Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Kod wyposażenia dla zderzaków S-Line to 2K7. W wątku o S-Line masz to opisane tak, że dokładniej się nie da...

8E5 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E5 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

Uzupełniając Twoje pytanie - pozostałe spojlery dla seryjnych tylnych zderzaków to...

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

Dokładnie chodziło mi o to jak w ETCE rozpoznać S-line po numerze, i brakuje właśnie tego 2K7 Możesz to uzupełnić w opisie :good:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

Opublikowano

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

:polew: :polew: :good:

Opublikowano

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

miałem cynk juź wczoraj wieczorem i dzisiaj mialem dzwonić :cool1: Nosfer był szybszy :kwasny:

Opublikowano

Grzesiu jak następnym razem znajdziesz olej ich ślim mi na pw taką dokłądkę-pier..le nie będzie dywaników w domu ale dokładka S line musi wskoczyć

miałem cynk juź wczoraj wieczorem i dzisiaj mialem dzwonić :cool1: Nosfer był szybszy :kwasny:

ja już w drugim dziale widziałem że Grześ zderzak wkleił- teraz mnie Iza napierdziela że mogłem wziąść :polew: :polew: ;(
Opublikowano

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Opublikowano

Staropolskie przyslowie mowi - kto pierwszy ten lepszy :naughty:

Opublikowano

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

najważniejsze że swój wziął :good:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

:polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

marcin D U P A jestes mowilem klikaj...

Opublikowano

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Nosfer masz quattro... masz turbo benzyne... Na ch..j Ci jeszcze ta dokładka :decayed:

Opublikowano

Nie wiem dlaczego osądzacie mnie, że sprzątnąłem ten zderzak tomaszowi-gti :kwasny: wróciłem właśnie z uczelni i od wczoraj nawet internetu nie mam, (tylko w telefonie) Osób na forum z Gliwic i okolic jest pełno, które mają czarne auta, także mógł to być każdy. Owszem chciałem podjechać zobaczyć ten zderzak, ale dopiero w godzinach popołudniowych, i nawet nie wiedziałem, że ktoś go sobie zarezerwował. Pewnie za chwilę będzie wystawiony na allegro ale z wyższą ceną. Na przyszłość wystarczy kliknąć "Kup teraz"...

ok kolego przepraszam :hi:

ale byles glownym podejrzanym bo napisałes ze pojedziesz go zobaczyć, a na dodatek masz ciemnego avanta

ale tak czy inaczej sprzątnął go ktos z forum. bo na allegro aukcja była usunieta.

wczesniej czy pozniej sie dowiemy. bo albo sobie go ktos założy albo wystawi na allegro za odpowiednią cene.

szkoda tylko bo by mi pasował do przedniego zderzaka i miałbym cały pakiet oettinger

jeszcze raz przepraszam :hi: :hi: :hi:

Opublikowano

marcin D U P A jestes mowilem klikaj...

chyba niezła d*pa i więcej się do Ciebie tyłem nie odwrócę :polew: :polew: :polew:
Opublikowano

Widziałem, ze chcecie wziąć więc nie brałem.. No, ale jak nie jeden, nie drugi :dontknow:

Ps.

Sprzedam za 300 :polew:

Nosfer masz quattro... masz turbo benzyne... Na ch..j Ci jeszcze ta dokładka :decayed:

To to jest do samochodu !! :blink:

No i na c**j mi to teraz ? :disgust:

:polew:

Ej. Muszę wymienić lewy spryskiwacz.. To i tak muszę zderzak ściągnąć :D

Przy okazji dorezam dokładkę i podjadę na malowanie całej reszty :wink4:

Opublikowano
  • Autor

dokladka zderzaka bez kratek ? :) lekko peknieta ? :D

Opublikowano

to ms design

Opublikowano

a jakby tak zrobił?? :gwizdanie: Ten pewnie jest p&p do normalnego zderzaka tak??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.