Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

B6 DIVISION

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 86,1 tys.
  • Wyświetleń 3,9 mln.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jaka jest średnica tłoczka w S4 B5 ? :mysli:

Chcę kupić zestaw naprawczy na przód.. A może wiecie gdzie takiego zestawu szukać ?

~ jakoś mi się nie rzucił w oczy..

Opublikowano

kupiles hamulce z S4 B5 ?

Opublikowano

kupiles hamulce z S4 B5 ?

Tak. Są sprawne, ale chcę mieć pewność, że są sprawne :decayed:

Dopóki mam serię, te rozbiorę wyszlifuję, przemaluję na kakaowo i pozakładam nowe gumki i uszczelki.. :)

Opublikowano

a jakie masz felgi na lato/zime?

Opublikowano

Już nieaktualne.. :kox: :kox:

Sprzedałem.. :polew: :polew: :polew: :polew:

Ale felga najprawdopodobniej będzie 18"/8J ET43 :gwizdanie:

Opublikowano

szukaj zaciskow z 3.0TDI / 2.0T / 3.2FSI, bo te z S4 B5 sa szerokie i np. AVUS z S4 B6 nie wchodzi :gwizdanie:

Opublikowano

Panowie żeby zdjąć boczek tylnych drzwi trzeba zdjąć listwę dekor tam są śrubki, jedna na dole gdzie jeszcze?

Opublikowano

Panowie żeby zdjąć boczek tylnych drzwi trzeba zdjąć listwę dekor tam są śrubki, jedna na dole gdzie jeszcze?

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=76790.0;highlight=demonta%BF

Zacznę liczyć, który raz powinieneś dostać po łapach :naughty::wink4:

PS. Kup sobie spinki w ASO :gwizdanie:

Opublikowano

Nosfer wiedziałem że mnie zjebiesz ale wczoraj wpisywałem w szukajkę i za cholerę nic nie pasowało :notworthy: :notworthy: :notworthy:

Opublikowano

Nosfer wiedziałem że mnie zjebiesz ale wczoraj wpisywałem w szukajkę i za cholerę nic nie pasowało :notworthy: :notworthy: :notworthy:

:decayed: :decayed:

Opublikowano

jak będą nowe piny potrzebne to już se jutro zrobiłem :wallbash: :wallbash: jestem u starych cały tydzień -druga zmiana w pracy więc robota zostanie na pare dni odłożona- a póżniej mnie wszyscy opie.. że o auto nie dbam- ja just warunków nie mam :polew::wallbash: :wallbash:

Opublikowano

PYTANIE:

Chce usunac katalizator w moim dieslu :cool1: i pytanie brzmi...warto??

I drugie pytanie jest jakis spoasob aby sprawdzic stan kata np. VAG`iem??jak tak to jaki??

Prosze o sugestie ludzi ktorzy nie maja tego ustrojstwa...bo slyszalem ze turbina dostaje bardziej w dooope bez kata

Opublikowano

PYTANIE:

Chce usunac katalizator w moim dieslu :cool1: i pytanie brzmi...warto??

I drugie pytanie jest jakis spoasob aby sprawdzic stan kata np. VAG`iem??jak tak to jaki??

Prosze o sugestie ludzi ktorzy nie maja tego ustrojstwa...bo slyszalem ze turbina dostaje bardziej w dooope bez kata

A niby czego ma dostawać bardziej ? chyba raczej odwrotnie bo nie zabija ją sadzą bo wydech jest udrożniony.

Ja mam wycięty i ciut głośniej silnik pracuje ale da się przeżyć. Kata sprzedałem za 300zł po przebiegu 120tys :wink4:

Opublikowano

Virus a co dales zamiast kata?? rurke jakas??

a i czy zadnych bledow nie bedzie komp ani VAG??

Opublikowano

Virus a co dales zamiast kata?? rurke jakas??

a i czy zadnych bledow nie bedzie komp ani VAG??

Nic nie pokazuje

Za kata wstawiłem łącznik elastyczny :decayed:

Opublikowano

W dieslu nie ma sond lambda więc błędu nie pokaże

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.