Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

Zderzak jest oki. Już drugi raz bym nie zakładał s line albo S4 są ich setki no może nie S4 ale s line to co drugi na forum chce. Banalne jest wszystko tak samo :) a ten zderzak nie jest brzydki i dobrze pasuje do B6 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

Boze jakie barany sa na allegro - gosc nie wie nawet jaki rarytas ma/sprzedaje :polew: ten zderzak Oettinger :kox::good: jest prawie nieosiagalny jako uzywka :gwizdanie:

a nowy 1000 $ :shocked: :gwizdanie:

http://www.namotorsports.net/detail.cfm/part_cd/OTOE80426200/

Widac, ze sie kompletnie nie zna na Tuningu z najwyzszej polki :gwizdanie: :good:

i na robieniu pieniedzy bo wystawiajac na ebay z przesylka EU - odda spokojnie za tak niska cene :gwizdanie:

za same " kratki " na ebay przyjolby jakies 500-600zl :gwizdanie:

OETTINGER :cool1: :gwizdanie: :kox: :kox: :kox:

23028675.jpg

22336560248305da7a0co.jpg

ytus.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To samo mówię Tomkowi ale musi się pytać całego forum :) aż ktoś go kupi :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

s line albo S4 są ich setki no może nie S4 ale s line to co drugi na forum chce. Banalne jest wszystko tak samo :) a ten zderzak nie jest brzydki i dobrze pasuje do B6 :cool1:

a na ulicy miliony... :gwizdanie:

Przeciez widac :cool1: ze te cudo zdecydowanie wyroznia sie :kox: i robi WIELKI szal :kox:

ale niestety na forum... :cool1::confused4:

moze kiedys :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przeciez widac :cool1: ze te cudo zdecydowanie wyroznia sie :kox: i robi WIELKI szal :kox:

ale niestety na forum... :cool1::confused4:nie docenia sie TUNINGU z najwyzszej tak jak w EU itp. :decayed:

moze kiedys :wink4:

Ale pojechałeś :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kasuje :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

dziwi mnie ta niechec do Tuningu - stylizacji

rozumiem podoba sie tylko S lub S-line ok :good:

ale dlaczego mowic ze reszta nie pasuje, wyglada :sick3: itp. :gwizdanie: [br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:57_________________________________________________mysle nawet, ze jest tu wiecej osob, ktore akceptuja te " inne " zderzaki ale cicho siedza :gwizdanie:

bo zaraz ich :bicz3: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziwi mnie ta niechec do Tuningu - stylizacji

Bo niektórzy lubią deliaktne podkreślenie urody a inni gustują w bułgarskim makijażu :naughty:

Linia jest cienka i łatwo przedobrzyć ;) Moda Jacykowa też się niektórym podoba i mówią oni, że reszta nie jest trendy i się nie zna :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

juz kasuje :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

dziwi mnie ta niechec do Tuningu - stylizacji

rozumiem podoba sie tylko S lub S-line ok :good:

ale dlaczego mowic ze reszta nie pasuje, wyglada :sick3: itp. :gwizdanie:

Nie, niechęć do Tuningu..

Nie, bo podoba się tylko S-line, czy S4

I nikt nie mówi, że reszta to psie wymioty.

Jak zwykle to tylko indywidualna sprawa. No właśnie, czy indywidualna ?

Laminat, skrzydła, tribale – czy seria puszczona przez „Oettinger”, która będzie wyglądać tak samo tylko, że zrobiona z dobrego materiału to już nie jest wieś ?

Czy w ogóle laminat to wieś ?

Tłumaczyć można tak samo :cool1: „Bo podoba się tylko S-line i S4, a tuningu z górnej półki to w PL nikt nie docenia”

Dla mnie ten zderzak Oettinger`a to kupa.. W ogóle mi się nie podoba – więc to chyba oznacza, że nie znam się na TUNINGU z najwyższej półki ;( :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem zderzak rieger-a to sam zauważyłem że przesadziłem i założyłem s line a następnie S4 było ładnie do czasu aż cała masa ludzi zaczęła pisać "Plany - zderzak s line lub S4" powstało tego jak BMW M3 . Wiem że ładnie wygląda i ma dobre spasowanie . Tylko że te lepsze firmy robią wszystko z ABS i spasowanie też jest bardzo dobre. Teraz już bym nie założył zderzak S4 tylko tego OETTINGER :) jest inny niż wszystkie . Ale to kwestia gustu i myślę że forum troszkę naciska na taki właśnie tuning. Może za dużo :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to kwestia gustu i myślę że forum troszkę naciska na taki właśnie tuning. Może za dużo :decayed:

i o to wlasnie mnie chodzi :gwizdanie:

[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 13:22_________________________________________________

Dla mnie ten zderzak Oettinger`a to kupa.. W ogóle mi się nie podoba – więc to chyba oznacza, że nie znam się na TUNINGU z najwyższej półki ;( :decayed:

a jaka Tuning-stylizacja podoba sie Tobie w a4 B6 - ???

bo S4 lub s-line raczej Tuningiem bym nie nazwal :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem zderzak rieger-a to sam zauważyłem że przesadziłem i założyłem s line a następnie S4 było ładnie do czasu aż cała masa ludzi zaczęła pisać "Plany - zderzak s line lub S4" powstało tego jak BMW M3 . Wiem że ładnie wygląda i ma dobre spasowanie . Tylko że te lepsze firmy robią wszystko z ABS i spasowanie też jest bardzo dobre. Teraz już bym nie założył zderzak S4 tylko tego OETTINGER :) jest inny niż wszystkie . Ale to kwestia gustu i myślę że forum troszkę naciska na taki właśnie tuning. Może za dużo :decayed:

tez sie pod tym podpisuje :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niechęć do Tuningu..

Nie, bo podoba się tylko S-line, czy S4

I nikt nie mówi, że reszta to psie wymioty.

to popatrz co post wyzej napisales o zderzaku Oettinger :gwizdanie:

O matko..

Oglądasz chyba zbyt wiele obrad sejmu.

To popatrz co napisałem w dalszej części posta..

- napisałem, że do kwestia indywidualna, dla mnie ten zderzak to kupa, co znaczy, że NIE WSZYSTKO MUSI MI SIĘ PODOBAĆ i tak samo nie tylko S-line i S4 mi się podoba..

Dla mnie ten zderzak Oettinger`a to kupa.. W ogóle mi się nie podoba – więc to chyba oznacza, że nie znam się na TUNINGU z najwyższej półki ;( :decayed:

a jaka Tuning-stylizacja podoba sie Tobie w a4 B6 - ???

bo S4 lub s-line raczej Tuningiem bym nie nazwal :gwizdanie:

I znowu sprowadzasz moją wypowiedź to fanatyzmu na temat S-line i S4..

Powiedziałem wszystko, a twoje pytania wynikają z tego, że nie zrozumiałeś chyba tego co w pierwszym poście na ten temat napisałem :wink4:

A zwróc uwagę, że nie napisałem słowa na temat Sport pakietu. :naughty:

**

powiedzcie mi lepiej czy znacie numer tej osłony :)

Panowie, potrzebuję numeru części.. Tej osłony. Na 4 świeczki - oczywiście :wink4:

beztytuukug.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, niechęć do Tuningu..

Nie, bo podoba się tylko S-line, czy S4

I nikt nie mówi, że reszta to psie wymioty.

to popatrz co post wyzej napisales o zderzaku Oettinger :gwizdanie:

O matko..

Oglądasz chyba zbyt wiele obrad sejmu.

To popatrz co napisałem w dalszej części posta..

- napisałem, że do kwestia indywidualna, dla mnie ten zderzak to kupa, co znaczy, że NIE WSZYSTKO MUSI MI SIĘ PODOBAĆ i tak samo nie tylko S-line i S4 mi się podoba..

Dla mnie ten zderzak Oettinger`a to kupa.. W ogóle mi się nie podoba – więc to chyba oznacza, że nie znam się na TUNINGU z najwyższej półki ;( :decayed:

a jaka Tuning-stylizacja podoba sie Tobie w a4 B6 - ???

bo S4 lub s-line raczej Tuningiem bym nie nazwal :gwizdanie:

I znowu sprowadzasz moją wypowiedź to fanatyzmu na temat S-line i S4..

Powiedziałem wszystko, a twoje pytania wynikają z tego, że nie zrozumiałeś chyba w pierwszym poście na ten temat napisałem :wink4:

A zwróc uwagę, że nie napisałem słowa na temat Sport pakietu. :naughty:

**

powiedzcie mi lepiej czy znacie numer tej osłony :)

Panowie, potrzebuję numeru części.. Tej osłony. Na 4 świeczki - oczywiście :wink4:

beztytuukug.jpg

to chyba Ty ogladasz za wiele obrad sejmowych :gwizdanie: biorac pod uwage twoje odp. :cool1:

To jak masz sie znac na sylizacji tuningowej danych firm

skoro zadna konkretna firma Tobie nie pasuje :gwizdanie: dla mnie to tlumaczenie typowo sejmowe :decayed:

dziwne ale... mniejsza o to[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 14:00_________________________________________________

B7 :cool1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak miałem zderzak rieger-a to sam zauważyłem że przesadziłem i założyłem s line a następnie S4 było ładnie do czasu aż cała masa ludzi zaczęła pisać "Plany - zderzak s line lub S4" powstało tego jak BMW M3 . Wiem że ładnie wygląda i ma dobre spasowanie . Tylko że te lepsze firmy robią wszystko z ABS i spasowanie też jest bardzo dobre. Teraz już bym nie założył zderzak S4 tylko tego OETTINGER :) jest inny niż wszystkie . Ale to kwestia gustu i myślę że forum troszkę naciska na taki właśnie tuning. Może za dużo :decayed:

tez sie pod tym podpisuje :good:

dokładnie, cóż by to miało za sens gdyby każde auto na forum wyglądało tak samo ? Moim zdaniem Oettinger jeden z najlepszych zderzaków tuningowych pasujących do b6, oprócz Caractere oczywiście :decayed: Nie podlega absolutnie dyskusji iż zderzaki sline/S4 wyglądają dobrze, ale to nie jedyny złoty środek, bo czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie ile jest b6-tek ze zderzakiem s-line na forum ? bo ja na pytanie ile jest aut ze zderzakiem caractere potrafię odpowiedzieć :wink4: także trochę więcej otwartości, nie wszystko co nie ori jest od razu kupą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to chyba Ty ogladasz za wiele obrad sejmowych :gwizdanie: biorac pod uwage twoje odp. :cool1:

To jak masz sie znac na sylizacji tuningowej danych firm

skoro zadna konkretna firma Tobie nie pasuje :gwizdanie: dla mnie to tlumaczenie typowo sejmowe :decayed:

dziwne ale... mniejsza o to

Remik zacznij myśleć. :naughty:

Napisałem, że tuning to kwestia indywidualna i jednemu coś się może podobać a coś nie.

A Ty cały czas próbujesz moje słowa podporządkować pod twój tok myślenia.

Gdzie napisałem, że znam się na firmach tuningowych? Z resztą nawet gdybym absolutnie się nie znał to czy, żeby ocenić wygląd potrzebuję znać firmę ?

Gdzie napisałem, że żadna firma tuningowa mi nie pasuje ?

Gdzie napisałem, że wszystko poza S-line i S4 to wieśniactwo ?

Może gdzieś napisałem, że tylko S-line lub tylko S4 to prawdziwy tuning?

Chce powiedzieć tylko tyle, że Tuning to czysto indywidualna sprawa.

Jeden lubi kwiatki, jeden jak mu nogi śmierdzą.. :cool1:

I zaznaczam, że ja lubię śmierdzące kwiatki, żebyś mi zaraz nie napisał, że ja kolei napisałem, że Ci śmierdzą nogi, bo nie lubisz kwiatków :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce powiedzieć tylko tyle, że Tuning to czysto indywidualna sprawa.

Jeden lubi kwiatki, jeden jak mu nogi śmierdzą.. :cool1:

I zaznaczam, że ja lubię śmierdzące kwiatki, żebyś mi zaraz nie napisał, że ja kolei napisałem, że Ci śmierdzą nogi, bo nie lubisz kwiatków :polew:

ach ta polityka... kazdy sobie wyciagnie po swojemu wnioski, mniejsza o to :wink4:

co do kwiatkow to nie lubie bo jestem facetem :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zrozumiałeś przesłania tego powiedzenia :naughty: ale przynajmniej wyciągnąłeś jakiś wniosek :gwizdanie: :kox: :kox:

:wink4::hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...