Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

coś z tym srebrnym jest nie tak :cool1:

Piękna fela..

Marzy mi się taka do MKII :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

nie pasuje mi do B6 jakoś-wiem za nisko siedzi ale to nie wina felgi[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________za mała felga do takiej gleby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Małe auto-mała fela

Duże auto-duża fela

A4 nie jest małe,dlatego nie pasi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie pasuje mi do B6 jakoś-wiem za nisko siedzi ale to nie wina felgi[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________za mała felga do takiej gleby

tego modelu BBS nie ma wiekszych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś z lubelskiego chodzi mi o to by rzucić okiem na tą a4 http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-tb-skora-xenon-bose-C16046826.html

Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie:

ja więcej za moją b5 bym cenił :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do cen... Cenic cos a sprzedac cos... Roznica jest zasadnicza... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak juz mowimy o niskich cenach...

no to patrzec :gwizdanie: :cool1: B6 poszlo za jakies 9000zl :gwizdanie: klima low ice nie dziala i zaczep w schowku zlamany servis audi do 99,973 mil a obecnie ma 126,000 mil

wlasciciel pisal ze reszta jest ok :tongue4: ale kto wie...

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=250718389281&ssPageName=STRK:MEWAX:IT[br]Dopisany: 11 Listopad 2010, 23:07_________________________________________________he he ciszaaaa :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja za moja dalem 17k , na pl blachach , wiadomo puknieta itp ale macie wglad. Jak na razie nie widze zeby byla gdzies spawana w polowie :) PS : silnik golas poszedl za 3,5k :kox:

Co do cen b5 : stoi 2000r ,2,5 TDI , tip , navi + , recaro za 14 k na allegro i jakos nikt nie kupil. Wszystko spadlo na morde ciezkie czasy ida :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest ktoś z lubelskiego chodzi mi o to by rzucić okiem na tą a4 http://otomoto.pl/audi-a4-1-8-tb-skora-xenon-bose-C16046826.html

Zejdź na ziemię, za tyle to w Niemcowni można B5 kupić a nie B6 z takim przebiegiem i wypasem :gwizdanie:

ja więcej za moją b5 bym cenił :gwizdanie:

Zapytam z ciekawości, był duży odzew na ogłoszenie?? Nie pytam czy ciekawscy dzwonili tylko czy ktoś był zainteresowany i oglądał??

Zakładam że nie :evil:

Auto jest tyle warte ile ktoś jest w stanie za nie zapłacić :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko spadlo na morde ciezkie czasy ida :decayed:

Ostatni sprawiedliwi kupili swoje B6 za prawdziwe góry pieniędzy..

Cała reszta, która zapłaciła bezcen ma podróby.. I tego będziemy się trzymać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to ze zlej ? Z tej samej tylko jeszcze o tym nawet to auto nie wie :wink4: przekladki po 4 k + robota , grodz symetryczna wiec zadnego spawania. Wyszloby takie 20k. Duzo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany googluje, googluje i nie moge znalezc panelu cd concert II w rozsądnych pieniążkach, jakby ktoś coś widział to napiszcie tutaj, bylbym wdzieczny :), jak namierze panel to kupuje radyjko od Nosba :decayed:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany googluje, googluje i nie moge znalezc panelu cd concert II w rozsądnych pieniążkach, jakby ktoś coś widział to napiszcie tutaj, bylbym wdzieczny :), jak namierze panel to kupuje radyjko od Nosba :decayed:.

Panel

http://allegro.pl/panel-audi-concert-ii-a4-jedyny-na-allegro-i1287908322.html

Taniej chyba nie znajdziesz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na spoty przyjeżdża koleś,który mieszkał w Anglii i jeździł,tam A4 B6 02' 1.8T Quattro.

Jak wrócił do PL,to go przerobił i zarejestrował.Auto ma ponad rok Polskie ramki.

Chce za nie 20tyś. Niebite lekko zmodzone.

Zastanawiam się czy nie opierdOlić mojego i kupić takiego kondona do po głupkowania w weekendy :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...