu i świecąca się kontrolkę zużycia klocków, co cię będzie mobilizowało do częstszego zaglądanie do klocków, ja bym to zostawił i kontrolował klocki :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdź oba klocki bo czujnik jest w tym od strony tłoczka i on zawsze się dużo szybciej wyciera

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie grzebał ktoś z Was w pompie od klimatyzacji? Konkretnie chodzi mi o wymianę łożyska, bo huczy mi na wolnych obrotach. :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak Ty masz bliżej a my dalej, a Posejdon to ma już wyprawę (70 km w jedną stronę) a to on targa ze sobą grilla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wy macie diesle :P

Cedzyna tez moze byc :P Tylko nie wiem czy dojade :)

Zreszta tacy zorganizwani jestesmy teraz ze looo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuje ten weekendzik tylko który dzięn i o której moze troche bardziej pod wieczór powiedzmy 18 bo przeciez sie usmazymy na tym słońcu i gril nie bedzie potrzebny :) jaki dzien pasuje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to proponuje ten weekendzik tylko który dzięn i o której moze troche bardziej pod wieczór powiedzmy 18 bo przeciez sie usmazymy na tym słońcu i gril nie bedzie potrzebny :) jaki dzien pasuje?

Co powiecie na niedzielę?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ustalcie termin :) Jak bede wolny podjade : generalnie mi wszystko jedno :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siniak dzialales cos z tymi pompkami czy jeszcze nie :naughty:

wsadzana była dopiero jedna twoja na miejsce mojej najgorszej, dobra wiadomość to taka że telepania ustały zupełnie, ale mam dość duży bip na tej twojej pompce w okolicach 40 do 45 na jałowym i co gorsze mam duża korekcję na tej pompce bo w granicach 2.83 do 2,99 to juz chyba max. No ale zakładamy jutro drugą z twoich pompek i zobaczymy co będzie także nie martw się dudi nic, na pewno się dogadamy bo już wole mieć duży bip i korekcje niż te poje**ne wibracje na luzie, bo jak będę chcjał masaż to pujde do salonu z masażem i mnie tam wymasują :naughty: Zauważyłem tylko jeszcze jedna rzecz że te wibracje występują tylko wtedy kiedy dawka paliwa spadnie poniżej 3mg/skok, a jak wsadziłem tą twoja pompkę to ta dawka się ustabilizowała na poziomie 4.1mg to całkiem nieźle, czasami spadnie tylko na 3,8 ale niżej już nie i nie ma mowy o żadnych drganiach, szkoda ze nie da się w PD-ekach regulować tej dawki Vagiem ile problemów by człowiek miał mniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

login 12233 adaptacja kanal 1 ustawianie dawki paliwa :good:

Niestety Tomek w silnikach na pompie to i owszem można sobie wachlować tą dawka (na jałowym) tak jak piszesz w górę i w dół, natomiast w PD-ekach można sobie wyregulować jedynie dawkę startowa ta przy odpalaniu, ale tej na biegu jałowym nie da się regulować ona sama się ustawi na pewnym poziomie i jak ten poziom będzie za niski poniżej 3mg/skok to świadczy to o uwalonym którymś pompowtrysku i trzeba wyłapać który to (ewentualnie które to), a później go wymienić, no i wymieniłem jedna pompkę tą najgorszą moją na jedną dudiego i dawka paliwa jest już wyżej 4.1mg już nie buja budą, ale pompka dudiego ma duży bip i korekcje nie wiem czy na moich się to nie odbije, u mnie najwyższy bip to 11 . Jak mówisz Tomek można tak hulać autem czy nie bardzo ??

moje pompki 038130073 Q_

dudiego pompki 038130073 BA niby powinny pasować te z oznaczeniem BA bo te z oznaczeniem Q to graniczy z cudem żeby dostać :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o mozliwosci zamowienia alkoholu na zlot do Piły - PW do Mnie

Cennik:

http://www.a4-klub.pl/smf/zlot_ogolnopolski_pila_2009_oferta_alkoholi_na_zlot-t83242.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...