Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

Można do niej wchodzić? sanepid dopuścił.

Tego nie wiem ale :wallbash: Ale za to przy tak zwanej plaży :) woda jest stojąca więc jest ciepła i aż się prosi żeby wejść :decayed: Jak przyjedziemy w niedziele tak w okolicach 18nastej to niebędzie gdzie zaparkować :cool1:

Ewentualnie możemy się w piątek około 18nasetj lub sobote ustawić około 16nastej i napewno miej będzie ludu niz niedzielą

Musimy wybrać dokładny termin i godzinę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W tym borkowie ostatnio była nawet fajna ta miejscówka i z parkowaniem i grillem chyba też nie powinno być problemu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do sprzedania zderzak tylni po drugim lifcie z mojej lajzy.

Jesli ktos z okolicznych go chce to 100 zl .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie macie może kontakty w miejscowości Zagnańsk ?

Krzysztof Lisowski - taka osoba. ul. Szałas 62 ..

Kupiłem od niego komplet KYB ze sprężynami. Paczka przyszła jak byłem na urlopie, wczoraj otwieram, a tam 2szt BOGE (w tym jeden uszkodzony całkowicie, przygnieciony - praktycznie nie ruchome tłoczysko) + 2szt amorów MONROE.. zamiast 4xKYB - dzwoniłem dzisiaj do gościa, generalnie położył lachę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludziska gdzie wkońcu sie zbieramy? może faktycznie na ten Borków przy tamie? no i jaki dzień..? sprężać sie bo już czwartek :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer ale kupowales przez allegro ? Zglaszaj do nich i tyle na razie. Jak nie wyjdzie idz na policje. Mowie z doswiadczenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer ale kupowales przez allegro ? Zglaszaj do nich i tyle na razie. Jak nie wyjdzie idz na policje. Mowie z doswiadczenia :)

Nosb, wiem o tym doskonale stara wyga prawna ze mne :naughty::tongue4:

Tylko, że Ja byłem na urlopie, nie miałem dostępu do neta, znajomy mi to kupił, tylko pajac nie przybił aukcji tylko umówił się z nim "poza allegro" :wallbash: :wallbash:

To jest mój dobry kolega, z kasą u niego krucho i nie chce go dobijać akcjami typu, twoja wina ty sie martw.

Jak nie odzyskam kasy to jakoś to przeżyje..

Napisałem do Allegro, bo mam jedynie link tamtej aukcji, ale marnie to widzę, żeby mieli jeszcze zdjęcie i opis.

W aukcji było zdjęcie amorów z pewnej odległości, opis wskazywał na KYB. Poszedł bym wtedy do sądu na podstawie normalnej umowy kupna-sprzedaży, a na dowód mam SMS + list przewozowy + (i tego nie mam= zdjęcie i opis aukcji). Jak będę miał zdjęcie to mi nie powie, że podmieniłem amory i sprawa jest moja.

Głupia sprawa.

"Człowiek uczy sie całe zycie a umiera i tak głupi ... :gwizdanie:

- zawsze za nauke trzeba zapłacić - niestety" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To allegro to pic na wode to ich cale bezpieczenstwo. W razie draki kaza sie dogadywac a potem wypinaja d*pa i kieruja na policje i do sadu :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie tak mi napisali.. Zachaczył tez o daleko idącą pomoc dla organów ścigania..

Zapytałem czy nie mają jakiegoś rejestru w swoich bazach dot. wystawianych aukcji przez użytkowników allegro. .. Czekam na odp. Gdyby załatwili mi takie zdjęcie z aukcji, to mam problem z głowy, bo koleś nie wmówi mi na rozprawie, że podmieniłem amory.. I po faworach.

No, ale nie wiem jakie są szanse...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co ludziska gdzie wkońcu sie zbieramy? może faktycznie na ten Borków przy tamie? no i jaki dzień..? sprężać sie bo już czwartek :P

Borków. Niedziela :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

;) Aniołku nie wiesz kto w skarżysku lub okolicach zorobiłby mi tanio i łądnie polerke auta?:D

w Skarzysku to najwyzej sam mozesz sobie strzelic pozadna polerke,bo inaczej albo zedra full kasy,albo spierd**

a tak powaznie-najblizej cus,to chyba Kielce :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...