Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hmmm :mysli: nieładnie kolego Czester Tomek piszę że go zarezerwował i jedzie po niego kawał drogi a tu ktoś mu zwija zderzak z przed nosa czarnym avant :facepalm: :facepalm: :facepalm: Nie robi się tak :wallbash: dał link na forum a Ty wykorzystałeś - WSTYD :angry:

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

no to ladnie :wallbash:

Opublikowano

Poniżej wora :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

W moim temacie pocisk , w warszafce pocisk , tutaj pocisk :D Sie dzieje :rolleyes:

Opublikowano

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

Opublikowano

jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniadze :gwizdanie: :kox: :gwizdanie:

szkoda ze zapomnieli o B6 :kwasny: :kwasny:

Opublikowano

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

bo się klika kup teraz a nie
Opublikowano

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

gosc wogóle nie miał pojecia jaki zderzak ma i ile on jest wart

udało mi sie jeszcze nawet telefonicznie przed wyjazdem cene utargować

był niezle zaskoczony jak zobaczył ze po zderzak przyjechałem[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 14:21_________________________________________________

może gość ogarnął, że zderzak więcej warty i przyciął w ch... ktoś na pewno przyciął :thumbdown: tylko teraz nie wiadomo czy ktoś z forum czy ten gość :gwizdanie:

bo się klika kup teraz a nie

gosc wolał aukcje usunąć wiec jak mu tak pasowało to sie zgodziłem

Opublikowano
nie mam $$$$ jeszcze dla Ciebie mam kaskę w kieszenie- okazja fajna ale ja pasuję :wallbash: :wallbash: :wallbash:
Opublikowano

Skoro się nie mogliście zdecydować.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

Marcin d*pa jestes... Trzeba bylo brac za taka kase 170 zl :wallbash: Mi to masz na konto przelac :D:P

Opublikowano

oplacalo sie jeszcze wysylka tylko 20zl ja za moja placilem 250zl + wysylka chyba 30

Opublikowano

Marcin pupa jestes... Trzeba bylo brac za taka kase 170 zl :wallbash: Mi to masz na konto przelac :D:P

jak nr konta sam wymyślę chyba :gwizdanie: :gwizdanie:
Opublikowano
  • Autor
:D spoko pewika Ci sle... d*pa jestes powinienes byl ją wziasc i tak twoja polamana wiec kurfa nie unikniesz :wallbash:
Opublikowano

Nie wiem dlaczego osądzacie mnie, że sprzątnąłem ten zderzak tomaszowi-gti :kwasny: wróciłem właśnie z uczelni i od wczoraj nawet internetu nie mam, (tylko w telefonie) Osób na forum z Gliwic i okolic jest pełno, które mają czarne auta, także mógł to być każdy. Owszem chciałem podjechać zobaczyć ten zderzak, ale dopiero w godzinach popołudniowych, i nawet nie wiedziałem, że ktoś go sobie zarezerwował. Pewnie za chwilę będzie wystawiony na allegro ale z wyższą ceną. Na przyszłość wystarczy kliknąć "Kup teraz"...

Opublikowano

musiałeś wrzucić jak mnie nie było? ;(

Nosfer jak mogłeś?? Pęknie mi serce :decayed:

Opublikowano

http://moto.allegro.pl/zderzak-tylny-tyl-audi-a4-avant-02-04-gliwice-i1430582793.html s line

to nie jest s line tylko oettinger i juz jest zarezerwowany do mojego pakietu :tongue4:

ku*wa który to taki mądry ty Czester????? pisałem ze jest zarezerwowany

zadzwonilem rano do sprzedającego umówilem sie na 11 ze bede po zderzak osobiscie samochodem audi A4 Avant

jechalem 350 km po zderzak zajezdzam na miejsce a gosc mówi ze 20 min wczesniej był ktos twierdzący ze przyjechał po zderzak jak sie umawiał.

a sprzedający poza mną sie z nikim na zderzak nie umawiał i na moją prosbe usunął wczoraj aukcje z allegro.

ku*wa jechałem na darmo 350 km :wallbash: :wallbash: :wallbash::evil: :evil: :evil: :evil:

chyba mnie popie*doli

lipa po całości :evil: ale nie ma co oceniać ludzi jak się nie ma pewności :tongue4:[br]Dopisany: 27 Styczeń 2011, 15:10_________________________________________________

Skoro się nie mogliście zdecydować.. :gwizdanie:

święta racja :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.