Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Fotele są całe i jasne jak u mnie. :naughty::kox:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Hamy juz pewnie dawno zaklepane :tongue4:

Tylko czekac az ktos niedlugo pochwali sie nowym modem lub bedzie mial na sprzedaz z odp. profi :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie powiedzcie mi ta moja lotka na klapie to jakaś chińska czy jaka?

DSC_1523.jpg

Opublikowano

made by audi :naughty:po mojemu [br]Dopisany: 22 Styczeń 2011, 09:58_________________________________________________H4mm3R wszystkiego naj zdrówka i dużo kasy :naughty:

Opublikowano

Panowie audi s4 na czesci

http://otomoto.pl/audi-s4-b7-344ps-C16008685.html

szkoda ze listwy s4 zew z jednej strony zjarane,ale moze da rade wyrwac spoiler z klapy lub co lepsze hamulce jak ktos szuka :naughty:

malo co juz zostalo z niej :wink4:

Opublikowano
579766d0e37104f2med.jpg :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Nosb chcesz kupić moją dokłądkę?? :cool1: Bo pisałeś że chcesz na jeden komin :wink4:

Opublikowano

Nosb chcesz kupić moją dokłądkę?? :cool1: Bo pisałeś że chcesz na jeden komin :wink4:

Jeden komin w B6 z 2.7T? To chyba jakieś żarty.

Opublikowano

Nosb chcesz kupić moją dokłądkę?? :cool1: Bo pisałeś że chcesz na jeden komin :wink4:

Jeden komin w B6 z 2.7T? To chyba jakieś żarty.

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=181986.0 :gwizdanie:

Opublikowano

Można w B6 wyciąć kata bez żadnych problemów, czy trzeba kombinować, bo pojawiają się błędy na kompie? jadę w piątek do EcuProject i dobrze będzie wyciąć to świństwo przed programem (przebieg 240k km)

pozdrawiam :wink4:

Opublikowano

Wstawiasz rurę z tulejką do drugiego gniazda i nie wywala błędu. Przynajmniej u mnie tak jest.

Opublikowano

Panowie audi s4 na czesci

http://otomoto.pl/audi-s4-b7-344ps-C16008685.html

szkoda ze listwy s4 zew z jednej strony zjarane,ale moze da rade wyrwac spoiler z klapy lub co lepsze hamulce jak ktos szuka :naughty:

malo co juz zostalo z niej :wink4:

Gadałeś z gościem ?

Co ma?[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 13:53_________________________________________________

Wstawiasz rurę z tulejką do drugiego gniazda i nie wywala błędu. Przynajmniej u mnie tak jest.

U mnie wywaliło :)

Ale przy programie mogą to usunąć z softu.

Opublikowano

U mnie wywaliło :)

Ale przy programie mogą Ci to usunąć z softu.

A możliwe, że Rogal u mnie wyłączył. W każdym razie tulejka ma kształt kolanka.

Opublikowano

Wstawiasz rurę z tulejką do drugiego gniazda i nie wywala błędu. Przynajmniej u mnie tak jest.

W dieslu nie ma sond lambda

Opublikowano

to jak nie ma sond lambda to komputer też nie powinien nic pokazywać :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Panowie jaka b6 ? :) Wandej nie chce kupic :) Biore jakas pocieta w rozliczenie od magica.

No daje rade chlopak z tym CRX . Szkoda tylko ze predzej czy pozniej i tak sie porozpada i ze ma naped na przod :P

Opublikowano
Wstawiasz rurę z tulejką do drugiego gniazda i nie wywala błędu. Przynajmniej u mnie tak jest.

W dieslu nie ma sond lambda

Wywalaj wstaw rurke i tyle.

zadnych bledów i innych duperelków nie ma. :good:[br]Dopisany: 23 Styczeń 2011, 14:45_________________________________________________

Biore jakas pocieta w rozliczenie od magica.

tylko w jednym miejscu :tongue4:

Opublikowano

Panowie jaka b6 ? :) Wandej nie chce kupic :) Biore jakas pocieta w rozliczenie od magica.

No daje rade chlopak z tym CRX . Szkoda tylko ze predzej czy pozniej i tak sie porozpada i ze ma naped na przod :P

Jebał pies.. Ale gość ma fach.

Opublikowano
  • Autor

Owszem ... I stylistycznie tez mu fajnie wychodzi ( nie wiem czemu ale wydaje mi sie ze front bedzie duuuzo gorszy , bok juz tez sredni , ale dupka bezbledna )

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.