Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

w B7 z boku jest postojowa przy soczewce mam taką jedną

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

w B7 z boku jest postojowa przy soczewce mam taką jedną

W v. USA ?

Opublikowano

Ziomki z mojej byłej B6 zostały mi alu 18" jak dobrze kojarzę to włoszczyzna (dwie opony praktycznie lux) ile za nie wołać??

f32aebd21dce4d3a.jpg

Opublikowano

w B7 z boku jest postojowa przy soczewce mam taką jedną

W v. USA ?

Przepraszam coś pomieszałem :mysli:

Opublikowano

w B7 z boku jest postojowa przy soczewce mam taką jedną

W v. USA ?

Przepraszam coś pomieszałem :mysli:

Nie wiem :)

A co masz na myśli poprzez "w B7 z boku jest postojowa przy soczewce mam taką jedną"

W B6 v. USA nie ma postojówki.

Jest 2x H7 + migaczo-postojówka :kox:

Opublikowano

http://motoallegro.pl/audi-a4-8e0-b7-reflektor-prawy-fv-i1457400236.html mam zwykłą i rożni się ta tarką obok kierunku a i to zwykła a nie

xenon :facepalm:

pomyliłem auta. w B6 jest postojowa z kierunkiem i dwuwłókową żarówką

Opublikowano

Ziomki z mojej byłej B6 zostały mi alu 18" jak dobrze kojarzę to włoszczyzna (dwie opony praktycznie lux) ile za nie wołać??

f32aebd21dce4d3a.jpg

mysle, ze max 1200-1400

Opublikowano

właśnie też tak sobie myślałem

Opublikowano
:cool1:
Opublikowano

tak w ramach rozluznienia :naughty:

:polew: :polew: :polew: :polew: :polew: :polew:

Opublikowano

Ziomki z mojej byłej B6 zostały mi alu 18" jak dobrze kojarzę to włoszczyzna (dwie opony praktycznie lux) ile za nie wołać??

f32aebd21dce4d3a.jpg

a za oponki ile bys chcial?? :gwizdanie: i jaki rozmiar??

Opublikowano

chcę je sprzedać tylko w kpl. z felgami

Opublikowano

chcę je sprzedać tylko w kpl. z felgami

jak oddzielnie bys chcial to za 500zl opony moglbym wziac jesli w dobrym szczeszciu :cool1:

Opublikowano

chcę je sprzedać tylko w kpl. z felgami

jak oddzielnie bys chcial to za 500zl opony moglbym wziac jesli w dobrym szczeszciu :cool1:

nie kolego, niech idą w kpl.

chłopaki jeżeli ktoś ma dane nt. jak powinna wyglądac ori wersja s-line w A6 4B (polift 2001-2004) Avant czyli C5 to wrzućcie tutaj link, fotkę itd

o takim...

audi-a6-2-47664.JPG

Opublikowano

Tu tak jak w b5 nie ma s-line :wink4:

Opublikowano

Tu tak jak w b5 nie ma s-line :wink4:

napewno?????? :mysli:

w polifcie chyba już był

a6sline2.jpg[br]

Opublikowano

Właśnie polift lub s6 :wink4:

Przynajmniej tak mi się wydaje na 90 %

Opublikowano

Właśnie polift lub s6 :wink4:

Przynajmniej tak mi się wydaje na 90 %

no chodzi mi o polifta

jak ktoś ma jakieś info na ten temat to proszę o wrzucenie :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Panowie dwa pytania : do b7emkowco i b5kowcow : jak wyjac pieprzone symphony z B5 i czy mozna jakos inaczej niz poprzez te wyjmaki bo nichuchu nie chce wyjsc pieprzone :/ A co do b7 to interesuje mnie oslona na tablice rejestracyjna : ciezko dostac uzywke i w jakiej cenie taka ze wklada sie tablice i dopiero plastikowa ramke ? Chce sobie na lato robic patent cos jak mialem w b5 i powinno sie to swietnie nadac :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.