Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

Odpada raczej opcja z zostawieniem d*py b6. Stylistcznie to dwa inne swiaty. Pozatym ta z linku to nawet poszerzen nie ma :thumbdown:

Opublikowano
600 PLN za malowanie dokładek to dobra cena, no nie co ?

dobra... mi wyskoczył 300 zł od sztuki... wysmiałem i pojechałem

normalna cena...

jedz po lakier, dobierz lakier, zdejmij element, przygotuj do malowania, pomaluj, zaloz element...

rozumiem, ze dla Ciebie to zadna praca :gwizdanie:

Opublikowano
600 PLN za malowanie dokładek to dobra cena, no nie co ?

dobra... mi wyskoczył 300 zł od sztuki... wysmiałem i pojechałem

normalna cena...

jedz po lakier, dobierz lakier, zdejmij element, przygotuj do malowania, pomaluj, zaloz element...

rozumiem, ze dla Ciebie to zadna praca :gwizdanie:

no nie zartuj, 300 zl to za caly element a nie za dokladke :cool1:

Opublikowano
no nie zartuj, 300 zl to za caly element a nie za dokladke cool1

własnie do tego dazyłem...

Flayer to nie wawka, rozumiem ze w stolicy na 100% ceny 2x drozsze

Ale dla mnie to tylko kawałem plastiku i nie dałbym 300 zł od sztuki

Opublikowano

u mnie obojętnie co by nie było to minimum 250zł element (nie licząc lusterek)

Opublikowano

to jest zderzak z B6 prawda :?:

w B6 nie było RS4 TO B7 [br]Dopisany: 21 Listopad 2010, 21:50_________________________________________________

Kto ma spore znizki w aso i pomoze najbiedniejszemu z najwiekszych rezaczy na forum ? :gwizdanie:

dawaj co chcesz zamówić :gwizdanie:
Opublikowano

Dzisiaj pierwszy raz od miesiąca wyjechałem z garażu moim B6 :decayed:

Odpalił na dotyk,ale jak wyjeżdżałem,to zgasł i wtedy musiałem już zawilować(auku osłabło przez taki postój) ,wykqrwił bąka,ale chodzi równo i dalej pali normalnie.

Mogą zapiekać się wtryski lub jakiś element układu paliwowego,przez takie nieużywanie?

Opublikowano
  • Autor

Ten tylni bez kratki nie wart tyle :) Kratka dosc droga osobno. Cale sa na alle po 800 zl i nikt nie bierze :) Ja na razie ide id przodu . Mam w sumie przod caly i zbieram progi. Rozgadam sie za drzwiami. Na tyl mam czas do kwietnia zeby wtedy postawic i zrobic na wakacje :)

Opublikowano

dawaj co chcesz zamówić :gwizdanie:

Wąski, ja bym był zainteresowany paroma rzeczami. :)

Opublikowano
no nie zartuj, 300 zl to za caly element a nie za dokladke cool1

własnie do tego dazyłem...

Flayer to nie wawka, rozumiem ze w stolicy na 100% ceny 2x drozsze

Ale dla mnie to tylko kawałem plastiku i nie dałbym 300 zł od sztuki

no i co z tego, ze dokladka... zeby ja zdjac trzeba i tak zdejmowac zderzak, robota ta sama, samo malowanie czy to dokladka, czy caly zderzak, to juz niewielka roznica.

nie wiem ile kosztuje malowanie w wawie... ja tu takich rzeczy nie robie :gwizdanie:

Opublikowano

dawaj co chcesz zamówić :gwizdanie:

Wąski, ja bym był zainteresowany paroma rzeczami. :)

:mysli:
Opublikowano

Panowie mam do was akie pytanko, moje audi będzie stało teraz około 2 miesiące. Lepiej jest je przelalić co kilka dni czy zostawić i ruszyć jak będzie trzeba??

Opublikowano

przepalić

Opublikowano

przepalić

Ale przepalić od tak tylko czy jak już odpalić to i zrobić rundkę kilka km??

Opublikowano

raz na tydzien niech ktos zrobi kilka km.

Opublikowano

beznazwy1x.gif

:evil: :evil: :evil:

Opublikowano

niech temperaturę złapie.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.