Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie można ale nie na długi okres czasu bo podlewający wtrysk na tłok wytwarza na nim większą temperaturę i powolne wypalanie denka tłoka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

dobra dobra no na spocie sobie pogadamy o tych usterkach kiedy robimy jakiś zlocik??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok widze że sie trudno zdecydować to zrobie to za reszte hehe:) niedziela czyli jutro godzina 18 na Cedzynie tam gdziedyś.. pasuje?? kto nie wie gdzie to zbiórka na WTC o 17.30 i wyjazd wspólny na Cedzyne.. szybko sie określać kupować kiełbachy i zbierać sie jutro.. jak będzie lało to nie problem bo jest tam stara stacja kajaków tuz koło autek zresztą widać na fotkach pare stron wcześniej..kto był to wie :P..odpisywać kto jedzie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak się zdecyduje jeszcze ktoś to ja jadę.:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jutro odpadam... Umowilem sie juz z moja kobitką :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja mam następną nudną imprezę rodzinną na której trzeba się napić.

Normalnie masakra, ale to jest mój obowiązek.

Dziś odpadam

----------------------------------

Tadzik modzisz coś z tymi jarzmami zacisków?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chce wam się jechać 75km(bocznymi drogami(pogroszyn), przez radom będzie sporo dalej) na Domaniów zapraszam dzisiaj:

http://www.echodnia.eu/apps/pbcs.dll/section?Category=MISSLATA

Program:

Niedziela, 5 lipca. Godzina 13.35 - pokazy ratownictwa wodnego; 14 - występ Młodzieżowej Orkiestry Dętej z Przytyka; 14.20; 14.30 - konkurs wiedzy o powiecie radomskim, wręczanie nagród dla zwycięzców Turnieju w Plażowej Piłce Siatkowej; 15 - Wybory Miss Lata Ziemi Radomskiej 2009; 17 - kabaret Rżysko; 18 - przeciąganie liny i wręczanie nagród; 19 - koncert zespołu Abba Family; 20.20 - 22 występ zespołu Wexel.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Doman narazie nie robiłęm nic.. puki co jutro zakładam progi i biore sie za zderzak a jażma to w międzyczasie.. z amiesiaz wyjazd do angli także może sie wyrobie ze wszystkim:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A po co Ty tam jedziesz do tych angoli?

Czas na zarabianie w funtach skończył się. Chyba :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie koledzy spocimy w ta niedziele? godzina 18 pod WTC i wyjazd na Cedzyne tam gdzie kiedys.. zorganizujmy sie wreszcie bo juz chyba miesiądz minał..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niedziela 18 pod WTC i potem cedzyna. Jestem ZAAAAAAAA i będę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm ... Postaram sie dotrzec o ile na dziurach nie wymiekne ;)

:good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spoko spoko dasz rade:) jak coś to Cie wniesiemy hehe :) ja tez nie wiem jak tym razem tam wiadę bo progi założyłem i mam wielkie wątpliwości teraz czy do garażu wiadę a co dopiero tam hehe:) ale zobaczymy najważniejsze ze jest pozytywny odzew kolegów... to jutro zbiórka na WTC .. brać kiełbachy i jedziemy..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki a może podlecicie do Borkowa ta sama odległość co Cedzyna jest kilka dużych parkingów, dziś będzie miss lata jest gdzie usiąść nawet grilla napalić co wy na to??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany ... Potrzebuje butle do eLPiDzi w kolo z papierkiem wazna z 3 lata chociaz jeszcze :) Nie czuje ktos ? Hmm... Borkow... Mi to Łybka :) Grzanior wez mi szybke ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...