Skocz do zawartości
IGNOROWANY

B6 DIVISION


Nosb

Rekomendowane odpowiedzi

popatrz na wypowiedzi moje, innych i wyciagnij wnioski :gwizdanie:

o co tutaj chodzi :cool1:

tlumaczysz, ze nikt nie mowi ze "reszta" czyli firmy tuningowe to wymioty po czym porownujesz Oettingera do KUPY itp.

tlumaczysz sobie po swojemu moje wypowiedzi - " Tłumaczyć można tak samo „Bo podoba się tylko S-line i S4, a tuningu z górnej półki to w PL nikt nie docenia” " - a nic takiego nie powiedzialem :cool1:

malo tego twierdze, ze w Polsce Tuning jest doceniany zdecydowanie bardziej niz na forum i o to mnie ( i nie tylko ) chodzilo :gwizdanie: a nie tak ostro negowany :gwizdanie:

Wszystko jest przeciez napisane tu i w innych postach

juz kasuje :tongue4:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 12:55_________________________________________________ :polew: :polew: :polew:

dziwi mnie ta niechec do Tuningu - stylizacji

rozumiem podoba sie tylko S lub S-line ok :good:

ale dlaczego mowic ze reszta nie pasuje, wyglada :sick3: itp. :gwizdanie:

Nie, niechęć do Tuningu..

Nie, bo podoba się tylko S-line, czy S4

I nikt nie mówi, że reszta to psie wymioty.

Jak zwykle to tylko indywidualna sprawa. No właśnie, czy indywidualna ?

Laminat, skrzydła, tribale – czy seria puszczona przez „Oettinger”, która będzie wyglądać tak samo tylko, że zrobiona z dobrego materiału to już nie jest wieś ?

Czy w ogóle laminat to wieś ?

Tłumaczyć można tak samo :cool1: „Bo podoba się tylko S-line i S4, a tuningu z górnej półki to w PL nikt nie docenia”

Dla mnie ten zderzak Oettinger`a to kupa.. W ogóle mi się nie podoba – więc to chyba oznacza, że nie znam się na TUNINGU z najwyższej półki ;( :decayed:

Zadalem pytanie " a jaka Tuning-stylizacja podoba sie Tobie w a4 B6 - ???

bo S4 lub s-line raczej Tuningiem bym nie nazwal " - poczym twoja odp. typowo sejmowa czyli bez nic i bez konkretow :cool1:

w twoim przedostatnim poscie napisales :

" Gdzie napisałem, że żadna firma tuningowa mi nie pasuje ? "

no wlasnie nie napisales a miales tyle czasu wiec chyba... :thumbdown: krecisz politycznie :polew:

nawet do tej pory zadnej nie wymieniles !!!!!!!!!!!

itd. itp.

Jak dla mnie poleciales gornolotnie i sie potlukles :gwizdanie:

i tak jak wczesniej pisalem :gwizdanie: kto przeczyta twoje wypowiedzi wyciagnie wnioski po swojemu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 86.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

  • jozek726

    5819

  • Wandej

    4740

  • wladi

    3820

  • kaju

    3330

Top użytkownicy w tym temacie

ja pier.. jak dwie BABY- każdy ma swoje zdanie.

Remik Nosfer ma swoje zdanie i chu... . Z resztą jak każdy na forum. jednym się podoba jednym nie.

mi osobiście spodobał się niebieski avant stronę wcześniej-mam katalol riegera na 2010 i nic bym z niego nie założył do B6 ani do B7.

Tobie się podoba i niech tak zostanie.

Ty idziesz znowu w drugą stronę jak ktoś powie że mu się tuning nie spodoba to atak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chlopaki niech kazdy sobie zaklada co chce :) jego auto jego sprawa:) tylko zadnych skrzydel z Calibry :decayed: :decayed: ani jakiegos japonskiego nurtu:) do niemieckiego auta pasuje surowy tuning a nie obwieszanie go kupa plastikow w stylu japonskim:) i na odwrot;) przesadzic mozna bardzo latwo;> no ale wtedy burakowi nie wytlumaczysz ze jest burkiem jak alkoholikowi ze jest alkoholikiem... jest tuning i ten 2 "tuning" z pod remizy :decayed: :decayed: co kto woli:) ale to tylko moje skromne zdanie:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A dla mnie, szczyt zajebistego tuningu to s line i w ogóle to też lubię kwiatki, a nogi mi nie śmierdzą...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Ty sobie lepiej kierę na dobrą stronę rezaj a nie S line :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________

A dla mnie, szczyt zajebistego tuningu to s line i w ogóle to też lubię kwiatki, a nogi mi nie śmierdzą...

:good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________PS aleś pierdzielną sesję furce :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Młody Ty sobie lepiej kierę na dobrą stronę rezaj a nie S line :polew:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________

A dla mnie, szczyt zajebistego tuningu to s line i w ogóle to też lubię kwiatki, a nogi mi nie śmierdzą...

:good:[br]Dopisany: 25 Styczeń 2011, 18:23_________________________________________________PS aleś pierdzielną sesję furce :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski: :oklaski:

Na jaką dobrą? Jest na dobrej stronie :D Tutaj mieszkam na razie i tak niestety zostanie, a jak przyjdzie zjeżdżać do kraju to pewnie już nie tą a4ką :P A sesja to sprawka kuzyna :) Ma chłopak rękę do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[...]

Nie mam zamiaru dłużej z Tobą dyskutować, bo widzę, że zaczynasz się za bardzo podniecać..

Remik Nosfer ma swoje zdanie i chu... . Z resztą jak każdy na forum. jednym się podoba jednym nie.

mi osobiście spodobał się niebieski avant stronę wcześniej-mam katalol riegera na 2010 i nic bym z niego nie założył do B6 ani do B7.

Tobie się podoba i niech tak zostanie.

Ty idziesz znowu w drugą stronę jak ktoś powie że mu się tuning nie spodoba to atak.

Marcin, zaznaczyłem, że przedni zderzak OETTINGER`a mi się nie podoba.. (kupa)

A osobiście mam głęboko wyjebane, czy ktoś ma Ms Design czy Ori..

Jak auto wygląda to dla mnie jest koks.

Moim zdaniem Oettinger jeden z najlepszych zderzaków tuningowych pasujących do b6, oprócz Caractere oczywiście :decayed: Nie podlega absolutnie dyskusji iż zderzaki sline/S4 wyglądają dobrze, ale to nie jedyny złoty środek, bo czy ktoś może odpowiedzieć na pytanie ile jest b6-tek ze zderzakiem s-line na forum ? bo ja na pytanie ile jest aut ze zderzakiem caractere potrafię odpowiedzieć :wink4: także trochę więcej otwartości, nie wszystko co nie ori jest od razu kupą.

Ja pier***e.

Dla mnie zderzak Oettinger`a wygląda jak kupa.. a nie, że każdy nie Ori wygląda jak kupa. .

Serio ludzie - czy Wy widzicie różnicę w tych dwóch określeniach ? :blink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, Twoje auto wygalda jak kupa, o! :polew:

A znasz się na Tuningowych firmach żeby tak gadać ? :cool1::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, Twoje auto wygalda jak kupa, o! :polew:

A znasz się na Tuningowych firmach żeby tak gadać ? :cool1::polew:

Pajonier :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nosfer, Twoje auto wygalda jak kupa, o! :polew:

A znasz się na Tuningowych firmach żeby tak gadać ? :cool1::polew:

przeciez Ty nie masz stylizacji tuningowej :cool1::wink4: zeby tak gadac :>

chodzilo o tzw. mniejsze :sick3: odnosnie tuningu z twojej strony Nosfer i tyle :gwizdanie:

i to nie tylko ja chcialem ci podpowiedziec :gwizdanie: Myslalem, ze TY moderator jestes bardziej wyrozumialy :wink4:

Ciach bajera :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lemon bedzie tarlo nie ma bata... dystans musi miec kolo 18-20mm wiec et wyszloby w granicy 15...

PS : obydwaj c**ja wiecie o tjuninku :D A ty nosfer nie wiesz ze glupszemu trzeba ustapic? Remik to samo do Ciebie :D

Co do zderzaka to mi osobiscie sie nawet widzi ale troszke za agresywny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosze o szybka odpowiedz. Do a4 b6 avant - felga 18 szer. 8 cali et 35 + dystanse zmieniajace rozstaw z 5x100 na 5x112( i tu pytanie jakie,zeby nie tarlo ?) Mozliwe, ze nie bedzie tarlo? Z gory dzieki :hi:

kola beda mocno wystawac poza blotniki = tracisz dowod + bedzie tarlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...