Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spociki w Kielcach


grzanek85

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 6.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Mój pierwszy spocik w klubie A4 :cool1: Ale nie ma co Audi posiadam od niedawna :wink4: Atmosfera byla bardzo przyjemna.... poza pogoda. Szkoda ze nie ma wiecej fotek z imprezki. Nastepnym razem napewno to poprawimy. Pozdro dla wszystkich obecnych :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za idiota robił te zdjecia ? :polew: W sumie lepsze takie niz zadne ;)

Ale nie tą porwałem w garazu :D tylko moją drugą :P

Tą mam koloru hmm :mysli: bordo-krem ? :D

Trzeba było zrobić lepsze :angry: A słowa "idiota" to trzeba uważać jak się używa, bo można kogoś urazić.Zresztą, ktoś kto korzysta z takich słów wobec osób których nie zna, zazwyczaj reprezentuje marny poziom. :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba ze sie zna sytuacje... Bo komentowanie bez znajomosci tematu jest niepoprawne :) Ja robiłem te zdjecia grzaniora aparatem :decayed: Wiec nie oceniaj mojego poziomu ok ?

Nie dosc ze obudziłem sie zeby zrobic foty jak juz było ciemno to w moim padły baterie :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam koledzy

gratuluje udanego spota tez sie wybieralem ale nastepnym razem postaram sie dojechac

czy ten parking jest na przeciwko liceum im. Żeromskiego?

do zobaczenia

nie,na przeciwko cmentarza :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sie ma wszystkim .....Nie ma co się spinać o fotosy ,jest motywacja do następnego spota ,to się zrobi profi sesje. Na początku spotkania tez pstryknąłem dwie foty ,ale nie ma na nich wszystkich aut :confused4: Niestety musiałem najwcześniej odjechać więc nie spotkałem sie ze wszystkimi ,szczególnie z ekipą z TSK skąd i ja się pojawiłem. Tak czy inaczej PZDR dla wszystkich z wiśniowej A4 na warszawskich blachach.

PS. Grzanek ,dzięki za VAG operacje w moim aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh chyba ze sie zna sytuacje... Bo komentowanie bez znajomosci tematu jest niepoprawne :) Ja robiłem te zdjecia grzaniora aparatem :decayed: Wiec nie oceniaj mojego poziomu ok ?

Nie dosc ze obudziłem sie zeby zrobic foty jak juz było ciemno to w moim padły baterie :wallbash:

Faktycznie mój błąd.Ale myślałem że odniosłeś swoją wypowiedź do grzanka i zareagowałem odruchowo :wink4: za co przepraszam :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kilka zdjec mojego autorstwa;] fotograf amator - nie komentowac :kox:

dsc00587.jpg

dsc00588.jpg

dsc00589.jpg

dsc00590.jpg

[br]Dopisany: 01 Marzec 2009, 18:08_________________________________________________L.I.O.N na 2 moich zdjeciach jeszcze sie złapałes, pozdrawiam z granatowej b5 (RTA)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie ok :good: Nie ma ktoś radia concert CD na sprzedaż mogę sie zamienić na swoją alpinkę jeśli ktoś coś dorzuci:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam jakies radyjko tylko na kasety ale jest zakodowane za darmo moge oddac

Jeśli to Audi horus kaseciak to ja biorę potrzebuje wyświetlacz bo mam takie radio ale wyświetlacz zdechł więc jak masz takie zbędne to ja je wezmę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...