Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja szukam teraz s-line przód :naughty: Jakby ktoś trafił za dobrą kase na allegro a mu nie potrzebna to piszcie :decayed: Zastanawiałem się nad tym riegerem bo za***iście tani ale za duży spych :thumbdown:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:good:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 16:39_________________________________________________Te pedały z allegro nie wiedzą co sprzedają :wallbash: :wallbash:

niech mi ktośpoda nre zderzaka tylnego s line do B6 i do B7 :wallbash:

:szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj: :szukaj::szukaj: :szukaj:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?board=11.0

Opublikowano

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Opublikowano

Dobre będą czy kiszka?? :decayed: Dodam że cena za sztuke 6.80zł :decayed::naughty:

dsc02335o.jpg

dsc02336y.jpg

90mm średnica :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Kiszka z mlekiem = rzygi :sick3:

Opublikowano

Kiszka z mlekiem = rzygi :sick3:

toś mnie pocieszył :decayed:

Opublikowano

Kiszka z mlekiem = rzygi :sick3:

toś mnie pocieszył :decayed:

:kox: jak chcesz :gwizdanie:[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 22:03_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4

a takiego zderzaka nie mogłem sprzedać przez dwa lata :gwizdanie:

Opublikowano

Dopiero na jakiejś Japońskiej stronie znalazłem, że jest to zderzak do B7 :wallbash: tylko dziwi mnie czemu tego numeru nie ma w etce :mysli:

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:38[/size]_________________________________________________Czester może to i nawet nie od B6 być tak się znają na allegro [br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:42_________________________________________________http://img08.allegroimg.pl/photos/oryginal/14/29/27/81/1429278137_4 ależ chętnie bym taką dokładeczkę przytulił :confused4:[br]

Według tego co jest napisane na forum to chyba jest ta dokładka 8E9 807 521 G GRU, ale nie wiem czym się różni numer od normalnej dokładki na 2 dyfuzory, bo w etce nie jest napisane, że jest to s-line

Dopisany: 26 Styczeń 2011, 14:44_________________________________________________http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

Chyba trochę zmasakrowany, ale można by obczaić na żywca jak jest jeszcze

[br]Dopisany: 26 Styczeń 2011, 17:36_________________________________________________Nosfer jak rozpoznać w etce, że to o s-line chodzi ?

Kod wyposażenia dla zderzaków S-Line to 2K7. W wątku o S-Line masz to opisane tak, że dokładniej się nie da...

8E5 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E5 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E5 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 H GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 F GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 G GRU - Spojler tylnego zderzaka S-Line (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

Uzupełniając Twoje pytanie - pozostałe spojlery dla seryjnych tylnych zderzaków to...

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Limuzyna - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

8E9 807 521 A 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilami na dwie końcówki)

8E9 807 521 B 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant bez profili na końcówki)

8E9 807 521 7DL - Spojler tylnego zderzaka (Avant - wariant z profilem na końcówkę tłumika po lewej stronie)

Opublikowano

i to jest gość :good:

Opublikowano
  • Autor

Bart zna na pamiec wiecej numerkow z aso niz z kamasutry :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Marcin zabieraj dokladke :wink4:

Opublikowano

przód tak tył ne :decayed:

przednie fotele w Cabrio maja uchwyty na gorze do skladania sie i odsuwania do przodu a w sedanach i avancikach tego nie ma :wink4:

Opublikowano

fajne te z cabrio, a w b6 tez takie wypuszczali ? w srodku z cicikiem ?

No ba - skóra perlnappa + alcantara...

Opublikowano

panowie czy do B6 są dostępne rozpórki na kielichy :mysli: ??

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

to nie jest s line tylko oettinger i juz jest zarezerwowany do mojego pakietu :tongue4:

ku*wa który to taki mądry ty Czester????? pisałem ze jest zarezerwowany

zadzwonilem rano do sprzedającego umówilem sie na 11 ze bede po zderzak osobiscie samochodem audi A4 Avant

jechalem 350 km po zderzak zajezdzam na miejsce a gosc mówi ze 20 min wczesniej był ktos twierdzący ze przyjechał po zderzak jak sie umawiał.

a sprzedający poza mną sie z nikim na zderzak nie umawiał i na moją prosbe usunął wczoraj aukcje z allegro.

ku*wa jechałem na darmo 350 km :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil: :evil:

chyba mnie popie*doli

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.